Пак за свекървата...

  • 12 070
  • 177
  •   1
Отговори

Анкета

Къде предпочитате да живее свеки?

Опции:

# 15
  • Мнения: 3 423
Що се се харчите, бре, да ги пращате
тия пусти свекърви из други галактики.
Що не ги поубиете малко, а? По-евтино е.

# 16
  • Мнения: 985
Що се се харчите, бре, да ги пращате
тия пусти свекърви из други галактики.
Що не ги поубиете малко, а? По-евтино е.
и  т'ва е идея,ЪмЪ на жената не й се мре още Tired

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди време бях на трета опция, сега съм втора. Но до първа не вярвам да стигна.

# 18
  • Мнения: 583
Ей, много ги мразите тези свекърви, а? Дано и вас не ви мразят толкова след време, че няма да ви е приятно, ама хич. Какво толкова са ви направили!?

# 19
  • Мнения: 985
Ей, много ги мразите тези свекърви, а? Дано и вас не ви мразят толкова след време, че няма да ви е приятно, ама хич. Какво толкова са ви направили!?
Аз мойта не я мразя,просто ми е станала досадна.Хората на тази възраст,която е тя(55) започват просто леко да изтрещяват.

# 20
  • Мнения: 47 901
Ей, много ги мразите тези свекърви, а? Дано и вас не ви мразят толкова след време, че няма да ви е приятно, ама хич. Какво толкова са ви направили!?
нали не вярваш че съм я намразила без сериозна причина, по-точно причини?! всеки си знае за него си, нека не разводняваме темата, просто отговаряме на анкетата

# 21
  • Мнения: 3 423
Ей, много ги мразите тези свекърви, а? Дано и вас не ви мразят толкова след време, че няма да ви е приятно, ама хич. Какво толкова са ви направили!?
Аз мойта не я мразя,просто ми е станала досадна.Хората на тази възраст,която е тя(55) започват просто леко да изтрещяват.

55 е една страхотна възраст!
На тебе ти трябва време да узрееш.
Някога ще те е срам от себе си, предполагам.

# 22
  • Мнения: 985
Ей, много ги мразите тези свекърви, а? Дано и вас не ви мразят толкова след време, че няма да ви е приятно, ама хич. Какво толкова са ви направили!?
Аз мойта не я мразя,просто ми е станала досадна.Хората на тази възраст,която е тя(55) започват просто леко да изтрещяват.

55 е една страхотна възраст!
На тебе ти трябва време да узрееш.
Някога ще те е срам от себе си, предполагам.
Ами айде светни ме кое е страхотното на тази възраст? newsm78Мисля,че за възрастта съм си узряла и презряла даже и знам ,че като стана на 55 няма да ходя да търча зад дъщеря ми или син даже ако имам,а ще я оставя да се справя сама със семейния си живот.И никога няма да налагам своето мнение както мойто свеки редовно прави.

# 23
  • Мнения: 804
Ей, много ги мразите тези свекърви, а? Дано и вас не ви мразят толкова след време, че няма да ви е приятно, ама хич. Какво толкова са ви направили!?
Аз мойта не я мразя,просто ми е станала досадна.Хората на тази възраст,която е тя(55) започват просто леко да изтрещяват.
За "изтрещяването" няма възраст, някои се раждат "изтрещели"....

# 24
  • Мнения: 3 423
vivi83,
самото пускане на такава тема говори
за зеленина в развитието ти. Изказвания
от рода "на 55 години е жената и е вече
изтрещяла" допълват картинката. Младо,
зелено си още, респект ти липсва, култура
също. Сигурна съм, че една жена на 55 има
много по-пълноценен живот от този, който
ти водиш. Не забравяй, че мъжът ти е син
на тази жена, ти си просто случаен камък,
покрай който е минал. Нито свекърва ти ще
се откаже от сина си, нито той от нея. Ако
си зряла, ще си изиграеш картите другояче.

# 25
  • Мнения: 552
Всяка възраст си е хубава. Просто се възприема по различен начин.
Гласувах за трета позиция - разбираме се с моята свекърва, ама по-добре всеки да си знае домакинството. Така ще се разбираме по-дълго  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 251
Втора опция  Peace
Действителност те живеят до нас и това не ни пречи.

# 27
  • Мнения: 985
vivi83,
самото пускане на такава тема говори
за зеленина в развитието ти. Изказвания
от рода "на 55 години е жената и е вече
изтрещяла" допълват картинката. Младо,
зелено си още, респект ти липсва, култура
също. Сигурна съм, че една жена на 55 има
много по-пълноценен живот от този, който
ти водиш. Не забравяй, че мъжът ти е син
на тази жена, ти си просто случаен камък,
покрай който е минал. Нито свекърва ти ще
се откаже от сина си, нито той от нея. Ако
си зряла, ще си изиграеш картите другояче.
Може би има разлика от свекърва до свекърва.А какво ще кажеш,че не само на мен е досадна,а и на 2мата й сина,на мъжът си също.Не случайно мъжът ми я изпрати в тях си,защото до скоро живееше при нас.То просто нейното не се трае (не само от мен).Ами то значи по твойта логика повечето в този форум сме зелени,защото гледай колко теми има за свекървата оплюващи я.И вярно е нямам респект,но по-точно нямам към хората ,които ми досаждат,отегчават,натоварват,дават безмислени съвети,като например,че трябвало да си осоля бебето и тем подобни идиотщини и че трябва задължително да го направя,защото те така са правили на времето.Ти как ще се чувстваш ако бебето ти спи и свекито ти седи през цялото време до него,за да му гонела мухите да не го кацали?Еми извинявай ама мен такива работи ме изнервят много.До преди да се роди малката не ме дразнеше така,но откакто я родих стана невъзможна.Съжалявам,ама това е моето мнение и за това предпочитам да е колкото се може по-далече.

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 13:51 от vivi83

# 28
  • Мнения: 263
Що се се харчите, бре, да ги пращате
тия пусти свекърви из други галактики.
Що не ги поубиете малко, а? По-евтино е.
Заради мъжа: ако ме излови - лошо! Пък и полиция може да ме погне... Sad
А и по-скъпо - по-качествено!!!
А за въпроса какво толкова са ни направили: недейте, че ако почнем да описваме ще стане страшна! И аз даже съм от тия със свекита злато спрямо това, което съм чела по този въпрос!

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
vivi83, ти пък какво се изнервяш толкова, че го варди от мухите?! Ами просто й кажи, че предпочиташ да го кацат Peace
Да, определено зеленото преобладава като цвят тук. След като най-обсъжданите теми са свекървите и възможна ли е вечната вярност ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт