Мъжа ми ме заряза бременна в 8 месец:(

  • 26 011
  • 215
  •   1
Отговори
  • Мнения: 660
Направо съм като убита,без причина,както всичко вървеше пове от прекрасно и ме обичаше според него страшно много просто ми заяви че вече изведнъж вече не ме искал и нямал чувства към мене и не ни искал с бебо Cry Sad Confused Embarassed
Просто съм разбита,надявам се да си контактувам тука с други мами преживели този шок,поне за мене беше такъв,сега сме сами с бебко и се надявам поне да ми се роди жив и здрав Praynig

Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 12:23 от Иррра

# 1
  • Мнения: 843
   Споко   гледай здравето си и това, на бебчето  и дай да минем в "Дом и семейство",  там ще го обсъдим?

     Това не е клюка,  това си е крива нива.

# 2
  • Мнения: X
Влез в "Родители отглеждащи сами децата си".Пусни и там темата.Има няколко майки,преживели такова нещо. Hug

# 3
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Направо съм като убита,без причина,както всичко вървеше пове от прекрасно и ме обичаше според него старшно много просто ми заяви че вече изведнъж вече не ме искал и нямал чувства към мене и не ни искал с бебо Cry Sad Confused Embarassed
Просто съм разбита,надявам се да си контактувам тука с други думи преживели този щок,поне за мене беше такъв,сега сме сами с бебко и се надявам поне да ми се роди жив и здрав Praynig


Знам какво преживяваш! Не се ядосвай! Нека бебчо е добре - това е най-важното в момента, всичко друго е, както се казва, бели ядове! И влез в друг подфорум - мястото на този сложен проблем не е за "Клюкарник"-а!

# 4
  • Мнения: 5 622
Егати..Нямам думи.  #Crazy

Бахти и мижитурката е твоят мъж........

# 5
  • Мнения: 1 352
За съжаление съществуват такива изроди.
Трябва да има наказание за подобни неща - затвор!

# 6
  • Мнения: 5 468
Е, няма що... не мога да повярвам. Намерил кога. Че то му предстои най-хубавото и вълнуващото...
Наистина, влез в Родители отглеждащи сами децата си, за да ти дадат кураж майките там.

# 7
  • Мнения: 2 211
Ей такъв, с кеф мога да го скопя!

# 8
  • Мнения: 223
милата:(гледайнещата от хубаватастрана,може да си по щастлива без него,защо ти еда те тормози..лесно е да даваме съвети отстрани,о само ти си знаеш какво ти е.Успех във всички твои бъдещи начинания и гледай напред.Сигурна съм,че един ден той ще съжалява

# 9
  • Мнения: 9 990
Хаха, що бе Ню не можеш да повярваш, ела да ти разказвам много интересни такива историйки Sick
Хайде Ирра-ела в другият подфорум, ако не си вече там де.... Hug

# 10
  • Мнения: 490
От там се връщам и аз .
Гадно. Много гадно.
Трудно се преживява , но се преживява.
Трябваше ми много време ,за да разбера и много глупости направих. Embarassed
Сега знам ,че е било за добро.
Пиши ми ако искаш.

# 11
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Можеше да изчака поне няколко месеца Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Да не би той да е стресиран от предстоящата промяна и това да го е подтикнало....все пак и мъжете изживяват по свой начин такива резки промени в живота си....може да е временно докато се опомни - дано да е така, мила, пожелавам ти здраво бебе и скоро да се оправи този проблем Hug  bouquet

много скапана работа, на мъжете като им прещрака нещо няма спасение :  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 5 468
Хаха, що бе Ню не можеш да повярваш, ела да ти разказвам много интересни такива историйки Sick
Оф, знам, пенелопа, знам... Знам много случаи и съм чела, и чета в другия подфорум. Тъжно е и за това не ми се вярва.
Ех, майка му стара...

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Може да е за добро.

Я, пухи пухи се е появила.

# 14
  • Мнения: 6 417
 Малоумник!  #Cussing out И после що някои жени били мъжемразки...

# 15
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Всяко зло - за добро!!!!:newsm10
 
Махни го тоя боклук от живота си bash!!!
Радвай се и чакай бебо!!!  stork-boy 1stroller newsm30

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Не си сама, ние нали сме тук  Hug  Hug Hug

Иначе аз се шокирах само като прочетох заглавието  Shocked

# 17
  • Мнения: 9 990
Айде стига сте се шокирали-това не помага.Моля да преместят темата в другият подфорум, там се раздава и акъл често, не само съжаление.

# 18
  • Мнения: 9 990
Тъй, кажи сега мила, брак имате ли?И предисторията каква е-ей така изведнъж ли се случи?

# 19
  • София
  • Мнения: 397
щом го е направил значи не е свестен,а щом не е свестен значи е по-добре че се е махнал. според мен ти е направил услуга-отсега ще можеш да планираш и подредиш живота си без той да ти го съсипва години наред и в крайна сметка пак да се разделите. колкото по-късно ,толкова по-мръсно, а щастието тепърва ти предстои и аз лично не бих приела беглеца дори и да иска да се върне пак в живота ни. постъпката му е егоистична и никакво осъзнаване не го оправдава!  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 195
Не че разбирам мъжете, но съм убедена, че са по - слаби от нас, и че са страхливци - всичките, просто някои умело го крият. Казавам това за да ти задам така въпроса - Възможно ли , идването на бебо някак си да го е стресирало знам ли. Не се зарязва току така бременна в 8 месец деца, пък ако щеш и само заради детето. Ако е спрял да обича теб, би трябвало да го е грижа поне за детето в утробата ти - нали е негово. Възможно ли е, да е нещо моментно, някакъв вид негова си депресия.
Пак казвам - не го извинявам, шока, който изживяваш не го заслужаваш, не само защото чакаш бебче. надявам се, да имаш сили да се справиш. Тук много майки могат да ти помогнат, дори и само ако споделиш с тях.
Желая ти най - здравото и хубаво бебе след месец да гушнеш Hug

# 21
  • Мнения: 87
...кажи , че не се бъзикаш..., 'щото това е супер гаден сценарий на някакъв нескопосан латино сериал...! Ти си хубава жена , а той те зарязва...и то в 8-ми  месец!?!?!?!?!
Спестяваш ли нещо? Това не става току така...все някаква причина има..., е?!

# 22
  • Мнения: 9 990
Тонколоно-и аз съм готина, ама не ми помогна това особено hahaha в много по извратена ситуацийка-бременна с второто-планирано при все и чакано,както и след 12-годишна връзка.Съдби всякакви, морали всякакви
И аз чакам предисторията.......

# 23
  • Мнения: 1 952
Тая история е ужасна, но колкото е ужасна, толкова и странна ми звучи.
Ще следя темата.

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Кой знае колко й е кофти на момичето, колко й болно, че някакъв плазмодий е изоставил нея и детето. А вие тука като сеирджии сте се събрали.

Аз имам позната с подобна история - в 7-ми месец бременна , а пича отива за риба. Ден, втори, трети - никакъв не се чува нито обажда. Дрехите му в гардероба и въдицата в килера  Close

# 25
  • Мнения: 9 990
Олинце-грешиш ужасно, ако погледнеш моята темичка по-назад, ще се увериш, че най-малкото сеир гледам. Crossing ArmsАз много добре знам колко и е болно, вЕрвай ми.... Sad

# 26
  • Мнения: 1 952
Не мога да повярвам, че такива неща са възможни..ужас, на никой не пожелавам такова нещо.
На мене едно гадже преди години..голяма любов бяхме, 1-2 години, идва един ден и вика..не те обичам вече, искам да се разделиме. След 2 дни се върна и много съжаляваше. Никога не съм търсила обяснение на случая. Така или иначе се разделихме, трудно, но свърши.

# 27
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Мир!  wflag
Просто си представих за момент момичето колко зле се чувства и последното което иска е да й се бърка в раната със сол.

# 28
  • Мнения: 4 195
Олинце кво значи сеир, като пуснеш тема във форум очакваш мнения и отговори по нея, нали. На мен лично  ми стана тъпо и ще ти кажа защо - не знам от коя тема, мже би придобивки илинякоя таква попаднах на снимки на авторката и ги разгледжах и си мислех колко е сладка, готина, видях и че е бременна - гот ми стана, аз се радвам на чуждото щастие, не му завиждам, и за това се намесих и тук - иска ми се да не преживява това особенно очаквайки първата си рожба, защото аз от тази вечер, съм решила да си търся квартира, с дете на 2 години, сама без помощ от никой около мен - ми лекичко и влизам в положението, разбираш ли, на никъв сеир не съм настроила Naughty

# 29
  • Мнения: 194
И аз нямам думи на мен ми се случи същото,без да го очаквам 6-дни след годеж...лелеее,значи имало много като моя!!! много сажалявам,и аз ще следя пиши как си?има ли нещо ново?как е бебо?   Hug   bouquet

# 30
Е това не го разбирам newsm78     като те гледам мила си супер мацка  и не трябва да падаш духом гад на мрасника и да си гледа работата Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 5 468
...кажи , че не се бъзикаш..., 'щото това е супер гаден сценарий на някакъв нескопосан латино сериал...!
Прегледай й последните мнения и ще разбереш, че не се бъзика. С това бъзик, едва ли ще е смешно на някой.

# 32
  • Мнения: 515
 smile3514 fightЗарежи го този глупаК!!!!

# 33
  • Мнения: 1 023
да си единствената, попадала в такава ситуация - да седнеш да се напла4еш, и да кажеш майната му и напред.
* знам, 4е не е лесно. тоя филм ве4е съм го у4аствала.

ама не си. нито първата, нито последната, като гледам тоя подфорум как набъбва.

* най- важнито сега:
добро здраве и най ве4е в емоционален план - за целта много хора хем близки, хем не най- да не си тревожда ма и да не пла4еш до самозабрава.
приготвяй се за раждането - дрешки, пеленки, легло и тн.
осигури си майка или баба да помага в първата втора седмица.
купи си нови 4ехли.
или сандалки.
иди на маникюр.
на педикюр.
на фризьор.
купи си мп3, слушалките и хубава музика.
книги или филми в никакъв слу4ай не любовни или с хепи-енд, щото после е страшен потоп.
много сила ти желая.
вси4ко се преодолява, вси4ко се преживява.
само брой дните.
и ден за ден.
 Hug

# 34
  • Мнения: 9 990
Дааа, Скарлет....и утре е ден, нали така? Grinning
И аз броя, бебето става на 3 месеца вече.Всеки като ме види се радва, радва, какви се хубавички, как ме променила тази бременност, как добре съм изглеждала, ама сърцето ми свито.Ден за ден е докато оцжелееш от първоначалният шок.То всъщност първо е отрицанието-някак не вярваш, че се случва.Музика-не мога, филми-още повече-някак прекалено ми напомнят, ама ние не 5 години, мацка, ние 12 сме градили ...уж...И маникюра ми е наред, ма не помага все още.Трябва време, ужасно много време.Трябва да говориш за това, намери си хора, с които можеш да говориш за това.Говори тук, и да-може и да си поплакваш-смятам го за полезно.Всъщност не вярвам да сме толкова силни, че да можем без рев, аз поне не съм.Но навън съм усмихната и хората ми се радват.Мацвам си червилото и излизам с децата-облекла съм им рокли-днес е събота, семеен ден, татковци и майки с децата в парка, ала-бала, та и аз така, да се слея с тълпата малко.

# 35
  • Мнения: 1 023
Дааа, Скарлет....и утре е ден, нали така? Grinning
И аз броя, бебето става на 3 месеца вече.Всеки като ме види се радва, радва, какви се хубавички, как ме променила тази бременност, как добре съм изглеждала, ама сърцето ми свито.Ден за ден е докато оцжелееш от първоначалният шок.То всъщност първо е отрицанието-някак не вярваш, че се случва.Музика-не мога, филми-още повече-някак прекалено ми напомнят, ама ние не 5 години, мацка, ние 12 сме градили ...уж...И маникюра ми е наред, ма не помага все още.Трябва време, ужасно много време.Трябва да говориш за това, намери си хора, с които можеш да говориш за това.Говори тук, и да-може и да си поплакваш-смятам го за полезно.Всъщност не вярвам да сме толкова силни, че да можем без рев, аз поне не съм.Но навън съм усмихната и хората ми се радват.Мацвам си червилото и излизам с децата-облекла съм им рокли-днес е събота, семеен ден, татковци и майки с децата в парка, ала-бала, та и аз така, да се слея с тълпата малко.

не съм съгласна.
първо общото време не е такова зна4ение.
второ - заниманията и пълното изтощение ти отнемат силите за тръшкане и мисъл - като няма мисъл - няма болка, колкото и да е свито. а няма на4ин да не е.
и трето, външния вид е важен, някак само4уствен и приятен.
и 4етвърто - щом на вън е добре - колкото може пове4е навън - 8-10 4аса навън.
вси4ко е вътрешна мобилизация.
а това 4е някоя и друга сълза се намира, кога пове4е кога по-малко - важно да не се разкисва.

# 36
Аз още бременна като бях се чувствах отхвърлена от бащата то и през цялата бременност не сме били заедно но  дори и в моментите когато бяхме заедно не почувствах радостта му от предстоящото събитие.Съжалявам, че му дадох все пак шанс да бъде до нас като се роди детето но той не съумя да го оцени и ето факт от годинката на детето не сме заедно.Ако кажа, че не ми е трудно ще излъжа сълзи подтиснатост какво да пиша още.Всичко минава обаче.Стягай се заради бебчо ,че теб си има ти ще бъдеш най-важния и специялен човек в живота му гордей се с това че ще бъдеш майка и ще дадеш живот.Бъди смела. newsm10

# 37
  • Мнения: 1 732
И аз в кюпа...
Милк ти е казала - намирай си занимания и мисли колкото се може по-малко!
Не се връщай назад - мисли за детенце и покупки.
Аз така правех. Цял ден на работа, в събота и неделя обикаляне по магазините докато капна от умора. За съжаление обаче влязох в болница и там рухнах. Щот` там освен да мислиш и премисляш, друго няма какво...Та така...
Времето минава, мнооого е трудно и тежко, но детенцето изисква много грижи и мислиш все по-малко за миналото.

Пиши, говори, споделяй! Не се затваряй в себе си като мен, защото много си изпатих  Sick
Приятелка, на кафе, на разходка, не стой сама вкъщи! В никакъв случай!

Горе главата!   bouquet
Аз преминах през ада успешно...сам-сама...предстоят ти прекрасни моменти, да знаеш  Wink

# 38
  • Мнения: 660
Благодаря Ви за подкрепата,наситина звучи невероятно и странно на първи вид ей така без причина някой да те изостави в такъв момент,и аз съм в шок и недоумявам още ,всяка вечер когато съм сама си задавам въпроса се питам какво направих,къде сгреших,какво ми има,но отговора не идва реален,няма предистория случката ми,просто преди 3 седмици влязох в болница за държане,беше ми тежко там,мизерията беше пълна,но заради бебко издържах всичко,стабилизираха ме,сега всичко е наред просто трябва повечко лежане,той идваше там на свижадния държеше  се супер,както се е държал почти винаги през последните 2 години,имали сме пререкания че съм малко по горд и силен характер,сестра му не ме харесваше,незнамз ащо просто не ме харесваше въпреки че винаги съм я уважавала,тя не е могла да има дете,поради не здравословни причини,просто мъжа с който сега се развежда е бил друга кръвна група от нейната и пл;ода все се бил изхвърлял от организма и,сега тя се развежда с мъжа си,озлобена е и че ще имам бебенце и наговорила някакви неща ужасни за мене на мъжа ми,не мога да кажа да не контактуват,те са кръв и това е нечовешко,просто му казах да не се влияе от другите хора,а да мисли това което е в сърцето му,изглежда се оказа най слабохарктерният мъж,щом послуша хората които говорили за мене че съм студена личност,надменна и прикриваща чувствата си,за чуждите хора съм такава може би,но за близките си давам всичко,винаги съм била до него и съм помагала с каквото мога,дори бременна с болки ходих да му купувам лекарства зимата като беше болен и му беше лошо,незнам как можа така да постъпи и да избере хората които ни завиждаха на щастието пред мен и бебчо,просто не мога да повярвам,а ние искахме само да го направим щастлив.Знам че пиша много объркано,но и аз съм в шок,защото една сутрин просто ми се обади и ми каза от както излезна от болницата изведнъж нещо стана,изпариха ми се чувствата към тебе,не те обичам,уважавам те като жена ,но не ми пука за тебе и не искам да сме заедно,ние сме различни,бях хвърлена направо в 9 глуха,никога не съм вярвала че този човек може да изрече това,от този ден който ми го каза това стана странен,студен,казваше ми ако сикаш ще сме заедно,но това ще е пред хората,аз иначе ще си правя каквото си искам,нещастен ще съм с тебе,тогава му казах че аз и бебчо не искаме да стоим при човек който не ни обича и не иска и се прибрах в Пловдив при брат ми,нямам баща,майка ми работи далеч и винаги сме се оправяли сами с брат ми,разбира се тя много ни е помогала,но предимно самички,не съм лигла.....
Слвд няколко дни като се прибрах в Плд брат ми и снаха  ми които също чкаха бебче го загубиха в 6 месец,тогава вече бах още по съсипана,не исках да ги натоварвам и смоята болка,затова си пуснах тука темата.
След няколко дни мъжа ми се обади,говорихме казах му,тогава той отново стана същият добър човек от преди,почти не се разплака и каза че съжалявал за всичко което ми наговорил и че не си представял да загубим нашето бебче някога,простих му за лошите думи,все пак го обичах и още го обичам,трябваше да дойде да ме вземе в София след няколко дни,където си живеем по принцип,всичко пак тръгна нормално,докато една вечер както говорихме,просто изведнтж се ядоса като споменах че трябва да сме заедно и да се държим без да се влияем от хората,тогава се ядоса и ми каза че приятелите му не ме харесвали и се бил отдалечил от тях заради мен и ми затвори,мислих че ще му мине,след 3 часа му звъннах,но не ми вдигаше и така до 1 през нощта,уплаших се да не му се е случило нещо,накарах приателка да звънни и на нея не вдигаше,тогава само аз си знам какво ми мина през главата,толкова се притесних за него,накарах я веднага да тръгваме към София да ме закара,когато отивам там до нас където живеехме,той още с изключен телефон,звуня на вратата не се отваря 20 мин,когато отворинай накрая ме пита ти какво правиш тука,тогава полудях,с контракции,бременна,уплашена до смърт,а той всякаш нищо не е станало,питам го защо си изключил телефона не вдигаш преди това,а той най спокойно ми обяснява че просто съм го дразнила и си го изключил,изобщо не му пукаше че ме ме притеснил толкова много ,тогава не издържах питай го ти обичаш ли ни или не,тогава ми зака че не вървят нещата  и не ни иска,изведнъж като се събудил една сутрин го решил,събрах багажа си същата нощ и на другия ден ме прибра в Пловдив,през целият път мълчеше,аз само плачех.
След няколко дни се обадих последно макар и да стъпах върху гордстта си и болката да го питам наистина ли не ни иска с бебчо повече,каза ми отново че не не обичал,че никога не ме е обичал през тези 2 години,че бил играл театър чер ме обича,че имало друга жена сега коато познава преди мен и сега след години пак се срещнали докато съм била в болницата и че тя не била хубава като мен ,но била най прекрасният човек и характер който бил познавал,не мкожах да повярвам.....,след това ми се обади и ми каза че нямало дръга жена ,но искал да си измисли причина да приема че не ме обича...повече няма да пиша защото съвесем объркано взе да звучи,за което се извинявам,но в главата ми е каша..... Confused Embarassed

Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 13:21 от Иррра

# 39
  • Мнения: 9 990
Мда, добре дошла в клуба на необичаните  Sad
Щото и моя не ме обича вече, ей така го реши и той.Събуждат се и решават.
Има една приказка-който има минало няма бъдеще.Дали?Аз самата съм все още на дереджето-защо и как се случи, но някак го приех, че даже го намразих.Моето минало с него е 12 години, не 2.Бъдещето само ще покаже накъде съм.За сега съм ден за ден наистина.Болката е огромна.И като родиш пак ще си смазана, питай Каси-тя чак в понеделник ще се включи, но-питай нея-как се гърчеше тя с детето-не може да му се зарадва.Опорочен е този вълшебен миг , плюли са на него,изгаврили са се, но Живота продължава.Минава-всички го казват, но трябва много време.И да-ангажименти, разбира се, но ето ме мен-по цял ден сега с децата, уж навън, уж с приятели, пък...слаба работа някак.Но и аз съм още пресничка, та затова.И друга приказка има-хубавите ябълки прасетата ги яли.....Да не ти казвам и с голямата как провеждам разговори и обяснявам Нещата От Живота, стараейки се да е по начин, по който то милото ще съхрани душичката си и ще излезне необременено от гнусотията, в която сме го сложили.Бебето поне не разбира, не пита, само си плаче...
Хайде, момиче, кураж ти желая, а ти пиши, пиши каквото ти душата иска, мъничко помага.... Hug
Разкажи-имате ли брак-то тези неща бавно се изясняват.В моята тема бяха нужни около 15 страници, за да мога да обясня до някъде какво и как се случваше при мен.

# 40
  • Мнения: 1 732
И като родиш пак ще си смазана, питай Каси-тя чак в понеделник ще се включи, но-питай нея-как се гърчеше тя с детето-не може да му се зарадва.Опорочен е този вълшебен миг , плюли са на него,изгаврили са се, но Живота продължава.

Ох, как можа с толкова малко думи да го кажеш толкова точно?
И аз не можах да се зарадвам, и все още душичката ми е на топка в гърлото... Cry
Виждате ли - няма гаранция за никоя от нас - коя без брак, коя 2 години, коя - 12...
Просто решават, че не ни обичат и толкова  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 9 990
Смяташ ли, че аз на този етам съм ефективна за децата си?Смяташ ли, че раждайки второто си дете, не като самоцел, успявам да се зарадвам така, както една майка се радва, виждайки обожанието в очите на таткото до себе си?Смяташ ли, че раждайки Живот аз съм била щастлива именно в този миг на неимоверно Щастие, Гордост,Удовлетворение?Смяташ ли, че сега, когато минаха 3 безсънни месеца аз без нерви поемам ревящото дете?Смяташ ли, че съм щастлива, когато аз съм и майка и баща за голямото си дете и търся отговори?Не искам да съм сама и да поемам всичко, не съм толкова весдесъща и всеможеща, имам своите прояви на моментна слабост, но понеже съм сама и няма кой  в този момент да те "поеме" теб или децата-това се отразява.Неминуемо.Като казвам сама, значи сама.Не мога да поплача на мама, не мога да се върна при татко.Едните приятелки-ма и на тях им писва да те слушат.А човек в такава ситуация има нужда да говори, да изхвърли вън от себе си цялата онази слуз, полепнала чак по костите от омерзение, от обида.Да се пречистиш.Да, някои намират спасението в книга, филм.Навън-днес само татковци с майките, чуждо им е онова, изписаното в очите ти.Питат-таткото радва ли се на малката, чуждите бащи я вземат на ръце, радват и се, смеят се, закачат се.Смятате, че не боли от това ли?Оооо, боли и още как!Пък аз уж отговорите донякъде вече ги знам, знам си донякъде и бъдещето, настройвам се, нагаждам се към обстановката, но по дяволите-не съм толкова силна.Мамка му, признавам си-трудно ми е, искам някой да ме прегърне просто и да ми даде сили да продължа и да ме научи пак да се смея.Истински.Сабина-някога си познавала любовта, а когато тя те изгори до такава степен, че не можеш да поемеш въздух от преливащите един след друг проблеми?Когато оскотееш от усилия да се справяш сам-доверяваш ли се пак да обичаш?

# 42
  • Мнения: 1 732
Миличката Пенелопа, така ми се иска да те прегърна... Hug

Аз не бих се доверила вече, никога!  Sad

# 43
  • Мнения: 9 990
Сабина, благодаря ти!
Идеята ми беше да покажа на новичката мама, че болка ще има още много и след раждането даже.То едното бебе не ангажира толкова, а и някак за мен децата не са самоцел, аз съм искала деца като разумно продължение на нас двамата, не само за себе си.Т.е.-идеята е била двама да се радват на този миг!Тогава даже ще и е двойно по-трудно според мен-когато роди.Затова искам да и кажа, че е нормално това и да не се отчайва, а да закусва и вечеря с Майната му и така...ден за ден...докато се научи...  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 732
Ами тя радостта не е радост, ако не е споделена с най-близките...
Аз поне така съм устроена, че да споделям емоциите си, най-вече положителните.

А моето дете, което беше уж планирано и желано, изведнъж се оказа излишно.
Това ме натъжи, ужаси, вцепени! И не знаех как да реагирам и да излея мъката си. Затворих се в себе си, самообвинявах се, самосъжалявах се до премала. И...рухнах...

Не искам да има други мами като мен!
Ама хич даже... Sad

# 45
  • Мнения: 2 327
В доста неприятно положение си, но ще трябва да го преживееш. И ще го.
От разбито сърце не се умира. Боли, страдаш и продължаваш напред.
Щом не си склонна да живееш с човек, който не те обича, поне е стъпка напред. От тук нататък предимно егоизъм - към те и детето. Важното е вие да сте добре. Вероятно е мъжът ти да се е уплашил наистина. Или пък да е обмислил варианта ако вас ви няма какво би правил докато си била в болницата и да му е харесало. Измисли си едни приличен отговор и не търси повече.
Гледай бъдещето и не се рови в миналото. Ако се опитваш да оправиш нещата, не прави прекалено големи компромиси.
Ако той се сети, че е сбъркал, трябва да се постарае повечеко за да ви заслужи наново.
Започни да си представяш бъдещето, ен какво ще бъде, а какво искаш да е за теб и за детето. Мисли оптимистично Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 6 477
Еееее, защо трябва да се увеличава тук списъка на мамите, на които "генетичните матрияли" са осигурили адска бременност? #Cussing out #Cussing out #Cussing out Ако ще те успокои факта, че и аз тоя филм съм го гледАла и съм оцеляла...И днес най-сетне го питах БНд - абе, в краяна сметка как така изведнъжка го реши, че не ме обичаш вече кога бех у 7-мия месец? Shocked А той, върти сучи ...миии нещо ми е станАло у главата проста...Вярно му е проста главата, ама за това ще четете в темата, дет пускам! Та станало му било в главата и вече не искал бебета и всичко останало...Ама го преживях, Милки ти го е казала в най-сбит вид как става оцеляването....И да допълня моята рецепта - рев, рев и после на 2 часа по супена лъжица "майната му"! #Cussing out
Успех и сили по нелекия път на майчинството.....ще се справиш...погледни тук как се справяме всичките! Hug Hug Hug Hug

# 47
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Изчетох всичко на един дъх и се оплаших  Shocked
Дано детето ти не прилича на слабохарактерният си баща, който се събужда с промит мозък.
Незнам кое е по-хубавото, да си омъжена и да натиснеш мизерника да поеме някаква отговорност и кирливите му осигуровки, или да го затриеш завинаги от живота си.
На всички ви пожелавам само положителни емоции и много любов от тук нататък!

# 48
  • Мнения: 1 023
Изчетох всичко на един дъх и се оплаших  Shocked
Дано детето ти не прилича на слабохарактерният си баща, който се събужда с промит мозък.
Незнам кое е по-хубавото, да си омъжена и да натиснеш мизерника да поеме някаква отговорност и кирливите му осигуровки, или да го затриеш завинаги от живота си.
На всички ви пожелавам само положителни емоции и много любов от тук нататък!

ако това е едни4ката болка, ето и успокоителното:
децата прили4ат на тези, с които живеят; тези, които са с тях всеки ден.

по-важното е да са оби4ани.

# 49
  • Мнения: 1 952
Сигурна съм, че мъжът ти ще съжалява за делата и думите си и то много скоро, но ти трябва да помислиш дали си заслужава да съсипеш живота си с този човек. Млада и красива си, можеш да бъдеш щастлива.
А между другото той на колко години е ?

# 50
  • Мнения: 451
и аз като milki и morgana ти казвам: ден за ден я карай,опитай се да не мислиш и да не си задаваш убийственния въпрос "ЗАЩО?", отговор няма. запази си здравето,доколкото можеш и очаквай малкото слънчице. тук сме много ,поели най-невероятни удари.от това ,което преживях и прочетох се убедих,че Y-хромозомата е невероятно изобретателна в гадости и лъжи #2gunfire #2gunfire #2gunfire стискам палци,направо незнам какво да ти кажа друго Confused Hug

# 51
  • Мнения: 660
Здравейте отново,болката е голяма наистина,най вече когато нямаш отговор на въпроса какво му стана на този човек,аз съм силен характер не приемам отговора един ден се събудих и и реших че не те обичам,всичко си има логика и отговори,не го приемам това,той е на 27 години,нямаме брак щяхме да го направим сега до 2 седмици подпис,а другото лято празненство,говорих с майка му днес,тя каза че вчера е разбрала и е в шок и че много ме обича и винаги ще ме обича,видяла се е с него но той не и е казал причината затова негово решение,кзал че сме се поскарвали от време наа време,но това не е ли нормално за всички двойки,каза че винаги и е приказвал на нея и на другите си роднини колко много ме обичал,и затова тя не може даа приеме факта че той  ми е казал че 2 години е играл театър,и че никога не ме е обичал,каза че това е невъзможно собствената му майка,питала го е какво правиш момче губиш жена си и бъдещото си дете,а той е казал да знам че загубих детето,но нищо повече....
Питах я дали няма друга жена,каза че е невъзможно,и аз си мсиляя когаа ще е с другата жена ние постоянно вечер и през деня повечето време сме били заедно,пък и как за 2 седмици някой ще му омота главата толкова,че дани зареже така от раз,толкова ли съм грозна и ужасна жена:(,че да ни изостави с бебчо заради друга така в най кривият момент,незнам нямам отговор,първо каза че има друга жена,после каза че съм луда и че никога не ми е изнверявал,а просто се е чудил какво даа ми каже за да приема раздялата ни,вече и аз незнам може би са приятелите му които не са ме харесвали,но след като застана зад тях,означава колко е безхарактерен и че не ни заслужава с бебко.Всякаш някой му направи магия,този човек така озлобен и мразещ аз не го познавах преди,запознах се с него последниат месец откакто ни изостави,може е друга жена,само това би обяснило омразата му към мен сега.....

# 52
  • Мнения: 4 458
Направо съм като убита,без причина,както всичко вървеше пове от прекрасно и ме обичаше според него страшно много просто ми заяви че вече изведнъж вече не ме искал и нямал чувства към мене и не ни искал с бебо Cry Sad Confused Embarassed
Просто съм разбита,надявам се да си контактувам тука с други мами преживели този шок,поне за мене беше такъв,сега сме сами с бебко и се надявам поне да ми се роди жив и здрав Praynig


Искрено ти съчувствам и се радвам че пишеш тук. Ако не друго, ще ти олекне и ще намериш виртуална подкрепа а понякога и реална помощ.

От мен един съвет - в никакъв случай не записвай детето на него. Не му разрешавай да го припознае!!! Това е с оглед по-далечното бъдеще и спокойствие както на теб така и на детето  Wink

До тогава, гледай да не се ядосваш за неща които не можеш да промениш. НЕ мисли за него а гледай себе си и бебчо когато се роди. Малкото човече е най-важно в момента и твоето зздраве.

На времето и аз останах сама в 5ти месец с близнаци, но той реши да се върне уж вече променен. Сега отново съм сама, но с непоправимия факт - децата са на негово име  Tired
дори и да се върне и да те уверява колко се е променил не прави грешката да записваш детето на него. Вярно, няма да получаваш издръжка но ако той има искреното желание да ти помага ще го направи без да се налага да водиш дела и да го принуждаваш да плаща.....  Crossing Arms

Няма страшно, не етолкова сложно и невъзможно колкото изглежда на пръв поглед.   bouquet

# 53
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Да, и аз съм на мнение да не записваш детето на негово име.
Аз имам само главоболия, защото големият ми син носи фамилията на бившия.

Надявам се да си по-добре, да имаш до себе си семейството ти и приятели, които да ти помогнат да проедолееш трудностите.

# 54
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Наистина е отвратително това, което се налага да преживееш, но аз също като теб не приемам отговора - събудих се и осъзнах, че не те искам. Аз обичам логиката и това ми прилича на приказки за малки деца.
Но конкретно какво си мисля - особено от последния ти постинг се набива на очи следното - някой му е казал нещо. Някой от любимите му "приятели" или сестра му е скалъпил цветна историйка с теб в главната роля. Абсолютно съм убедена. Помисли добре кой може да е и какво са му разказали. Той никога няма да сподели с теб. Изпитала съм го това на мой гръб. Мъжете са убедени, че трябва да са лоялни към разни "доброжелатели", които им "отварят очите" #2gunfire #2gunfire , без значение дали подобни глупости отговарят на истината или не. Сигурна съм, че си станала жертва на подобна долна интрижка.
Пожелавам ти от сърце да се успокоиш и да тръгнеш напред с усмивка и късмет по който и път да избереш.  bouquet

# 55
  • Мнения: X

Но конкретно какво си мисля - особено от последния ти постинг се набива на очи следното - някой му е казал нещо. Някой от любимите му "приятели" или сестра му е скалъпил цветна историйка с теб в главната роля. Абсолютно съм убедена. Помисли добре кой може да е и какво са му разказали. Той никога няма да сподели с теб. Изпитала съм го това на мой гръб. Мъжете са убедени, че трябва да са лоялни към разни "доброжелатели", които им "отварят очите"   bouquet



И какво като са му казали?Ми той значи е детски г.з още,щом като се влияе от хората.Нали се познават отдавна,познава я, що за човек е?Това изобщо не е мъжка постъпка.Напротив,това е постъпка на страхливец.
Не мисля,че по постъпките на нашите бивши,трябва да съдим всички мъже Naughty

Ирра,пък може да е за добро,това което е станало.Знаеш ли?Може след като те е оставил,да ти е направил голяма услуга.Сега не ги виждаш така нещата,но след време може да мислиш друго.Да казваш;"Добре,че ме заряза,иначе нямаше да срещна Х"Млада си,хубава си,живота е пред тебе.Не гледай толкова черно на станалото.И аз ще го напиша,защото ми е любимо:Господ като затваря врата,отваря порта.  bouquet

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 20:12 от Анонимен

# 56
  • София
  • Мнения: 8 348
Ще ме прощават мъжете, дето са изключение от правилото, но повечето от техния по нямат акъл за 5 стотинки. А чуствата и решенията им са най-нетрайното и необосновано нещо на тоя свят. Не се учудвай, че е решил, че не те обича. Сетил се е какви грижи го чакат и се е стреснал. Решението е да се отърве от проблема. Айде чао и край по въпроса. Класика в жанра. Моя беше същото чудо, нищо, че фактически аз го зарязах. Той от третия месец на бременноста ми като го удари на живот, щото сега му бил последния шанс и не спря никога.

# 57
  • Мнения: 1 732
Иррра, някакви новини?  Rolling Eyes
Добри, надявам се...

# 58
  • Мнения: 1 425
Ще ме прощават мъжете, дето са изключение от правилото, но повечето от техния по нямат акъл за 5 стотинки...
И ти ще ме прощаваш ама не си права. Ако покрай теб са само такива - явно по такива си падаш. Замисли се твоя акъл колко е.

# 59
  • Мнения: X
Пантер грешката ти е че всичко приемаш лично
и на тебе ли ти сипваме сол в раната че така скачаш постоянно  newsm78

# 60
  • София
  • Мнения: 8 348
Казах, че не сте всички такива, нали?
И не съм твърдяла никъде, че съм много по-умна.
Не си падам само по такива, имам принципни наблюдения върху семейства и съпрузи на познати и непознати.
 Не твърдя и, че жените дето нямат акъл за 5 стотинки са по-малко. Даже напротив.
Важното е като сбъркаш, да си извадиш поука и да продължиш напред.
Но за огромното и неоправдано количество мъже, решили в последния момент, че не са готови да стават бащи - какво да кажем за тях.

Аз втори път на такъв трудно ще се вържа. Но моя екс прецака още една жена по същият начин.
Той ще да е по-умният от двама ни.

# 61
  • Мнения: 1 732
Казах, че не сте всички такива, нали?
И не съм твърдяла никъде, че съм много по-умна.
Не си падам само по такива, имам принципни наблюдения върху семейства и съпрузи на познати и непознати.
 Не твърдя и, че жените дето нямат акъл за 5 стотинки са по-малко. Даже напротив.
Важното е като сбъркаш, да си извадиш поука и да продължиш напред.
Но за огромното и неоправдано количество мъже, решили в последния момент, че не са готови да стават бащи - какво да кажем за тях.

Аз втори път на такъв трудно ще се вържа. Но моя екс прецака още една жена по същият начин.


Той ще да е по-умният от двама ни.

Тъжна история...Дано е последната!

# 62
  • Мнения: 1 425
Приемам агрументите, но беше писала че повечето мъже нямат акъл за 5ст. Което не е вярно. Не знам кои са тези мъже решили в последния момент, че не са готови и дали са толкова много. Всеки случай е различен. Ако кажеш подробности за твоя може да го обсъдим. Ако имаш желание разбира се.
Напълно съм съгласен, че най-важното като сбъркаш е да си извадиш поука и да продължиш напред.
Не знам кой от двамата е по-умен - но изглежда че втората жена на твоя е умна колкото и ти когато си ходила с него. Дано сега си по-умна.  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 8 348
Той беше на 25, Аз на 17.
Живеехме самостоятелно, но в къщата на родителите му. Той работеше, а аз поработвах чат пат и ми помагаха родителите ми.
Живяхме заедно, обичахме се, правехме си общи планове.
На Него му хрумна, че е прекрасна идея да имаме дете. Пробвахме и Детето се случи още от първия път. Отидох на лекар само за да потвърдят вече известният ми факт. Не съм се замисляла да правя аборт, но му дадох възможност да избере  - иска ли детето или не. Искал го бил. Ами хубаво тогава.
Планове за съвместен живот и сватби, щастливи моменти от бременността, ремонти и подготовка за бебето. По едно време, към 4 месеца след забременяването, Той реши, че сега е последният шанс да си живее като ерген. Аз, понеже съм добра жена, викам Ок, давай. Купони до сутринта, всяка вечер хора у нас, или аз някъде по чужди домове. Нито стотинка за манджа, щото харчим всичко за забавления. На ме не ми личат кореми и бременности, не ми тежи, не ми е лошо - изобщо купон.
Да ама нещо почна всяка вечер да се напива, а на мен ми писна да го мъкна до леглото. Зарязах го да си ходи сам. Както казах - добра жена и не ревнива.
Пак купони и пиянства до сутринта, този път без мен.
Между временно влязох в 9 месец и започна да ми тежи. Оплаках се от вечната му липса и той пренесе събитията у нас.
Да видиш как се спи в 9 месец на дънеща музика и сред народ.
Като казах, че ми е писнало от купони бях обвинена, че го тормозя и ограничавам и тн. Още малко свободен живот му оставало, да съм го изтърпяла.

Та вкратце финала.

Аз родих, той не спря да живее.
Всяка вечер пиян и крещящ що няма сготвено ядене. Трудно се пазарува с двумесечно бебе посред зима и без количка, като магазина е на 5 преки.
Или защо ревяло детето, каква майка съм била аз, че не мога да го накарам да млъкне.
Чашата преля, когато изпусна тримесечното ми дете, защото беше прекалено пиян, за да си стои на краката.
Хванах детето преди да падне на земята. Слава богу, че бях близо.
На следващия ден си събрах багажа и се изнесох.
От тогава той не е проявил интерес към сина си.


Не съм описала доста от случилите се по онова време простотии и изцепки. И пак се увлякох в писане, сори. Но, накратко, това е.

Няма какво толкова да му се обсъжда. Важното е, че навреме ми дойде акъла.

# 64
  • Мнения: 1 425
Като чета началото, мисля че акъла е можело и по-рано да ти дойде. И това да си добър, е малко по-различно от това да се оставяш да те правят на маймуна, особено докато си бременна.

# 65
  • Мнения: 1 952
Като чета началото, мисля че акъла е можело и по-рано да ти дойде. И това да си добър, е малко по-различно от това да се оставяш да те правят на маймуна, особено докато си бременна.

По-кротко.....малко толерантност. Любовта е сляпа....

# 66
  • Мнения: 1 425
Каква толерантност бе жено? Ти прочете ли по-горе? Тоя "човек" от 4 месец на бременността докато го напусне жена му се е държал като пълен идиот без изобщо да мисли за жената и детето си. И накрая изненада - ами не е изненада - съвсем закономерно си е. Всъщност имам съмнения дали е било от 4-я месец или просто тогава мими е почнала малко по малко да проглежда.
Любовта била сляпа ...

# 67
  • София
  • Мнения: 8 348
Любовта е не само сляпа, но и малоумна. А и моля да се отбележи, че съм била 17-18 годишна и все още вярваща в промяната на хората, искащи и обещаващи да се променят.

А онези времена си ги спомням с доста смях. Нещата, които ми се случваха, бяха толкова трагични, че чак на комедия мязаха.

А раздялата и развода ни си бяха наистина комедия.

Сигурно е било и преди 4-я месец, но не толкова изразено и набиващо се на очи. Двустранен процес беше, той реши, че му идва нанагорно и би отбой, а на мен ми дойде акъла.

# 68
  • Мнения: X
Леле аз пък сега влязох в темата. Тюх тюх. Прочетох първите мнения, явно случайно попаднали. Тюх тюх. Искат да го скопят.
Пък тук при нас ще се намерят и негови адвокати. Ще го оправдаят човека, че просто е решил, че не сте един за друг, добре че навреме се е сетил милия....

Незнам защо предпочитам от по-първичките мнения.  Mr. Green

# 69
  • Мнения: X
Леле, а на някой не им се вярва....
Ма толкова ли сме зле бе - аз сега да разбирам...
Тюх тюх.

# 70
  • Мнения: 9 990
не тюх, ами въх, бих казала  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 952
На авторката на темата й е доста зле, така че моля без шеги и подигравки Naughty

# 72
  • София
  • Мнения: 8 348
Ние /те тоест/, не по неин адрес.
Малко за разведряване.
То на никоя тук не и е лесно. Имаме си опита и си влизаме в положението. Ако не можем накрая да се шегуваме с преживяванията си, значи не сме ги превъзмогнали още.

# 73
  • Мнения: 9 990
Ми то си пролича още в началото бре-на много хора не им се вярва, ма не са гледали нашият филм, затуй така приемат репликите ни.... ooooh!

# 74
  • Мнения: 5 468
Ми то си пролича още в началото бре-на много хора не им се вярва, ма не са гледали нашият филм, затуй така приемат репликите ни.... ooooh!
пенелопа, аз като писах в началото "не мога да повярвам", нямах предвид, че не вярвам или че живея в розов облак и не знам, че това се случва. Просто не знам и аз, защо така възкликнах..., може би, защото не искам да вярвам, защото е прекалено гадно, за да ти го причини, човека, който до вчера ти е говорил, че те обича и т.н. Ти го прие прекалено буквално и му отдаде голям смисъл на това изречение. А не трябва... просто така възкликнах. Знам, че всеки ден стават раздели, побоища, изневери, пиянски истории... и какво ли не още... и никой не знае, кога ще изгърми и той.

# 75
  • Мнения: 9 990
Ню, стига бе, не се хващай на думата.Ползвах твоят израз, но не визирах теб.Ясно е-темата в началото беше в клюкарника просто.
Мацката нещо не се появява, може пък да  има хепиенд ThinkingДано....И да не вземе да и дойде нанагорно и да тръгне бебето рано като при мен, че ще е изненада.

# 76
  • Мнения: X
На авторката на темата й е доста зле, така че моля без шеги и подигравки Naughty
а какво - да се затюхкаме ли - ма въй какво стана - личи си че си извън тоя форум и не можеш да влезеш в тона

# 77
  • Мнения: X
Не мога да повярвам, че такива неща са възможни..ужас, на никой не пожелавам такова нещо.

ти очевидно не можеш да повярваш и да дадеш подкрепа
ние тука си вярваме и ще й помогнем колкото можем, вие сте тези които жива я ожалихте
безумие
като нямате какво да кажете замълчете моля

Като съвет мога да ти кажа на този етап само едно. Не се размеквай и не си го взимай обратно. Нищо хубаво не те чака с него. Не е невъзможно да започне да се влачи и тн. - това иди ми дойди ми съм го живяла половин година - тази агония е излишна в живота. Започнало ли се е - край. Няма връщане. Залепеното не се чупи. Не му вярвай. Наистина - мисли за себе си и ми хареса написаното - трябва ти малко повече егоизъм в момента.

И пак - моля те не си го взимай обратно ще съжаляваш горко някой ден.   bouquet

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 12:04 от Анонимен

# 78
  • София
  • Мнения: 397
вместо да се терзаеш за предишния,мисли за някой следващ.  Embarassedколкото и абсурдно да ти звучи в момента-много помага.харесай си поне малко някой наоколо и се постарай и той да те забележи,дори и нищо да не стане,ти отвличаш мислите си в положителна посока,повдигаш самочувствието си,имаш усещане за поне малко личен живот и нищо не губиш,може само да спечелиш още един добър познат или дори приятел,пък знае ли човек...

# 79
  • Мнения: 9 990
Мацката е с корем в 8 месец-предлагате и да се огледа точно сега ли за друг??? Crazy

# 80
  • Мнения: 1 732
Мацката е с корем в 8 месец-предлагате и да се огледа точно сега ли за друг??? Crazy

Ха-ха-ха!  Mr. Green
И аз само за мъже си мислех в осмия месец, ша знайш... Sick
Особено за мъже в униформа, защото си отвисях по болниците  Tired

# 81
  • Мнения: 303
Както те посъветва една друга майка в друта тема,пусната от теб-товори с родителите му.А каза ли защо ви зарязва-има ли друга жена в живота му?
Ако отговорът е да- опитай се да поговориш и с нея и я попитай в прав текск, как тя би се чувствала, ако беше на твое място?
Не се откаэвай и се опитай да си го върнеш!
Но не на всяка цена. Рано или късно ще срещнеш друг човек, който ще ви обича и двамата.

# 82
  • Мнения: 9 990
Мацката е с корем в 8 месец-предлагате и да се огледа точно сега ли за друг??? Crazy

Ха-ха-ха!  Mr. Green
И аз само за мъже си мислех в осмия месец, ша знайш... Sick
Особено за мъже в униформа, защото си отвисях по болниците  Tired


Сабина-има много готини младички докторчета...... Mr. Green
Разговори с "другата" не я съветвам да предприема.Това няма да и помогне-какво като я огледа и я попита-напротив-по-скоро да я нарани повече... Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 1 952
Друга има ли въобще?

# 84
  • Мнения: 660
Зравейте отдавна не съм влизала да ,но нямах нет просто а и почивах малко в леглото с малко болки,за мен най важен е бебчо сега да ми се роди жив и здрав и много да му се радвам,купих му много дрешки и кошарка това ме отвлича от орицателните мисли в главата ми,какво да кажа за другите мъже ,имам които се навъртат покрй мен и сега бременна в 8 месец колкото и странно да звучи,но не искам никой и ги отблъскавам,искам си детето живо и здраво-то ми е най важно,мъже много....
За господина,говорих с майка му и тя е в шок не можела да повярва и не искала,отишла да говори с него той само мълчал.....
После с него един кратък разговор предприет от мене в скайп,понеже сме си чуджи и нямаме телефоно:(,каза ми че бил в депресия и искал да узрее и да му доидел акъла в тъпата глава,това са негови думи,истината че че излезе дин слабохарактерник и не можа да издържи на напрежението да поеме отговорнастта,да не е лесно да станеш баща и съпруг и да се грижиш,но ако съумееш да го направиш доказваш че си истински мъж.А той искал да излиза да се срещал с хора да има джиджи биджи,сега ги осъзна тези неща,преди не ги искаше,напълни му главата някой негов мил"доборожелател" с глупости и сдаде багажа и си го изкара на мене,да нарекох  го боклук ио нещастник като си събрах багажа,хвърлих телефона си по него,а той стоеше като виновно дете и омълчан като пукел.дори не съзнаваше какви гадории ми е наговорил,как не ме искал и никога не ме обичал,дори трябваше да го набия,е  един тупаник изяде от афекта ми.... #Cussing out #2gunfire Embarassed
Друга жена незнам дали има,съмнявам се просто се оказа един страхливец от реалният живот,ядосвам се на себе си че сега го разбрах,но пък и той досега държеше фронта добре,никога не ме беше обиждал,повишавал тон,винаги правеше всичко за да се чувствам добре,е изби му чивията в най кофтият момент и не мога да го оправдая с нищо,не може да си изкараш на нероденото си дете и бременна жена отрицателните емоции и да и наговориш жестоки и гнусни неща и чужд човек нямаше да ми го направи....,особенно при положение че бях лежала в болницата преди това за задържане  на бебето,и бях много уплашена,аз това дете го искам и обичам повече от всичко на света Naughty
Нека си преосмисля приоритетите в живота сега и да се осъзнава какво е сторил,само че дано не е много късно,боли ме много,но на идиотка никой не ме правил и няма да позволя да ме прави,просто съм силен характер и ги дразня слабите мъже....Simple Smile
Мерси за мненията Ви,уважавам всичките!!!! Hug

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 17:07 от Иррра

# 85
  • Мнения: 1 732
...каза ми че бил в депресия и искал да узрее и да му доидел акъла в тъпата глава,това са негови думи,....

Малее, той много чувствителен бил... Sick
Съжалявам, че все още няма нищо конкретно, което да е направил за теб и бебето.
Дано имаш кой да ти помага и да те подкрепя, защото да си сама и бременна е наистина ужасно. Преживяла съм го...

# 86
  • Мнения: 3 394
лоша работа, защо така изведнъж? Направил дете, а после ще зреел  Naughty

# 87
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Според мен е по-добре, че се случило .
Някой ден и ти ще го разбереш, но сега си много наранена, огорчена и изненадана от това което откриваш. Ясно пича не е никакъв мъж, няма да го бъде и като баща.
Понякога по-добре да си сама без мъж, отколкото с .... ( хайде да не се изказвам прекалено грубо)

# 88
  • Мнения: 4 458
Да, позната работа. Tired  Кой ли му е наговорил глупости? Може би майка му ако са близки.
Чувала съм с ушите си думите: "аз не съм готова да ставам баба и нямам пари да се грижа за детето!"  Shocked

Но, да ти кажа ако се връзва на такива приказки и се води по чужд акъл, хич не ти и трябва. Ей, го аз като останах с моя ..... колко .... май са общо 2 години заедно с бременността та какво съм спечелила?! Винаги "мама" (или съответния умник) се бъркаше в отношенията и пред мен едно, а на саме с него съвсем друго; от там скандали, недоразумения, проблеми....  В крайна сметка мама си го задържа за себе си а аз си останах самотен родител..... Не ти трябват тези усложнения, достатъчно грижи ще имаш по бебето за да се занимаваш и с неговата лабилна психика и мненията му които ще се менят като мартенско време в зависимост от това кой какво му е казал.

# 89
  • Мнения: 451
... и чужд човек нямаше да ми го направи....Нека си преосмисля приоритетите в живота сега и да се осъзнава какво е сторил,само че дано не е много късно,боли ме много,но на идиотка никой не ме правил и няма да позволя да ме прави,просто съм силен характер и ги дразня слабите мъже....
Иррра,абсолютно си права,за съжаление Sad Предателството от човек, на когото си се доверил,най-много боли,и губиш  вярата си в хората,което е най-лошо. И за другото си права,мъжете наистина не обичат силните жени ooooh!,затова този форум е пълен със силни,сладки самотнички Tired Tired Tired

# 90
  • до канала
  • Мнения: 518
каза ми че бил в депресия 
тоя май трябва да го съжаляваме.Другите мъже се радват като ще имат бебе а той в депресия изпаднал.Ами да ходи в психиатрията да го лекуват Sick иррра Hug

# 91
  • София
  • Мнения: 6 477
Иррра, този твой хубостник просто по калъпа на моя БНД! Ама при мен по-рано се сети, че вече не ме обичал - като видя теста с двете чертички...не веднага ама след месец го реши! Хайде, моята работа минала история - каквото било, било....Обаче той сега пак така е подходил при очакване на още едно дете от друга жена! Тая седмица май се е врътнал и край, вече не иска да има семейство! Говорих с майка му - тя е в шок, понеже за втори път по същия малоумен начин се държи! Говорих и с него и го питах - добре, защо се събираш с някоя жена, а като дойде бебето те няма?! Ми такъв бил, нещо му ставало страшно, ограничавали му свободата, а той не искал! Не можел да живее цял живот с един човек и затова да си тръгнел на време.....ма като има и бебе вече?!
Та нещо такова прозирам и в твоя БНД...само да не се окаже, че ти си тази втората на мойто БНД...че майтапа ще е пълен тогазка Joy Joy Joy Joy Joy

# 92
  • Мнения: 2 863
Ох, Морганке ще ме умориш от смях напоследък с тоя твоя екземпляр, то не, че е смешно де....ама  май  "вашата" е в по-ранна бременност, та не ще  е да авторката на темата Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 660
Моргана стига де,то остава и това,поне да запознаем децата ни след вре,е ужас,ама незнам де то вече всичко възможно хихихихи,ами незнам моят се казва Станислав този хубостник....Simple Smile

# 94
  • Мнения: 4 458
 Joy серияла доста започна да се заплита. Каква ли ще е развръзката  newsm78
 Я да видим сега какво ще каже Моргана за името на мистериозния "татко беглец". Ей, нямам търпение да видя какво ще напишеш  Mr. Green Иначе направо ме убива твоя с тези умопомрачителни тези и житейски размишления. Верно се чудя да се смея ли да плача ли, то хем ме наушва на смях хем си викам че не е редно щото на хората не им е до смях ама....  Joy

# 95
  • Мнения: 1 023
Моргана стига де,то остава и това,поне да запознаем децата ни след вре,е ужас,ама незнам де то вече всичко възможно хихихихи,ами незнам моят се казва Станислав този хубостник....Simple Smile

това е не лоша идея - хеле ако са разнополови.
никак даже. за едното наум.
ина4е си е далавера имаш си брат или сестра на повикване, не всекидневен гад-отровител, докато сте малки.

една приятелка - тя ми като легенда, така се обадила на биологи4ния дъщеря си - измисли й малкото име.
ама защо аз?
щото да знам 4е това име в кревата си няма да вкараш - знае ли се живот как се върти.

* изпървом много се смях, ма после си викам - баси умната жена. и правилно.

# 96
  • Мнения: 1 732
една приятелка - тя ми като легенда, така се обадила на биологи4ния дъщеря си - измисли й малкото име.
ама защо аз?
щото да знам 4е това име в кревата си няма да вкараш - знае ли се живот как се върти.

* изпървом много се смях, ма после си викам - баси умната жена. и правилно.

 hahaha hahaha hahaha
Честно казано на някои екземпляри и малкото име може да не им е спирачка...
Ма поне е застраховка...

# 97
  • Мнения: X

една приятелка - тя ми като легенда, така се обадила на биологи4ния дъщеря си - измисли й малкото име.
ама защо аз?
щото да знам 4е това име в кревата си няма да вкараш - знае ли се живот как се върти.

* изпървом много се смях, ма после си викам - баси умната жена. и правилно.
малко дълго мина докато сгрея ама..  Sick повръщ повръщ

# 98
  • Мнения: 1 732

една приятелка - тя ми като легенда, така се обадила на биологи4ния дъщеря си - измисли й малкото име.
ама защо аз?
щото да знам 4е това име в кревата си няма да вкараш - знае ли се живот как се върти.

