Един може би наивен въпрос

  • 7 663
  • 212
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 718
 Темата не е за ревността, не и за това да се рови персонално в нечий личен живот. Въпросът ми е адресиран до всички вас, малко наивен но целящ да получи отговори които стоят на една една право с личното ви светоусещане.
 Мислите ли, че е възможно двама души да си останат верни цял живот? Мъжете имат кофти определния и използват грозни изрази по темата, които не ми се иска да цитирам. Но въпроса си остава...Мъж и жена, които се обичат, желаят се, обсъждано е стотици пъти тук как дългите връзки и страстта не вървят ръка за ръка...
 Аз съм идеалист в това отношение и може би ще породя присмех като изкажа убеждението си, че вярвам че е възможно. Романтична химера ли е вечната вярност или реално явление, което просто е достижимо от малцина?

# 1
  • Мнения: 6 155
Възможно е. Който иска - може.
Всичко друго са оправдания Sick

# 2
  • Мнения: 3 423
Разбира се, че е възможно!
Я, виж, Ромео и Жулиета!

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В днешно време е много трудно това с верността за цял живот. Не знам дали е невъзможно.

# 4
  • Мнения: 4 718
Не съм сигурна дали са оправдания или по-скоро възможността я отричат хората, които не са попаднали на точния човек. Дано някой разбира за какво говоря, че се чувствам малко неловко...
В какъв смисъл в " днешно време " , Рени? Изкушенията са си все същите, просто свободията е по-голяма

# 5
  • Мнения: 68
За един от двамата е възможно да остане верен цял живот. Но и двамата ......Confused Освен баба и дядо други такива не познавам. А и за тях съдя по думите на баба, та не знам колко е вярно.

Аз не вярвам, че е възможно. И не само- не ми е нужно да е възможно. Това не ме притеснява. Не мога да кажа сега, с чиста съвест, че съм способна да съм вярна цял живот на един мъж.  На тази тема разсъждавам като мъж, май.  Thinking

# 6
  • Мнения: 3 423
Дано някой разбира за какво говоря, че се чувствам малко неловко...

Каква е хавата, бре, Касиди?
Да не си хванала любимия на калъп?
Трябват още двама свидетели обаче.
Иначе се води социален контакт.
Най-важното е на себе си да си вярна!

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм сигурна дали са оправдания или по-скоро възможността я отричат хората, които не са попаднали на точния човек. Дано някой разбира за какво говоря, че се чувствам малко неловко...
Моят мъж е най-праволинейният, който съм срещала. Но имайки предвид, че все пак е мъж- съмненията остават.

# 8
  • Мнения: 4 718
Не съм Liso, няма конкретен повод. Просто питам. Нужно ли е да се ебаваш с всичко?

# 9
  • Мнения: 1 072
Съществуват сигурно. Само не съм съгласна да се изтъква верността като мерна единица за любов.

# 10
  • Мнения: 3 423
Не съм Liso, няма конкретен повод. Просто питам. Нужно ли е да се ебаваш с всичко?
Към всичко трябва да се подхожда сериозно.
Ебавки няма, Касиди. Колкото и да изглежда.

# 11
  • Мнения: 920
Има. Моята леля като чу, каза Горката жена. И 1 мъж познавам - аз казвам горкият. Не защото е останал верен, а защото беше убеден от жена си в някои неща.

# 12
  • Мнения: 677
Може, но кому е нужно?!

# 13
# 14
  • Мнения: 4 718
Някому е нужно, на други не. Хората са безумно различни. Всъщност сигурна съм, че има двойки, където верността не се приема дори като задължителност или проверка на чувствата, тя просто съществува като естествена величина.

Общи условия

Активация на акаунт