Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

Попадна ми тази статия  - старо сп. Тема. Той не е разведен, много обича съпругата си и дъщеря си. Тя - Вася, му е половинката, имат дете, тя се смята за морална жена. И това ли вече е нормално.
Цитирай

Нищо не разбрах  Rolling Eyes
Цитирай

В същност какво очакваш да ти кажем? ако искаш може да я наплюем нея че е родила дете от женен мъж, пък за него да ти кажем, че тя  усойницата го е подмамила.... щото той много обича  жена си и детето си?

Е ти пък Сабина, какво не разбираш- това  е темата за жените "парцали" и подмамените горки мъже, дето си обичат семействата, но едни ей такива ужасни жени стават причина да си ги развалят Mr. Green
Цитирай

Е ти пък Сабина, какво не разбираш- това  е темата за жените "парцали" и подмамените горки мъже, дето си обичат семействата, но едни ей такива ужасни жени стават причина да си ги развалят Mr. Green

Ауууу Джали, че то като за свои хора тема бе!  hahaha hahaha hahaha
Ама съм и аз една...
Пу първа! Запис!  Mr. Green
Цитирай

РусЙе

Всичко ми се вижда нормално Mr. Green
Думата "морал" за всеки има различно значение.
Цитирай

Какъв морал бе,заради такива ........нашите деца страдат.Аз също излизам с мъже ,но никога с женени,просто си имам принципи.Знам колко много боли после и затова не го правя.Неискам да увеличавам бройката на самотните маЙк smile3511и
Цитирай

Някой май мина с гъбата  Rolling Eyes
Тамън да допиша нещо на г-жата значи, язък!  hahaha
Цитирай

Пиши бе, пиши, нали и ти си в групата на модераторката - любовница. Виж аз ако пиша ме трият и заплашват.
Цитирай

София

„Моралът на всеки човек има своята обратна страна, която той не показва без нужда, и доколкото е възможно я прикрива с гащите на благоприличието.“

Лихтенберг

П.П. Не разбирам това да си с женен мъж в ролята на любовница. Не ми е понятно и силно се надявам да не ми се налага да разбирам какво е.
Цитирай

София

Пиши бе, пиши, нали и ти си в групата на модераторката - любовница. Виж аз ако пиша ме трият и заплашват.

Упс! Въздържайте се от подобни квалификации!!!
« Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 00:28 от Vache »
Цитирай

Упс! Въздържайте се от подобни квалификации!!!

Оооо, ти ако знаеш какви имаше?  ooooh!
Цитирай

Темата ми е много близка,втората на съпруга ми постъпи точно така.бяхме идеално семейство ,но тя се намъкна между нас -нетактично и без да мисли ,че има 2 деца,който ще страдат.сега живее с него и му роди и дете,не му позволява да идва при децата,за всеки лев той и дава отчет.така че не мога да не съм груба към подобни МОРАЛИСТКИ!!! smile3511
Цитирай

Е, аз пък винаги съм смятала, че това показва как е скроен човек.
Аз израстнах без баща си, понеже се разделиха с майка ми, когато бях 10 годишна, ожени се за жената, роди им се дете. Ако не я беше срещнал, можеше да си живеес майка ми  до дълбока старост, но майка ми живя сама последните 20 години от живота си. И въпреки това никога не съм обвинявала НЕЯ, никога не съм имала лоши чувства или да смятам, че тя ме е оставила без баща. Обичам брат си и сме много близки, винаги съм добре дошла в тях.
Женени са вече 30 години и мога да  кажа че са хубаво смейство, във всеки случай виждах в годините колко се обичат и баща ми как се отнася. Мъчно ми е било за майка ми, че не го е правил за нея, но винаги съм мислила, че просто не са си подхождали толкова. Има много успешни втори бракове, има всякакви случаи но да се слага всичко в клише винаги ми се е е струвало супер тъпо. Не можех да ходя често, защо майка се разтройваше именно заради точно такова мислене като вашето- "тя е виновна, как може да ходиш там"..ми не е тя виновна, баща ми е единственият да се държи отговорен.Извинявай про но с това  с идеалното семейство и злата любовница са пълни глупости...
Брака ми също се разпадна заради друга жена- е никога, ама никога не съм смятала, че тя ми е виновна...  и за това много ме е яд като ми каже някой, че така разсъждавам, щото съм любовница, ми представете си, че може да има и друга гледна точка.

Тази позиция просто е най-удобната, но това изобщо не я прави най-вярната.
Цитирай

За мен това е безотговорност,но смятам ,че на този свят всичко се плаща.Аз същто имам приятели ,но каже ли ми че е женен за мен евинаги табу.Това е моят морал.Не насаждам на никого мнението си.Но в моя случай е много по различно,тя просто си помисли че всичко което имахме може да бъде нейно!!!!Но уви не е така  с мъжа ми си останахме блиски приятели и сега когато те имат проблеми по между си аз съм до него -аз и децата му
Цитирай

Джали, за съжаление така е по-лесно да се разсъждава... Tired
Все си мисля, че ако един мъж е мъж на място и държи на съпругата и децата си, никой "парцал" няма да е в състояние да се "намъкне" и да разруши...Пред очите ми има много примери за мъже с професии, които налагат дълго отсъствие от дома, но въпреки това браковете им са здрави.
Много е просто да кажеш "тя оная го е оплела, тя оная го е подмамила, тя го е вързала..."
То това насила не става!
Много моля Пантер като мъж да сподели той би ли поддържал връзка с жена насила, би ли спал с такава от съжаление или пък само просто за разнообразие.
Ей така...само защото тя му се е бутала пред очите и в ръцете...
Про77, разбирам болката ти, но това не прави любовницата виновна, а мъжа ти, собственият ти мъж...Можеше да е тази, а можеше и да е друга...Каква е разликата?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора