Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

малкия йеросалим

мили мамчета много съм притеснена.племеника ми който е на 5 години в началото на седмицата се разболя от шарка.проблема е че в петъка бяха заедно с кики.страх ме е и тя да не е прихванала.чувала съм че децата до две години не боледуват от шарка.имали майки с опит и какви са симптомите.
Цитирай

Не е вярно,че не боледуват.Хриси имаше контакт с дете каращо розеола и дни след това и тя се изрина.Тя беше на 1г. и 6м.Симтомите са индивидуални,нопример другото дете вдигаше температура преди обрива,а Хриси направо се изрина без някакви симптоми.
Цитирай

БУРГАС

От къде го измисли, че деца до 2 годинки не боледуват. Комшийчето ми което е на годинка и половина в момента се шари и мога да ти кажа, че по добре сега да я изкара, отколкото като порасне. Моят син се шареше миналата година и тъй като аз не я бях изкарала ме нашари и мене. Той почти не я усети, но аз много трудно я изкарах. Не се притеснявай ако почне да се шари, няма нищо страшно Peace.
Цитирай

под голямата лоза

Няма възраст за шарката, но е и неписано правило,
че колкото по- малки я изкарат, толкова по- леко протича болестта.
Не се притеснявай  Peace
Цитирай

София-Люлин

И според мен няма такова нещо ,че до 2 години децата не боледуват от шарка.Дъщеря ми изкара варицела ноевмри и т.к. и аз не я бях карала и аз се заразих(бременна в 8 месец).
Детето я изкара много леко,но аз я изкарах много трудно,Това е един страшно неприятен спомен(добре,че нямаше опастност за беба)
Така,че по добре сега да изкара,отколкото като мен -и то бременна
Цитирай

Бургас

Бебока на моя приятелка е на 8 месеца и се разболя от шарка съвсем наскоро, но вече се възстановява. Спокойно!
Цитирай

...au bord de la mer

Виж дали този сайт ще ти помогне-http://www.doctorsbg.com/Enciklopedia.htm
Цитирай

Велико Търново

Аз съм чувала, че кърмените бебета не се разболяват от шарка по време на кърменето, понеже се предполага, че докато са само на кърма получават имунитет от майката.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.