Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Благодаря на ВСИЧКИ за подкрепата  bouquet
Много ми липсва моето ангелче,
винаги е в мислите ми, в сърцето ми.
Цитирай

Някъде там...........

Lili_24 твоето ангелче винаги ще ти липсва, но е хубаво да знаеш че има с кого да споделиш болката си!  Hug  Да знаеш че не си сама!  spoko Добре дошла!   bouquet
Цитирай

София

Мила Лили, много те прегръщам, знам че от това болката не намалява, но все пак  опитвам да ти помогна по този начин!
Цитирай

Варна

Миличка пак съм аз.Само искам да ти кажа ,че мисля за вас постоянно.Имаш моята подкрепа.Силно те прегръщам.
Цитирай

Шопия

Lili_24,  spoko
Имаш моралната ми подкрепа.
 Rose Rose

Виждала съм те във форума на "Родители, преживели загуба".  Когато имаш нужда да излееш мъката си, пиши и там. Понякога помага да пишеш за мъката си и да знаеш, че ни си сама в болката и тъгата си.  Hug
Цитирай

Пловдив

Лили, Бог да ти дава сили да преживееш случилото сее!
ние сме с теб и винаги сме на среща за да ти помогнем кой с каквото може  bouquet
Цитирай

Лили мила съжелявам много знам че болката ти е непоносима и нищо немога да ти каже от което да ти стане поне малко по добре думите са излишни но имаш подкрепота ми и рамо на което да поплачеш Hug
Цитирай

Лили,
Знам, че думи не помагат особенно... пиши тук когато имаш нужда, плачи... каквото ти е на сърце, казвай го!!! Даже се замислям, че БОЛКА не е точната дума за това, което изпитваме всички ние! Нещо повече е!!! Неизлечимо е!
Ангелчето ти е в безопастност и ще бди над теб мила... прегръщам те  Hug Hug Hug
Цитирай

Много Ви благодаря  bouquet
Силно Ви прегръщам Hug Hug Hug
Извинявам се, че съм толкова разсеяна и без да искам съм пуснала нова тема.

Толкова празна се чувствам, немога да намеря смисъл в нищо. Crying or Very sad
Искам да крещя, искам да има виновни, неможе просто така да си отиде моето детенце. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Пловдив

...Толкова празна се чувствам, немога да намеря смисъл в нищо. Crying or Very sad
Искам да крещя, искам да има виновни, неможе просто така да си отиде моето детенце. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Sad Crying or Very sad
Цитирай

Толкова много се молих ангелчето ми да се бори, да не се предава. Да и направим операция и да си я взема при мен.
Никога няма да забравя дните в които се грижех за нея, бяха най-хубавите дни в моя живот.
Цитирай

София

Миличка Лили искам да те успокоя по някакъв начин, а знам че такъв няма, дано живота те дари с много нови радости, в които да вместиш и красивия спомен за детенцето ти! Как ми се иска да имам вълшебна пръчица....
Цитирай

Варна

Толкова много се молих ангелчето ми да се бори, да не се предава. Да и направим операция и да си я взема при мен.
Никога няма да забравя дните в които се грижех за нея, бяха най-хубавите дни в моя живот.
Миличка Анди беше в къщи 4 повече от четири месеца.Това и за мен са най-щасливите мигове в живота ми,независимо,че знаех,че е болен.Но все още имах надежда и любовта на мъжа ми и малкото същество.Сега и аз се моля да не ме напуска никога. Crying or Very sad
Цитирай

Пловдив

ela79 , какво говориш ooooh!? Какво става с твоето детенце, Анди, доколкото разбирам се казва???
Недейте бе хора ме плашете така, толкова мъчно ми става?

ela79 , аз лично не знам за твоя проблем? Съжалявам, ако съм объркала нещо! Вече толкова майки познавам с толкова много проблеми с децата си, че на моменти блокирвам.

Кажи ми за теб,  Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Много съжалявам,Лили! Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора