Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 91 отговора

Накой може ли да ми помогне в намирането на тази костенурка  Mr. Green Имам книжки, мисля всички серии, ама нещо плюшено не може ли да се измисли  Rolling Eyes Помагайте, че Сашето ще ме разкости, ако пак се прибера без Франклин   newsm66
Цитирай

под голямата лоза

Скоро го гледах Франклин в Марсел... Whistling
Цитирай

София

Гери е фен на Франклин Very Happy - има няколко касетки с него, та ако имате видео - ще даде на Сашето да погледа Wink За играчки, не мога да помогна, обаче Rolling Eyes
Цитирай

На Иван му донесоха от Германия един голям Франклин.Тук не съм виждала.Е, не съм и търсила де.Дзверо и той е фен на костенурката, само дето преди й викаше "баба жаба" Mr. Green
Цитирай

София

Играчки не съм виждала. И моята е фен на "Антин" (така казва Франклин) и й купуваме DVD-та.
Цитирай

Скоро го гледах Франклин в Марсел... Whistling

Kъде е това  newsm78
Цитирай

Виж тук Wink
Цитирай

Марсел Тойс ЕООД София бул. Васил Левски №65 02 - 986 38 14
Цитирай

София

В подлеза на бул. България до техникума по текстил. Днес го видях - плюшен, около педя висок за 5 лв Very Happy
Цитирай

Лелеееее, отивам да видя!
Цитирай

София

В подлеза на бул. България до техникума по текстил. Днес го видях - плюшен, около педя висок за 5 лв Very Happy

Shocked

jj okocha , aко го купиш пусни едно фото, моооля.
Цитирай

Лелее,и аз го издирвам цяла година вече ,ако някой го намери да пусне снимка моляяяяяяяяяяяяяяя Praynig  bouquet
Цитирай

София

Покрай Коледа овършах София за пустата му костенурка и никъде не намерих. Продават една, но тя е като нинджите, а не Франклин. Виждала съм в едно дете от градината, но може би е от чужбина. Ако на бул. България намериш-свиркай.
Цитирай

София

Ние имаме точно тази, която прилича на нинджа, но е много сладурска и синът ми си я нарича Франклин. Бях му я заръчала за подарък от леля му и тя беше открила само тази. Виждала съм я същата, но в по-големи размери от нашата на витрината на магазина Чико, срещу Южния парк
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

и аз искам фото на плюшен Франклин.  Praynig

Обаче съм разтроена, какво да му купя на моя син... Франклин (ако намеря), Мечо Пух или някое от Телетъбисите?
Ако имате сведение, за местонахождението на последните, ще е чудесно  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 91 отговора