Вече пет дни с хрема. Леуваме с хомеопатия, но...

  • 10 843
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 737
И аз не бих се консултирала с лекар. И в избора ми на хомеопат винаги с предимство ще бъдат хомеопатите, които не са били и на са лекари. Изпатила съм си и съм с педубеждения. Знам, че има и кадърни, но ако ида при хомеопат - лекар, ще съм много по-подозрителна и по-трудно бих се доверила.

# 31
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Shocked Shocked Shocked
Какво ли обяснение има "класическият" хомеопат, който го е изписал?

И нещо втрещяващо от листовката на лекарството: "ако не настъпи желаният лечебен ефект, да се направи консултация с лекар". ooooh!  Не пише с "хомеопат", а с "лекар".

 -Още по-точно би било да кажат: "ако не настъпи желаният лечебен ефект, да се направи консултация с лекар Реаниматор!" LOL !  Laughing

 Arnica Heel  e ужасаващо само като четеш съдържанието! ... което освен това е и подвеждащо.

# 32
  • Мнения: 1 737
Наистина е много подвеждащо, аз веднага си помислих, че е монопрепарат на Хийл.

# 33
  • Мнения: 1 114
Shocked Shocked Shocked
Какво ли обяснение има "класическият" хомеопат, който го е изписал?

И нещо втрещяващо от листовката на лекарството: "ако не настъпи желаният лечебен ефект, да се направи консултация с лекар". ooooh!  Не пише с "хомеопат", а с "лекар".

 -Още по-точно би било да кажат: "ако не настъпи желаният лечебен ефект, да се направи консултация с лекар Реаниматор!" LOL !  Laughing

 Arnica Heel  e ужасаващо само като четеш съдържанието! ... което освен това е и подвеждащо.

Ами предписано ми е от "много добра колежка на  Александър, председател на хомеопатично общество, в чийто управителен съвет е той". 

Самата тя е против полипрепаратите. Защо ни предписа такъв тогава...? Ще я питам при следващата ни среща.

За черния хумор...   Много е неуместен. Sick

# 34
  • Мнения: 1 114
Хайде да поясня някои неща, за да сте по-спокойни и да не ме нападате на лични.

1. Оказва се, че не става въпрос за председателката на Хомеопатичното общество. Александър е объркал фамилиите /бяхме си писали с него на лични/. Излиза,че или не е чел внимателно какво съм го питала, или че не знае как се казва тя / а е в  управителния съвет/.  Crazy

2. Според моята лекарка-хомеопат  това е препарат ,чиито съставки са в Д-разреждане и действието му е подобно на това на  билковите препарати. Действа на клетъчно ниво. Още нещо обясни, но забравих...
На мен това обяснение ми е достатъчно. 

# 35
  • Мнения: 1 559
Теа, благодаря ти за пояснението.  bouquet

Съжалявам, че си се почувствала нападната. Нищо лично наистина, просто ми се иска да се изясни, че не става дума за предписание на председателя на ХО и да се изчисти недоразумението.

Няма да коментирам обяснението на хомеопата ви, щом на теб ти е достатъчно. Успех!

# 36
  • Мнения: 1 655
Няма да коментирам обяснението на хомеопата ви, щом на теб ти е достатъчно. Успех!
И аз ще се въздържа от по-нататъшни коментари  ooooh! Но все пак ми се ще да науча името на хомеопата...

# 37
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Теа
Цитат
Ами предписано ми е от "много добра колежка на  Александър, председател на хомеопатично общество, в чийто управителен съвет е той".

Самата тя е против полипрепаратите. Защо ни предписа такъв тогава...? Ще я питам при следващата ни среща....
... 1. Оказва се, че не става въпрос за председателката на Хомеопатичното общество. Александър е объркал фамилиите /бяхме си писали с него на лични/. Излиза,че или не е чел внимателно какво съм го питала, или че не знае как се казва тя / а е в  управителния съвет/...
...

 - Надявам се че нямаш повече обвинения .  Peace

 

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 12:32 от Aleksander

# 38
  • Мнения: 1 114
Нещата съвсем се изродиха.
С вашите вечни спорове и поучения сте в състояние да отблъснете хората от хомеопатията, камо ли да убедите някого в положителните й качества. Защо всеки прочел 1-2 книжки си мисли,че разбира много... ooooh!
Спирам да пиша. Който иска да си спори за моно- и полипрепарати.
/не че нещо съществено по въпроса , който повдигнах, беше казано де.../
И името,че името... Не съм в София, няма да попаднете на моята лекарка, така че спете спокойно  Peace

# 39
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 - Меко казано е некоректно да се изнася информацията от Лични! но вече ще знам с кой си имам работа.

# 40
  • Мнения: 1 114
- Меко казано е некоректно да се изнася информацията от Лични! но вече ще знам с кой си имам работа.

Аз също.
Некоректно е  хората да бъдат подвеждани, независимо дали на Лични или в тема.

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 00:11 от Теа

Общи условия

Активация на акаунт