Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

LaughingПийнах си половин чаша червено вино,дали ще се отрази на детето? Rolling EyesКато бременна докторката каза че може по една чашка LaughingКАк мислите вие.....
Цитирай

Германия

Не се шашкай излишно, количеството и честотата са нищожни, за да причинят сериозни увреждания. Сега майтапа на страна, тукашните акушерки също казват, че малко винце или биричка не вредят. Аз след пиене на бира за 3 бебета кърма имам. Peace
Цитирай

Бира и вино в умерено количество може Peace Но не е желателно да пиеш концентрати.
Ех, как ми се пие бяло вино Love
Цитирай

И на мен ми казаха така- чаша вино и бира може./концентрат-да се избягва/
Цитирай

Велико Търново

Много обичам биричка, но за съжаление не ми влияе на лактацията.
Цитирай

гр. Монтана

И при мен се увеличава лактацията, но се притеснявам, че от газираното се образуват газове на бебата. Вие нямате ли такива притеснения?  Thinking
Цитирай

Карлово

И през бременността /първата/ и сега, докато кърмя си позволявам биричка и винце. И ние сме хора все пак Mr. Green
Цитирай

Биричка и винце,може по малко.Не се притеснявай излишно Hug
Цитирай

на изток от рая

LaughingПийнах си половин чаша червено вино,дали ще се отрази на детето? Rolling EyesКато бременна докторката каза че може по една чашка LaughingКАк мислите вие.....
Мисля ,че от половин чаша вино нищо няма да му стане на детето!И аз си разрешавам от скоро по чаша розе веднъж или два пъти в седмицата.
Цитирай

София

Мисля че не е нужно толкова да се вторачваме .Нищо прекалено не е полезно.
Не е нужно да се прави излишно труден и ограничен живота на кърмачката.
Половин чаша вино или бира не е кой знае какво. Naughty
Прекаления светец и Богу не е драг. Mr. Green
Цитирай

Sofia

Не се шашкай излишно, количеството и честотата са нищожни, за да причинят сериозни увреждания. Сега майтапа на страна, тукашните акушерки също казват, че малко винце или биричка не вредят. Аз след пиене на бира за 3 бебета кърма имам. Peace
smile3521 smile3521 smile3521И аз..!!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.