Питанка за детска градина "Мечо Пух"

  • 4 194
  • 10
  •   1
Отговори
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 903
Има ли мами, чиито деца ще тръгват наесен в детска градина "Мечо Пух"?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 827
за Редута ли питаш
на една приятелна сина и е там вече втора година
какво по-точно те интересува като инфо да я разпитам

# 2
  • София
  • Мнения: 100
здравей, и моята дъщеря септември ще е първа група в 67 ОДЗ "Мечо Пух". Предполагам за тази градина става въпрос - в Гео Милев, на ул."Хемус"? И аз ще следя темата, макар че от възпитателки от други градини съм чувала, че е много добра.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 24
Здравейте,

детска градина "Мечо Пух" е една от най-добрите градини в София за моето семейство.

Синът ми завърши на 31.05.2007 г. подготвителна група при учителките Райкова и Попова. Нямам думи да изразя възхищението си от професионализма и любовта, с която тези жени 4 години се грижиха за децата ни. Дъщеря ми в момента е в първа група в същата градина и също сме безкрайно благодарни на нейните учителки за вниманието им. Градината се ръководи от много амбициозна и загрижена директорка, която организира незабравими тържества и мероприятия.

Желая ви успех и щастливо детство на дечицата ви.

# 4
  • София
  • Мнения: 100
разбрах, че има градина "Мечо Пух" и в Младост.....дано всички говорим за една и съща градина  Simple Smile

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
разбрах, че има градина "Мечо Пух" и в Младост.....

има, да.

# 6
  • София
  • Мнения: 100
щом има две градини с еднакво име, за коя точно си говорим тук  Grinning Grinning Grinning Grinning за тази в Младост или за тази в Гео Милев

# 7
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 903
Sunnyday, за "Мечо Пух" в "Гео Милев" става дума. Май децата ни ще са в една група.  Grinning Теди е приета точно в първа група. И аз съм чувала прекрасни неща за тази градина, затова много исках да е там. Имаме две комшийчета, които са в нея и са страшно доволни родителите.

# 8
  • София
  • Мнения: 100
 и аз само суперлативи съм чувала - има курсове по английски, ски училище, народни танци, модерни танци, карате..... и лелките били готини. ами живот и здраве ще се запознаем lulumba на родителската среща /когато има такава/ ще ми е много приятно  Laughing 

# 9
  • София
  • Мнения: 100
понеже записах малката много бързо, нямах време да попитам колко първи групи са - една ли, две ли...и по колко деца са.... не знам и при коя възпитателка сме...но тогава се радвах че сме приети и бързах да подам декларацията. и за родителската среща не попитах кога се предвижда да се проведе....чак в къщи ми изплуваха въпросите  Grinning Grinning Grinning

# 10
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 903
Две са първите групи - първа и първа "а". Пишеше имената на учителките и лелките, но честно казано и аз от радост не ги запомних. Май децата тръгват на 1 септември, но сигурно ще трябва преди това да се провери. А и нали искат преди тръгването разни медицински изследвания, така че ще се ходи отново в градината при всички случаи. Иначе в група са по 35 деца. Не вярвам някое да се откаже - като знам какъв е напливът... Ще се радвам да се запознаем наесен.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт