Облепване на хладилника с иноксово фолио?

  • 8 635
  • 8
  •   1
Отговори
Някой може ли да сподели опит? Значи направихме малко подобрения в кухнята: боядисване, пвц, и т.н. И сега хладилника остана ни в клин ни в ръкав. Доста е поужулен и има разни стари лепенки по него, които ако ги манем 6те падне и боята. От друга страна хладилника е здрав и работи добре. Та мисълта ми е може ли някой да сподели мнение и идеи как може да се освежи на външен вид? Иноксово фолио?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 492
Мои познати така си освежиха пералнята,стана много добре.Много е важно обаче как е залепено,да не стане на бабуни.

# 2
  • Мнения: 1 426
Да, аз си облепих кухненските мебели - включително перална, печка, хладилник с фолио, имитиращо дървен фурнир. Стана много добре. За да не ми се намачка или да ми стане на плюски, го разрязах на ивици на около 20 см широки и ги залепих със съвсем леко (1-2 мм) препокриване.

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 16:11 от Nevada

# 3
Може ли да качиш някоя снимка да видя как изглежда готово?

# 4
# 5
  • Мнения: 1 426
За съжаление в момента нямам фотоапарат, за да снимам специално хладилника, но ето две снимки от рождения ден на сина ми - как общо изглежда кухнята. Това са ония класически бели шкафове от преди 20 години.
http://foto.bg/data/3607/medium/HPIM1438.JPG
http://foto.bg/data/3607/medium/HPIM1411.JPG
На пералната и на печката не се вижда - сложила съм отдолу по една ивица, а на пералната съм облепила и плота отгоре.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 079
Облепила съм и хладилника, и шкафовете, и пералнята, и микровълновата ...  Flutter
Сложих такъв вид фолио и на някои от шкафовете в хола, където бяха издраскани или зацапани ....  Peace

# 7
Ехееееее, Невада Simple Smile. Супер работа си свършил-а. БРАВО. Значи аз се сдобих с фолиото от Практикер и сега през почивните дни ще го облепя. Ще кача и снимки да се похваля или изложа пред вас. Simple Smile

# 8
Само да добавя една благодарност към Ментолка. Линк-а към темата е всичко за което питах. 10x.

Общи условия

Активация на акаунт