Има ли майки-студентки в Свищов магистратура дистанционно обучение?

  • 3 927
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 744
Здравейте!
Видях, че преди време е имало такава тема, но отдавна не е писано в нея, затова отварям нова.
Аз съм първи семестър в Свищов, спец. Фирмен контролинг и счетоводен мениджмънт.
Ще се радвам да се запозная със себеподобни и да поддържаме контакти! А също и да си бъдем полезни в обучението. Peace

# 1
  • Мнения: 910
Здравей!
И аз уча в Свищов,но съм второ висше - магистратура(задочно), спец. Счетоводство и одит нефинансовите предприятия.

# 2
  • Мнения: 4 362
Въпрос:как се канидатства в Свищов ,дистанционно обучение,какви са таксите, какви са условията и всичко.Благодаря предварително!

# 3
  • Мнения: 1 165
Здравей!
И аз уча в Свищов,но съм второ висше - магистратура(задочно), спец. Счетоводство и одит нефинансовите предприятия.
dess76  и аз съм същата специалност.Остава ми да се дипломирам само...
Мис КаприЗ погледни тук-http://www.uni-svishtov.bg/intranet/cmdo/default.asp

# 4
  • Мнения: 910
зайко, аз имам още една година(като при нас е две години) и дипломна работа.

# 5
  • Мнения: 1 744
Деси76, щом караш втора магистратура, значи не е толкова трудно, така ли? Sunglasses
 Мен ме притеснява, че не всички задачи от казусите мога да реша, а пък те формират част от оценката накрая. Не мога да разбера как в учебника няма нито една формула, а пък в книжките с казусите искат решаване на задачи по формула. Но каквото сабя покаже в крайна сметка. Влагам максимално усилия, пък дано има резултат. Юли месец са ми изпитите и ще видим.
Успех и на вас!
Peace

# 6
  • Мнения: 910
nadiaeuro, не ми е много лесно,защотото първото ми висше е машинен инжинер и нищо неразбирам от икономика,и магистратурата която карам е за неикономисти.
Но няма да се даваме!Аз за тази година приключих с изпитите!
Успех на изпитите от мен! Peace

# 7
  • Мнения: 4 362
Здравей!
И аз уча в Свищов,но съм второ висше - магистратура(задочно), спец. Счетоводство и одит нефинансовите предприятия.
dess76  и аз съм същата специалност.Остава ми да се дипломирам само...
Мис КаприЗ погледни тук-http://www.uni-svishtov.bg/intranet/cmdo/default.asp


  bouquet

# 8
  • Мнения: 211
Здравейте, аз съм трета година (онзи ден успешно преминах в четвърти курс Sunglasses), спец. Прогнозиране и планиране. Задочно.
ПП: Аз също си мисля да карам магистратурата си там, но се двоумя между дистанционно  и задочно Confused
dess76, можеш ли да ми кажеш малко повече подробности - напр. как са ти очните, изпитите после, нещо за курсови работи, реферати (карат ли ви много да пишете), и колко изпита имаш... нещо такова. Защото за дистанционното чух, че отиваш само за 2 дена да ти дадат разработки и материали, после пишеш курсови работи и т.н., а изпитите са ти около 4 дена всичките наведнъж. Говоря за единия семестър. Втория - същото.
Благодаря предварително!

# 9
  • Мнения: 910
Здравей!
Имаме по три семестъра на година, като първия и втория имахме по 6 изпита, сега(третия семестър) имахме 5,а доколкото знам 4семестър също ще имаме 5 изпита,а 5 и 6 семестър по 4 изпита.Като ни слагат изпитите в петък и събота, т.е. по два. Очните ни са за около 10 дена, имаме да пишем курсови работи или реферати според зависи,но не по всички предмети. Например този семестър имахме само една курсова работа.
Дано да съм обяснила правилно,ако те интересува друго питай.

# 10
  • Мнения: 211
Ей, страшна си!  bouquet А нещо по-специално ли ти е обучението, щом казваш, че имаш 6 семестъра? Защото аз повече от 3 не пиремам Laughing

# 11
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Записвам се в темата.Може ли да се запишеш дистанционо  обучение при условие,че първото ти висше не е икономическо? Wink

# 12
  • Мнения: 1 744
Живка, това намерих в сайта им:

Студентите, които записват магистърска програма от специалност, която е различна от придобитата специалността в степен „Бакалавър” (но е от професионални направления 3.8. “Икономика” или направление 3.7. “Администрация и управление”) изучават допълнителна учебна дисциплина през първия семес­тър в съответствие с изискванията на чл. 9, ал. 1, т. 3 от Наредбата за държавните изисквания за придобиване на висше образование на образователно-квалификационните степени "бакалавър", "магистър" и "специалист".

За повече информация и справки по прием 2006/2007:

Тел. 0631-66245 – офис "Администрация и технология на обучението" (дистанционна и редовна форми на обучение):
Валентина Петкова – секретар (vpetkova@uni-svishtov.bg)
Снежана Цветкова - инспектор УМР (sgrigorova@uni-svishtov.bg)

Тел. 0631-66281 - офис "Администрация и технология на обучението" (задочна форма на обучение):
Бисерка Любенова – инспектор УМР (biserka@uni-svishtov.bg)
Анета Лазарова - инспектор СО (aneta@uni-svishtov.bg)

При дистанционното обучение за 4 дни ти минават всички изпити. Общо са три семестъра, една календарна година. Първите два семестъра са с по 4-5 изпита. Третият е дипломна работа.

Ето ти и линк:

http://www.uni-svishtov.bg/intranet/cmdo/default.asp
Успех!

# 13
  • София
  • Мнения: 171
Да се запиша и аз - магистратура дистанционно съм, спец. Международни проекти. В неделя ми започват изпитите, стискайте палци  Wink

# 14
  • Мнения: 139
 Hug

Записвам се - "98-"02 - спец. АИ (Аграрна Икономика)
И половинката - "97-"01 - Банково Дело (май си остана единствената);"03-"04 -Маг. Банков Мениджмънт.

Весело беше  Party

Тук някъде се подвизава и една от "комшийките"  в 6-ти блок - да си каже коя е, всички имат много поздрави от Спасов (Бонев), нашето добро другарче.

А има ли обитатели на 5ти блок? Бях там 4 години еееех, славни времена бяха. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт