Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 юни 2007, 11:30 ч.

Джамбазки, Говедарци - бил ли е някой скоро?

• 1 074
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
Четох тук-там по темите добри отзиви за това местенце, но имам канкретно питане как им е басейна, защото той е съвсем отскоро. Детска секция има ли, топъл ли е, чист ли е, дават ли хавлии  и т.н ?
Ако някой пък пише и общи впечатления и съвети пак ще са ми  от полза.  Grinning

# 1
И аз се интересувам.
В страницата им прочетох това: "Басейна е с размери 10.00m x 5.00m с детска част 2.50м x 2.50m от НОЛА 7 и се отоплява от слънчеви колектори."

# 2
  • София
м дааа това и моето инфо от същия източник, ама друго си е да каже някой бивал на място. Mr. Green

# 3
  • София, Манастирски ливади
Ние бяхме там преди 1 месец.Изкарахме супер.
Значи за басейна - въпреки че беше още студено се къпахме, тъй като водата за басейна е от слънчеви колектори и допълнително се дозатопля от слънцето.Бяха го напълнили предия ден т.е. водата нямаше как да е много топла, но въпреки това беше 22', до обяд вече беше 23'.Предполагам, че след като вече 1 месец е пълен е супер и трябва да е доста по-топла водата.Има детски сектор на басейна - на мен ми беше малко над колената и отначало там се плицикахме че беше по-топличко.Чисто е, хавлии си имаш в стаята, незнам, ако човек отиде само за басейна дали дават хавлий, ма що да не дават...???  newsm78 има механа, абе екстра ни беше на нас и със сигурност много скоро ще го посетим пак.
bibi ако имаш още въпроси - питай!

# 4
  • София
водата нямаше как да е много топла, но въпреки това беше 22', до обяд вече беше 23'.Предполагам, че след като вече 1 месец е пълен е супер и трябва да е доста по-топла водата.
това по моите критерии е доволно топло   Peace. ами eveto благорадя за инфото. четох, че било чисто и спретнато, че апартаментите са с две помещения (това лично от единия брат го научих), че готвят вкусно и че са се насочили към семейни туристи т.е. не толерират шумни пиянски запои- неща все важни за нас. та сега чакам само да ми потвърдят резервацията.

# 5
Аз бях миналата година, басейна е малък, но изключително чист, стаите са хубави, кухнята е невероятна, препоръчвам го с две ръце Peace

# 6
  • София
Аз бях миналата година, басейна е малък, но изключително чист, стаите са хубави, кухнята е невероятна, препоръчвам го с две ръце Peace
това май е старият басейн. сега от 9 май 2007 има чисто нов, по-голям (е не с олимпийски р-ри). ти за един такъв с камъни ли говориш ?

# 7
А така Thinkingми не беше с камъни, явно са направили нов на местото на стария Grinning

# 8
  • София
http://house-djambazki.com/bg/gallery_3.shtml - за този ли говориш 2 ред първа снимка
http://house-djambazki.com/bg/owners.shtml - или за този 4 ред 3 - те снимки
от това останах с впечатление че единият е нов:
Басейнът Ви очаква!
Настъпилото затопляне започна да ни напомня за идващото лято.
Днес 09.05.07 година е факт първото къпане в басейна на "Къща Джамбазки" при температура на водата 20 градуса.
Загряването на водата е решено със слънчева система на Апекс ММ, очаква се в близките дни температурата да достигне стойности над 25 градуса.

ила са имали предвид първото къпане за този сезон  Mr. Green newsm78 Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт