Какво веро и какъв сапун за ръце?

  • 4 855
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
Извинявам се ако е пускана такава тема преди,не можах да открия нищо Rolling Eyes
Споделете каква е вашата"козметика"за съдове  Simple Smile.Аз купувам най-4есто веро Ехо и Пур,но Пурът много бързо нещо ми свършва,никак не ми е икономичен newsm78.
За ръце-сапуни -най-разли4ни,но и те много бързо заминават,защото се топят ужасно бързо в сапуниерата.Те4ните сапуни са ми едни лигави такива,пенят се ужасно,нямат измиване. Close
Вие сте,ако обичате споделете. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 678
за веро използвам само -FEYA - зеления ,той даже се води Gel
сапуни - FA
съпунерите ни са по -различни - с двойни дъна са и сапуните не се топят вътре ( това е за банята )
а в кухнята сме с течен

# 2
  • Мнения: 4 965
Веро ползвам или Пур или един наливен препарат, който леля ми носи от Гърция (тук не съм го виждала).
Сапун за ръце - напоследък купувам тези на Рефан с различните аромати - после ръцете ми ухаят страхотно, а и имат глицерин, който пази ръцете от изпръхване (моите се изсушават много от други сапуни). Понякога ги ползвам и за къпане - от 1-2 месеца съм се пристрастила към тях  Crazy.

# 3
  • Мнения: 1 492
Верото ми е Медикс, а за сапуните нямам определена марка.

# 4
  • Мнения: 1 564
Верото ми е Фея.(бялото-мирише страхотно).Сапуни ползвам течни-не държа на марката.

# 5
  • Мнения: 6 155
Веро - ТЕСТ гел. Не мога да мия чинии с течни препарати  33uu
Течен сапун - на Била марката.

# 6
  • Мнения: 460
верото ми е "Медикс",а сапун обик.е течен! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 228
Веро - Фрош или Пур, сапун - течен Фа.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Най-харесвам верото Бинго, което е в пластмасова непрозрачна опаковка, щото има и по-нови в прозрачна.

Течен сапун - ползвам Медикс.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 913
Ползвам Пур,а сапуна за ръце най-често е Safeguard  Peace

# 10
  • Мнения: 1 311
Верото ми е Пур, в кухнята сапун няма - ползвам верото.  В банята сапуна сега е Камей, сапунерката ми е магнитна и сапуна виси във въздуха и не се разкашква.

# 11
  • Мнения: 689
До скоро миех само с Тест гел, но ръцете ми се изсушаваха много. Сега съм с Пур и нямам оплаквания, мие добре, ръцете ми изглеждат и са добре, икономично е...

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Верото ми е "Дионис", сапуна е течен - Clever.

# 13
  • Мнения: 351
В последно време ползвам само веро FROSCH - единственото, от което не ми се напукват ръцете, а сапун Safeguard

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Аз използвам Веро Mr. Green

Ако нямам от него - Пур, а за ръцете - каквото дойде.

Общи условия

Активация на акаунт