Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Анкета

Ползвате ли презервативи ?

Въведи твоя глас

При гларусите

За и против секс с презерватив?
Цитирай

Abu Dhabi

това ли ще е петъчната? Smile слабо, слабо Smile

презервативът е полезно нещо.
Цитирай

София

Полезно, ама не особено приятно. Твърдо против съм, ако и двамата са здрави и се познават добре.
Цитирай

За ъф корс.
Само дето аз го правя без от години.

Наскоро в една тоалетна в един лондонски клуб видях следната реклама: сниман е мъж, от кръстта надолу със секси тяло, на ластика на боксерките му вместо марката, е написано с големи букви "Аз имам хламидия", а отдолу пише, че никога не е толкова очевидно, че другият има болест, затова ALWAYS USE CONDOMS Peace
Цитирай

Springfield, VA

Полезно, ама не особено приятно. Твърдо против съм, ако и двамата са здрави и се познават добре.

само да добавя- и на мъжът кранчето му не капе  Peace
Цитирай

Abu Dhabi

Алеко, не е кой знае какъв кеф да се тъпчеш с противозачатъчни. А методът "пай сееее" хич не е сигурен, пък ако ще от деца да се познават младите.
Цитирай

в Низината

По принцип "без", но за всеки случай по-добре "със".
Цитирай

Всеки ден слушаме напътствия за безопасния секс.

Ама все се сещам за изказването на един мой приятел преди години: "Да правиш секс с презерватив е все едно да миришеш роза с противогаз".

И за един стар виц (знаете го, дето разследвали Смърфиетка от кого е забременяла):  "Мразя презервативи".
Цитирай

Варна

Искам тук да се оплача от една марка презервативи. Миналата седмица ползвахме. Влезе цял, излезе сцепен. Съдържанието изтече малко по-късно от мен.  #Cussing out Съжалявам за конкретното описание, ама това на нищо не прилича.
Цитирай

При гларусите

Аз не писах моето мнение - твърдо без когато двамата партньори се познават.
То иначе е все едно да ближеш сладолед през стъкло.. Mr. Green Laughing Laughing
Цитирай

Винаги съм ползвал Wink Не е било никаква дилема за мен, абсолютно никаква.

От години, не ползвам, ама целим бебе Wink Smile

Не знам след това обаче на кой метод за контрацепция ще минем Smile Принципно сегашния върши работа, в смисъл сега целим обебване Wink но и в обратна посока пак работи Wink

Приветствам презервативите, хормоналните противозачатъчни - не.
Цитирай

София

Искам тук да се оплача от една марка презервативи. Миналата седмица ползвахме. Влезе цял, излезе сцепен. Съдържанието изтече малко по-късно от мен.  #Cussing out Съжалявам за конкретното описание, ама това на нищо не прилича.

Може да съдиш производителя!  Mr. Green
Цитирай

София

Малко ми е странен въпросът  newsm78 Все едно няма и други средства за предпазване? Естествено, че "за", когато се налага.Не, защото е особено приятно  Mr. Green До преди седмица не ползвахме, защото бях със спирала, сега ползваме, защото трябва да се пазим , това е.
И не виждам какво общо има колко се "познаваме" - познанството не е гаранция, не бих разчитала на случайността, а изразът "той ме пази " ми е просто смешен.
Цитирай

София

Ние ползваме презерватив. Сега не можем да си позволим дете - много пътувам и просто не става. За това двамата боднахме пръст на презервативите, щото аз хапчетата забравям да ги пия  ooooh!, а нали знаете - една идея по-късно изваден ииии....  newsm32
Цитирай

София

Коя е марката???
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора