Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

варна

днес се опитах да дам много старателно намачкан банан. но не го прие добре. искаше ми се да започна да и давам настъргана круша, ябълка или банан. за сега само тези плодове сме въвели.
и след като тя се разсърди и не и хареса се зачудих дали пък не избързах. може би е по-добре да ги пасирам или да си карам на готовите пюрета. тя до днес беше яла само готови пюрета. дали да опитам пак след няколко дни или да не бързам
Цитирай

София

По принцип след 6  навършени месеца - пасирани. Май ви е раничко още за намачкани, може точно консистенцията да не одобрява. Изчакай малко и пак опитай, но с пасирани.
Цитирай

София

По принцип след 6  навършени месеца - пасирани. Май ви е раничко още за намачкани, може точно консистенцията да не одобрява. Изчакай малко и пак опитай, но с пасирани.
Peace

Цитирай

София

Сина ми яде доста сурови плодове,но ги харесва пасирани,определено.Опитвала съм и аз намачкан банан или настъргани ябълки и круши-явно му е трудно още с такава консистенция.Затова му ги пасирам засега.
Цитирай

Бургас

Като за въвеждане и аз пасирах.Избирах банана да е с кафяви точки/по мек е и по-сладък/,защото твърдия ми е малко стипцав.
Цитирай

варна

благодаря, другата седмица ще пробвам с пасиран плод
Цитирай

Белгия/София

След навършени 6 месеца!
Цитирай

Варна

Когато навърши 7 месеца, започнах да давам сурови пасирани плодове.
Цитирай

sofia-lulin

И аз знам че като навърши 6 месеца може да му се дава настърган плод:ябълка- за начало.Банана е много тежък и затова може да не го е искал.
Цитирай

Педиатърката,която готви  "Бон апети" Антоанета Антонова, каза, че след 7 навършени месеца могат да се дават настъргани плодове.Много са полезни така,защото витамините си остават в тях.
Давала съм банан намачкан с вилица и настъргана ,обелена ябълка.Скоро време ще дам пъпеш,круша,диня Peace
Цитирай

Белгия/София

И аз все опитвах с ябълка, на дори пасирана тя си остава леко тричава и синът ми се давеше и не е ял като бебе ябълка.
Цитирай

Mediterraneo

6-7 месец.
Цитирай

София

След навършени 6 месеца дадох Peace
Цитирай

Миналата седмица педито ми каза да давам настъргана ябълка.Но не съм давала още,мисля да му дам к'ат навърши 6мес.
Цитирай

Ямбол

На 7 месеца и дадох банан за 1ви път  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора