Само аз ли съм такъв луд фен на Ред Хот Чили Пепърс ?

  • 1 633
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4 668
Много се надявам да има сродни души тук ...
Мъжът ми ми се кефи , че на тези години подскачам като малко дете и им се кефя или мия чинии със слушалки в ушите , надула музиката на мах  Laughing но казва , че му идват малко в повече  Confused
Умирам за тяхната музика , още от тинейджърските години ... и от към мъже има какво да се види  Mr. Green
Сигурно дори и тези , които не ги познават вече са вманиачени по новият им хит - Snow / hey yo / - въртят по всички радиостанции ...
Ето ги :



Тук може да чуете няколко хита - http://www.myspace.com/redhotchilipeppers

И да си дойдем на думата - ANTHONY KIEDIS   Heart Eyes- ДРУГИЯТ МИ ЛЮБИМ МЪЖ ...




# 1
  • Мнения: 1 100
Не си само ти.  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 6 992
И те имат концерт тия дни ...хубаво беше да запомня кога и къде, но покрай Сартр и Камю ми се губи...в някоя от съседските държави беше newsm78
В някаква реклама на бира го чух.

# 3
  • Мнения: 476
Не си само ти. Синът ми е луд по тази песен също, а е само на две. Като я чуе по радиото и подивява, а като свърши плаче и вика: Музика, музика Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 668
И те имат концерт тия дни ...хубаво беше да запомня кога и къде
Имат ... в Белград . Аз обаче късно разбрах  Cry

Не си само ти. Синът ми е луд по тази песен също, а е само на две.
Само така  Peace Трябва да има и млади попълнения  Grinning

# 5
  • Мнения: 434
Определено не си сама. Ние ги любим по семейному. Дъщеря ми пее с пълно гърло Snow
На 1.07 са при нас

# 6
  • Мнения: 1 416
Аз съм умерен фен. От много години. Радвам, че още ги има "RHCP"... Повечето ми любими групи останаха в историята...

# 7
# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И тримата сме големи фенове. Четвъртият още не казва.  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 521
Определено не си сама. Ние ги любим по семейному. Дъщеря ми пее с пълно гърло Snow
На 1.07 са при нас

Там сме Peace

# 10
  • Мнения: 1 952
И аз ги тача...още от младините ми, когато около мене беше модерно сръбското и южен ветър, аз си слушах ред хотчето.

# 11
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
не си. чак луд не съм, харесвам по-други неща. но РХ ги слушам от 15 години и още не са ми омръзнали. яки са! остаряха и те, но пак са добри. с облекчение разбрах, че концерта няма да е в БГ, защото нямаше да мога да ида, така или иначе. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 268
Страхотни са!Особено в последно време много ме кефят!

# 13
  • Мнения: 596
Звученето им е страшно оригинално и вълнуващо. Албумите Californication и By the way са ми много любими. А за Антъни какво да кажа- ми обичам го  Heart Eyes Някъде бях чела , че той има индиански произход, което ми се стори супер екзотично и супер секси  Wink

# 14
  • Мнения: 6 315
Не, не си само ти Simple Smile. И аз и сина ми сме големи фенове на RHCP. Слушам ги от 94-та.

# 15
  • София
  • Мнения: 461
Аз съм умерен фен. От много години. Радвам, че още ги има "RHCP"... Повечето ми любими групи останаха в историята...

И аз така Peace

# 16
  • Мнения: 4 668
Радвам се  Hug
Все пак те доказаха , че могат толкова години да са на върха и винаги , ама винаги да имат хитове  Peace
А за Антъни какво да кажа- ми обичам го  Heart Eyes Някъде бях чела , че той има индиански произход, което ми се стори супер екзотично и супер секси  Wink
Вярно е !

# 17
  • Мнения: 343
Определено не си сама. Ние ги любим по семейному. Дъщеря ми пее с пълно гърло Snow

И Хриси пее Snow много хубаво оууу оууу оууууууу  на ибиски (английски) Simple Smile

Още януари месец си купихме билети за концерта в Париж на 06.07. Вече пощурявам  Crazy

# 18
  • Мнения: 53
Mishka, от къде си купи билети за концерта им в Париж?
Ако не ми мине котка път, ще бъда там по това време... Дали са останали билети ? Умирам да отида на този концерт  Crazy

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, не, не си. Но аз съм само фен, лудостта ми премина вече и съм по-умерена, но продължавам да им се наслаждавам.

