Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 724 отговора
Много научих от този форум и искам и аз да споделя нещо с вас.Отдавна съм чувала за действието на хининовата вода върху косата,но я ползвах рядко и непостоянно.Обикновено се къпя вечер късно и не ми оставаше  време отново да си мокря косата преди лягане-това беше основното ми извинение.По принцип косата ми расте много бавно,после цъфти,режа я и всичко отначало.Ползвах и маската с тривитаминола,но не забелязах по-бърз растеж освен,че в действителност се подобри общото състояние на косата.Преди около месец и половина реших да започна здраво да се мажа с хининова вода и обикновено не непосредствено след къпане,а сутрин след като стана задължително и понякога и през деня.Става много бързо и лесно,защото използвам шише с пулвелизатор и лесно втривам само в корените.Дори  не се мокри цялата коса,а само леко се навлажнява.Това го правих ежедневно и ми стана като навик.Вече заминаха около 6-7 шишенца и мога да кажа ,че ефекта е невероятен.Косата ми расте като пощуряла,само че може би ще се налага да я боядисвам по-често.Досега го правих на 1 месец,но последния път едвам удържах и толкова.Имах и косопад,който значително намаля,но не знам дали да го отдам на хининовата вода или просто му е дошло времето да спре.
Еми това е момичета,просто явно трябва постоянство във всяко нещо,ако искаме да разберем дали върху нас има ефект.При мен имаше и исках да ви го споделя.
Цитирай

Благодаря!  Hug
Отдавна се каня да си купя хининова вода, но....
...отивам , край, реших...  newsm52
Цитирай

6-7 шишенца, за какъв период от време?
Цитирай

Хмм звучи интересно и невероятно чак Thinking
Трябва и аз да опитам,по-скоро за подхранване.Благодаря,че сподели Peace
Цитирай

Месец и половина някъде ежедневно мазане или като си направя сметка това са около 6 седмици или някъде заминава по шише на седмица.
Цитирай

И още нещо,не знам дали има значение.Бях си намерила хининова вода на една безизвестна фирма май от Г.Оряховица ако не се лъжа,която беше почти като едновремешната вода-розова на цвят и много миризлива.Тя е много хубава,но почти не се среща.После минах на  водата на Кокона,която е почти прозрачна и не мирише почти/малко даже ми е съмнейшън!/,а сега си купих на Адда с билки.
Цитирай

Не си купувайте хининова вода на МИЛВА, чиста водица си е.... #2gunfire
Цитирай

35 35 35
Поне на розово не са ли я докарали?  Mr. Green
Мерси, че предупреди, ще внимавам в марката  Hug
Цитирай

Аз ползвам хининова вода от 6-7 месеца...честно да си кажа ефект никакъв не виждам... нанасям винаги след като си измия косата....newsm78
Цитирай

И внимавайте да не мирише на спирт, защото съм попадала и на такава. Марката не помня, но ароматът беше много силен. Знам, че на Кокона е добра  Flutter
Нещо странно, но мисля, че влияе и на ноктите. Ако втриваш с пръсти в корените на косата ... ноктите ми растяха по-бързо, когато си слагах хининова вода на косата  Crazy.
Цитирай

И аз съм чувала за този ефект на хининовата вода!
Цитирай

Странно...оригиналната хининова вода няма цвят, няма мирис, а има само горчив вкус. Тази на Милва забелязах, че е точно такова.

Другите намирисани и набоядисани води са бош лаф.
Цитирай

Аз пък изцвъчках няколко шишенца, но съм непостоянна, затова може би няма ефект, много рядко се сещах да слагам.

Аз само на АДДА съм ползвала, такава има в аптеката ни, тя добра ли е? С билки е, да - орех, коприва и какво беше още?.. newsm78
Цитирай

Аз също си ползвам хининова вода, доволна съм от резултата! Не е изобщо скъпа, така че всеки ако си вземе да пробва, ще е най-добре!  Wink
Цитирай

От около една година се каня да си взема хининова вода,но така си и оставам с каненето. Whistling
След тези добри отзиви обаче отивам още днес да си купя Hug
Цитирай

1-14 от 724 отговора