Хининова вода-много съм доволна

  • 270 083
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 407
НА "Селиолу"- срещу Окр. б-ца.

# 61
  • Мнения: 1 254
да, близо е до Чаталджа. По точно до Окр. болница от страната на Онкологията Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 952
Хининова вода има навсякъде, не само в Марешки, а дали Кокона, АДА, Милва или незнам коя..няма значение.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Лили Иванова, въпроса беше конкретно за марката КОКОНА...а не просто къде се продава хининова вода... Peace
сигурна съм, че има Марешки до гарата, по бул. Владислав посока център, в кв. Чайка това са на по-централни места ...  Peace

# 64
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Благодаря ще я потърся, май се сещам къде беше тази до Окръжна! Защото на 1 частна и на Манолова няма на КОКОНА.

# 65
  • Мнения: 239
Благодаря ще я потърся, май се сещам къде беше тази до Окръжна! Защото на 1 частна и на Манолова няма на КОКОНА.
Точно миналата седмица си купих на Кокона от Първа частна аптека,но аз лично не предпочитам нея.От Марешки си взех на Адда,имаха и Кокона.Някой в темата спомена за хининовата вода на Касиопея,Пловдив.Мисля,че точно с тази марка започнах в началото ако не се лъжа и бях най-доволна.Мое мнение е,че водата трябва да е розова на цвят и с мирис,поне личният ми опит ми подсказва,че е най-добра.

# 66
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Благодаря ще я потърся, май се сещам къде беше тази до Окръжна! Защото на 1 частна и на Манолова няма на КОКОНА.
Точно миналата седмица си купих на Кокона от Първа частна аптека...

Наистина ли значи са доставили, ще отида утре да взема.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Е, и аз се зарибих по хининовата вода, днес си купих. На фирам Адда е, но за съжаление не е спрей. Но аз измислих решението - ще я пресипя в едно празно шишенце от някакво спрейче за коса.
 Peace

# 68
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Е, и аз се зарибих по хининовата вода, днес си купих. На фирам Адда е, но за съжаление не е спрей. Но аз измислих решението - ще я пресипя в едно празно шишенце от някакво спрейче за коса.
 Peace

И аз така правя - пресипвам. Confused

# 69
  • DE
  • Мнения: 967
Момичета, и аз си взех. Кажете по колко пъти да си слагам. Преди или след като я измия?  Не видях дали има упътване! Embarassed

# 70
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета, и аз си взех. Кажете по колко пъти да си слагам. Преди или след като я измия?  Не видях дали има упътване! Embarassed

Ами по принцип се слага след всяко миене на чиста коса. Но момичета с опит споделиха, че слагат всеки ден за по добър и бърз  ефект Peace

# 71
  • DE
  • Мнения: 967
Момичета, и аз си взех. Кажете по колко пъти да си слагам. Преди или след като я измия?  Не видях дали има упътване! Embarassed

Ами по принцип се слага след всяко миене на чиста коса. Но момичета с опит споделиха, че слагат всеки ден за по добър и бърз  ефект Peace
Мерси! Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 10 858
elinna, значи от тази на Касиопеа си била най-доволна? Тази, която мирише на дъвка?

# 73
  • Мнения: 239
Да,май тя единствена има розов цвят и не мирише като другите на билки или парфюм.Много се доближава до хининовата вода от едно време.Но сега не мога да си намеря от нея никъде.

# 74
  • Мнения: 17 407
ИЗвинявам се за тъпия въпрос, но от къде идва розовият цвят на хининовата вода?

Общи условия

Активация на акаунт