# 20
  • Мнения: 4 668
Леле , как ви се радвам  Hug
Но и някак си не съм учудена , като виждам кои сте фенките - като че ли очаквах повечето от вас  Hug

# 21
  • Мнения: 343
Mishka, от къде си купи билети за концерта им в Париж?
Ако не ми мине котка път, ще бъда там по това време... Дали са останали билети ? Умирам да отида на този концерт  Crazy

Купихме ги по интернет, но приятелка ги взе там на място. Все още може да се купят от тук например, като са останали само за оранжевата зона по 85 евро, но побързай!

# 22
  • Мнения: 4 668
Нашият любим ANTHONY , който пуши доста , а и не крие , че употребява хероин , обаче е вегетарианец !!!

# 23
  • Мнения: 7 837
 Mr. Green
Мъжът ми навремето ми обеща, че ако дойда с него в Щатите, ще ме заведе на техен концерт.
Чаках доста време, ама си заслужаваше  Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=4MgMOaa6sEA
Това е едно клипче от концерта, на който бяхме.
Тогава взривиха в залата около 35 000 души. Никога няма да го забравя  Grinning

# 24
  • Мнения: 6 315
А за Антъни какво да кажа- ми обичам го  Heart Eyes Някъде бях чела , че той има индиански произход, което ми се стори супер екзотично и супер секси  Wink

Anthony Kiedis was born in Grand Rapids, Michigan, to John Kiedis and Margaret "Peggy" Idema (née Noble), who divorced in 1965 when he was three. He has two half-sisters, Julie and Jenny, and a half-brother, James. His great-grandfather, Antwon Kiedis, is Lithuanian and his paternal grandmother has some Mohican blood. His godfather was Sonny Bono. 

Има литовска и мохиканска кръв Simple Smile.

Искрено се надявам да ги видя на живо (дай боже заедно с Йоан, който много ги харесва и им знае имената  Mr. Green).

# 25
  • Мнения: 4 668
Кейси - завиждам ти !
Но скоро и аз ще се организирам за един концерт  Peace

Малко офф : Кейси , във Флорида ли живееш ? В края на годината смятаме да отскочим до Тампа  Grinning / на мъжа ми брат му е там !

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 14:57 от Pipinka

# 26
  • Мнения: 7 110
И тримата сме големи фенове. Четвъртият още не казва.  Laughing
Или четвъртият още не знае. Grinning

Харесвам люти чушки, та били те и червени.

# 27
  • Мнения: 7 837
Едва ли скоро пак ще дойдат толкова близо до България. Мои приятели също ще ходят  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 386
И тук трябва НЕПРЕМЕННО да се запиша..
Мой приятел вчера спечели билет за RHCP в Сърбия.
Искам и ааааззззззз  Heart Eyes
Това е един от първите концерти, които ще посетя в ЮЕсендЕй!


Помагайте! Спешно търся снимка/лого на Ред Хот в голям размер, която да принтирам в/у тениска за подарък...
Мерси   bouquet

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 16:35 от evanescent

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз като Лиляна съм вече по-умерена, но все още фенка, слушам си ги с удоволствие  Grinning

# 30
  • Мнения: 766
"Blood, sugar, sex, magic" беше първата касета, която си купих след като на 14-15 осъзнах каква музика харесвам. Преди това слушах каквото слушаше големия ми брат.
Още съм фен, но се чувствам леко ограбена от тяхната популярност сред "новите" 14-15 годишни. Тъпо от моя страна Embarassed

# 31
  • Мнения: 2 386
Моля ви, помагайте, изръчках Гугъл...
Трябва ми закачлива идея, с голяма резолюция... плакат, чушки, лого....


 baby_neutral  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 256
И аз като Лиляна съм вече по-умерена, но все още фенка, слушам си ги с удоволствие  Grinning
пишете ме и мен  Grinning

# 33
  • Мнения: 4 668
Още съм фен, но се чувствам леко ограбена от тяхната популярност сред "новите" 14-15 годишни.
Радвай се , че любимата ни група е толкова години на върха ! Самият факт , че ги слушат няколко поколения говори много  Hug.
А и ние , като сме на около 30г. да няма да се предаваме , я ?

# 34
  • Мнения: 799
Аз да ви подразня - на 26.06.2007г. ще осъществя една от мечтите си - отивам на концерта на Ред Хот в Indija, Сърбия  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
След като опищях света, че няма билети, че много късно съм разбрала и т.н. преди 2 дни един приятел ми пусна съобщение на кю-то с текст "целувай ръка, намерих 2 билета за RHCP, аз взимам единия, а ти си пъривя човек на който се обаждам с оферта"  Mr. Green Едвам ме нави. Mr. Green Сега си вадя паспорт (че за карък ми е изтекал срока на страия) и организирам транспорта  newsm53
Още не мога да повярвам...
А сега видях тема и за Бон Джови  Mr. Green
В такива моменти мога само да кажа: Животът е прекрасен!

Общи условия

Активация на акаунт