Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Кога започнахте за давате Милумил 3? Веднага след навършването на 8 мес.? Бях чела във форума мнения на майки, че не е хубаво да се бърза с тройката. Вие как практикувате?
Цитирай

Привет, ние сме с аптамил, но мисля, че процедурата е същата, така че ще ти отговоря. Педиатърката ме посъветва да останем с двойката докато не видя, че вече не я зашища и е гладна. Така и направих, минахме на тройката някъде към 11 ия месец.
Цитирай

Белгия/София

Не е грешно да се дава веднага след 8-ми, въпрос на избор. Аз и сега не давам тройки, не ми харесват, ужасно са сгъстени, подсладени и тежки. Криско категорично ги отказва, с двойките сме ок. Тук педитата също настояват да не се минава изобщо на тройката. Но ако си ги пие детето ти - давай  Peace
Цитирай

Бургас

Аз се замислих за тройката, защото малката вечер ми се буди много рано, към 4, а не към 6-7ч и си търси млякото. Ако й дам мляко към 1ч издържа до 6ч. Не ми се иска да вкарвам междинно хранене в 1ч вечерта от него съм се отказали още през 2 месец. Затова си мисля, че млякото не я засища. Последно яде в 21ч.  Ако не й давам мляко какво да и давам за вечеря? Каша не става. Пак не я засища. Започнах да си мисля да не би да е неспокойна от зъбките. Джипито нищо не ми казва. Ох, дълго стана.
Цитирай

Белгия/София

Имат скокове на растежа и са с увеличен апетит известно време. А може и двойката да не я засища. Спокойно пробвай с тройката  Peace Аз слагах каша във вечерното му мляко.
Цитирай

Бургас

Благодаря Ви !
Цитирай

София

Ние сме на Аптамил и минахме на 3 преди около седмица - т.е. на 9м и половина. Очаквах проблеми, но си го хапва пак със същото удоволствие.  Rolling Eyes
Цитирай

София

Аз ще мина на 3-ка веднага щом навърши 8 месеца.След като производителя го препоръчва,не виждам кой друг ще е по-запознат със собствения му продукт!
Цитирай

Белгия/София

А, ако седнем да се водим по етикетите...  Whistling То и месо се препоръчва от 6-тия месец, но според много изследвания е безумно рано.
Производителят не е гаранция за правилност!
Както знаем, тройките са с по-малък грамаж, но не са по-евтини  Wink
Цитирай

София

Защо,кой мисли,че е по-евтино?И кой се притеснява от това?
Месо давам от 6-ия месец-за мен е правилно.
Ако производителят на Милумил не е гаранция за правилност,кой тогава?И защо да преминаваме на 2-ка,като има единица?Не твърдиш,че потребностите на едно бебе на 4 месеца и на осеммесечно са едни и същи,нали?Или  бебе над годинка да пие примерно единица,защото производителят не знае какво да ми препоръча,а пък ние всичко знаем!
« Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 21:23 от Ники. »
Цитирай

Защо,кой мисли,че е по-евтино?И кой се притеснява от това?
Месо давам от 6-ия месец-за мен е правилно.
Ако производителят на Милумил не е гаранция за правилност,кой тогава?И защо да преминаваме на 2-ка,като има единица?Не твърдиш,че потребностите на едно бебе на 4 месеца и на осеммесечно са едни и същи,нали?Или  бебе над годинка да пие примерно единица,защото производителят не знае какво да ми препоръча,а пък ние всичко знаем!
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.