Слънце пече, много е добре, а през ДЕКЕМВРИ бебе ще реве!

  • 12 049
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 534
здравейте коремчета и от мен,
страхотно време, освен чистката и прането правихме със сестра ми и сладко от вишни...ще направим и някой и друг компот...
блазя на amadis за печенето на плажа, макар че е излязъл малко соленичък Wink
blumy, добре дошла с пожелания за леко "тичане" и успешно "финиширане" Hug
дай инфо за евентуален термин, за да те сложим в нашият списък  bouquet
хайде чао от мен за сега, че ме чака яко гладене Whistling

# 46
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
blumy  welcome Кажи си термина, на колко си години и коя поред бременност ти е това за да те запише Ивето в списъка.

amadis, и аз усещам вече бебето, но не смеех да кажа тук, че да не си помислите, че си въобразявам Blush Наистина е рано, но понеже не сме първескини и може би затова по-раншко ги усещаме.

DeSiBaRaBeSi, и аз душа съм като тебе и добре, че вчера получихме багаж от Бг та вътре имаше  лютеница и сега питай ме дали ям друго Whistling И боза имаше, ама тя докато стигне дотук и бая кисела станала, но аз пак пих колкото да ми мине мерака. Ядът ми се много и джанки, ама няма Sad

Ох, иска ми се на всеки по нещо да кажа, ама ще стане много дълъг постинга тъй, че спирам засега.

# 47
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте и от мен. Ние не се спряхме вчера и днес.
   Половината ми  Събота мина  в заведението ми /имам си го от 7 години и най-голямото удоволствие за мен през всичките 7 години е всяка събота да ходя там сутрин и да откарвам поне до обяд. Ям, пия фрапе, набивам чипс и понеже познавам голяма част от клиентите му удрям и здрав лаф с тях/. Mr. Green
   След това ходихме да хапнем, после при приятели и вечерта на шега на майтап - скочихме до Арена да ометем по един хот-дог. Embarassed
   Днес отново обиколки до 16.00, до сега спах и в момента в който оторих очи се лепнах във форума.
   По въпроса с професиите - завършила съм Финанси и като втора спец. Маркетинг. Въртя семеен бизнес и цялото счетоводство на няколко фирми ми беше на гърба. Сега съм прехвърлила всичко на други хора и маам гащи безгрижно  по цял ден .  Joy

# 48
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Аз също  чувствам понякога,че нещо мърда,но все си мисля,че е друго.Но сега като се замисля-трета бременност,пък мърда ниско долу,а не стомаха!? newsm78

# 49
  • Мнения: 280
Опа , завърнах се и бързам да се запиша. Голям кеф е на спокойствие и чист въздух, много плодове и зеленчуци. Мисля това лято направо да се изнеса на вилата за месец-два. Обаче първо трябва да си прекарам интернет там  Laughing че иначе ще ми липсвате много, но и това ще се уреди бързо.  Hug

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 41
Здравейте!На морето слънцето наистина пече,аз днес бях на плаж с двамата си сина. Прекарахме супер,макар че едва ги изваждах от водата.
irina boneva,къде си завършила?Аз учих право в БСУ от 1992г.Може да сме колеги.
Приятна седмица пожелавам на всички!

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 41
Добро утро на всички!Вече и аз добавих снимка на цялото си семейство/засега/в нашето аблумче.
Днес ще ходя на преглед и ми е малко притеснено.
Успешен ден!

# 52
  • Мнения: 280
Добро утро и от мен , отчитам ниска активност  Laughing на какво ли се дължи  Thinking

Ники успех днес и не се притеснявай, всичко ще е наред.  Hug

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 41
Благодаря!Надявам се да е така.Предишните ми две бременности бяха много леки,имах проблем само с ниския хемоглобин. Засега също всичко е наред,дано да е така до края! Praynig

# 54
Здравейте, сладурани-бърборани.И аз най-накрая догивях да ида на преглед.Ох всичко е наред.И бебо си мърда и подскача даже челна стойка прави.

# 55
  • Мнения: 630
Добро утро момичета   bouquet
Моето коремче вече се позиционира напред от ранни зори. Няма такива - сутрин няма вечер - има  Whistling


Добро утро на всички!Вече и аз добавих снимка на цялото си семейство/засега/в нашето аблумче.
Днес ще ходя на преглед и ми е малко притеснено.
Успешен ден!


Сискаме палци за прегледа. Аз утре пускам първите изследвания и се записвам на ЖК при Снежи в МД. Ще искам и гинеколога да ме види, за да знам какво е положението с частичното отлепяне.
Много сте лъчезарни на снимката  Peace

Лек ден!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 626
Здравейте, мамчета  Heart Eyes
Не съм влизала във форума през уикенда и вие и нова тема сте почнали, която отново е чудесна. Браво Иве  Hug

Аз в петък бях на консултация. И аз забравих да питам докога да пия фолиева киселина. Следващата консултация ще съм вече в 4-ти месец, и сега се чудя  newsm78 Има ли нещо лошо ако я пия дотогава  newsm78

По въпроса с красотата. Мързи ме да си направя една маска на лицето, направо не мога да се позная. Лицето цялото ми се бели, и към крема даже не посягам. Записала съм си час за подстригване за утре, въпреки че моя мъж скача и не дава. Ама на самодива ще заприличам в скоро време.

Относно умората, направо съм като парцал. Ама кръвното ми е ниско и явно е затова. Мъча се да пия кафе, напоследък хич не ми се пие  ooooh!

# 57
Между другото да се похваля днес имам рожден ден.Направо се чудя какъв подарък да искам.... Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 1 626
Между другото да се похваля днес имам рожден ден.Направо се чудя какъв подарък да искам.... Rolling Eyes

Честит празник! Много любов, късмет, здраве и едно хубаво бебе ти пожелавам  newsm59

# 59
Добро утро и от мен !Да взема и аз да се запиша в новата тема.Направо не мога да Ви смогна на писането.Страшни сте момичета.
larisa   честит рожден ден! Много любов,здраве и усмивки да те спохождат.И едно страхотно бебе през декември.
Сега за професиите -както казва моята половинка -аз съм от "гладните "счетоводители,които вместо да кажат "мама"  първата им дума била "няма".Ама изобщо не е така. Weary
Е приятен ден от мен и дано е слънчево,а не дъждовно,че ми писна от толкова дъжд.

Общи условия

Активация на акаунт