* изпървом много се смях, ма после си викам - баси умната жена. и правилно.
малко дълго мина докато сгрея ама..  Sick повръщ повръщ

Касич, не го мисли бе, нали си имаш момченце... Joy

# 99
  • София
  • Мнения: 6 477
Мацка, не ни е един и същ БНД-то или ЕРД-то - както искаш му викай Wink Wink Wink Оназ девойка чака бебе през ноември някъде...ммм, да не скокне сега някоя друга мацка, че тя е новата одалиска? А иначе брата-близнак на доста БНД-та-малоумки като гледам носи звучното име Жорко Joy Joy Joy Joy
Бреее, тва за името - още утре ша му рекна да не е помислял да вкарва в леглото одалиска-съименничка на щерка му Joy Joy Joy Joy
Ма верно, ако тук някъде се мота одалиска №2, да си каже, то явно тук тече страшна сапунка, дажи си измислих име - Българският Хенрих VІІІ и неговите жени...само дет той няма да реже глави, щото е съвременна и българска версия, а да ФнимаФа жените му да му не кръцнат някоя глава...не знам и за коя...горна, долна?! newsm78 newsm78 newsm78

# 100
  • Мнения: 6 315
Нещо се е уплашил доста този човечец май. За следродилна депресия при мъжете знаем всички, сега ще се окаже че и предродилна карат някои. Аман!  Sick

# 101
  • Мнения: X
Касич, не го мисли бе, нали си имаш момченце... Joy
хвала тебе Господи

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 13:27 от Анонимен

# 102
  • Мнения: 4 458
Касич, не го мисли бе, нали си имаш момченце... Joy
хвала тебе Господи

Що бе, да не дава Господ но.... и момчетата не са застраховани  Confused

# 103
  • Мнения: 660
Абе ако трябва ще им кръцваме и долните и горните глави,то и без това повечето мъже в България за нищо не стават,много им само притенциите,намерили те,че и още искат,ама и ние много им вдигнахме самочувствието,щото все за тях се гласим до побъркване:)
Аз на моя хубостник снимката му я оставих при моите по долу,за да бягат вече женичките като дявол от тамян че да не изиграе и някоя деуга булка като мене,няма детска градина да правим само с негови изоставени отрочета,а да и скоро ми заяви че никога не е бил в депресич,през 2 минути май си сменя настроениата,а да и че аз съм била виновната че за 2 години един път не съм го била целунала и благодарила и уважавала а той така ме бил подкрепял,да ти с...ра на подкрепата,когато имах нужда от нея избяга като най големиат слабак и страхливец,как пък не го беше срам така да лъже че не съм го била ужавала,да се измъква така грозно,ама аз сега като ходя в понеделник до София да си оправям майчинството и да си взема още вещи,че всичко не успях да си събера последният път и като го хвана на калъп ше стане много интересно,дали ще се въздържа или така за кеф ще оскубя малко женски пера ха ха ха,барем ми мине агресията:)))

# 104
  • Мнения: 2 274
Мила Ирррра, чета темата и просто онемявам... Лошо е, че се е случило точно в  този момент, защото сега наиситна имаш нужда от подкрепа, но отдруга страна, колкото по-рано си го разбрала що за човек е - толкова по-добре. Защото, ако се беше родило детето и започнеше да ти прави подобни номера, нямаше да имаш сили да го разкараш в името на детето. Виждам, че си силна жена, а това ще те направи още по-добра майка. Желая ти всичко най-добро! Hug

# 105
  • Мнения: 660
абе силна съм,ама и аз не издържам на моменти,не мога да преглътна обидата и предателството което ми причини,може би страшно много му вярвах на тоя боклук гаден,и представете си детето му още не се е родило и той тръгна да излиза с разни боклуци,обвини ме че само за детето съм мислила и когато се появило така или иначе съм щяла да спра да му обръщам внимание на него и щяло да се наложи да си търси друга,да ревнува от собственото си дете,затова сега така бил постъпил,аз съм правила секс с него само докато станело бебето,що за нещастник,много добре знаеше че имах рискова бременност и се пазехме заради бебчето да не го изгубим,слаб му излезна ангела,4 месеца не можа да издържи без секс,всички ли мъже са такива нещастници,нямам думи......

# 106
  • Мнения: 1 230
абе силна съм,ама и аз не издържам на моменти,не мога да преглътна обидата и предателството което ми причини,може би страшно много му вярвах на тоя боклук гаден,и представете си детето му още не се е родило и той тръгна да излиза с разни боклуци,обвини ме че само за детето съм мислила и когато се появило така или иначе съм щяла да спра да му обръщам внимание на него и щяло да се наложи да си търси друга,да ревнува от собственото си дете,затова сега така бил постъпил,аз съм правила секс с него само докато станело бебето,що за нещастник,много добре знаеше че имах рискова бременност и се пазехме заради бебчето да не го изгубим,слаб му излезна ангела,4 месеца не можа да издържи без секс,всички ли мъже са такива нещастници,нямам думи......
Уффф, този направо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 107
  • Мнения: 720
 ирче .....рано или късно ще срещнеш един достоен мъж на място......да има такива. Peace...който ще бъде и достоен татко на твоето бебе4е и на вашите общи... Thinking  Wink

# 108
  • Мнения: 515
Не всички мъже са такива боклуци.Но по някога трява да минем през болката за да оценим щастието, което предстои да срешнем.Не страдай за него,помисли за живота койтоможеш да изградиш сама!!!Желая ти много успех и едно красиво малко създание,което да те накара да забравиш мъката!  bouquet

# 109
  • Мнения: X
слаб му излезна ангела,4 месеца не можа да издържи без секс,всички ли мъже са такива ..нямам думи......
някой ако познава изключение - моля искам само веднъж да видя  Praynig Laughing Embarassed

# 110
  • Мнения: 1 425
някой ако познава изключение - моля искам само веднъж да видя  Praynig Laughing Embarassed
Е, на теб хубаво ли ще ти е 4 месеца без секс?

# 111
  • София
  • Мнения: 8 348
За кой от видовете секс говорим.
Щото ако хората са неизобретателни.......

# 112
  • Мнения: 1 425
Ами и на мен не ми стана ясно. Щото има много начини да доставиш удоволствие на човек който обичаш.

# 113
  • София
  • Мнения: 8 348
Panther, ти кога ще се ожениш за мен, а.
Да те споменаваме после с лошо и теб.

# 114
  • Мнения: 720
слаб му излезна ангела,4 месеца не можа да издържи без секс,всички ли мъже са такива ..нямам думи......
някой ако познава изключение - моля искам само веднъж да видя  Praynig Laughing Embarassed




да съпругът ми е от тези...когато се е налагало сме карали без /секс/и никога не е било драма за мъжа ми....напротив.и уважението и целувките и прегръдките...вси4ко си е било както трябва.... Peace

# 115
  • Мнения: 351
Не знам и мен са ме обвинявали, че искам само бебе и нищо повече, но жена с рискова бременност да я обвиняваш, че не прави секс с тебе- това не ми се вижда нормално! Ужаса от това, което евентуално може да се случи съм сигурна, че той далеч не може да понесе. Странна работа са тия хора... винаги съм си мислела, че за моето положение аз и само аз съм си виновна, но явно съм постъпила много правилно в моя случай.... Глупаво, много глупаво е да се сетиш в такъв момент, какво всъщност си искал...

# 116
  • Мнения: 660
Ами като толкова много му е трябвал секс да си го беше намерил и да бе отпуснал напрежението без да разбера и да разваля любовта и семейството ни,разбира се обаче той не можел така по добре да не сме били заедно,отколкото да направил такова нещо,бил ме уважавал и не съм заслужавала това,ама иначе понеже много ме уважава затова ни заряза с бебчо.абе незнам колкото повече мисля стигам до извода че този човек нещо не  у ред и изпуши,всичките му познати казват че не е в час като говорили с него,и на никой не е казал че сме се разделили,крие,само маика му и сестра му знаят,на другите им казвал че съм си била в Пловдив понеже леко смес е били посдърпали преди седмица,а ние от месец сме разделени,страх го е да си признае какъв слабак и боклук излезе:(
Абе нищо да е жив и здрав,той загуби от цялата ситуация,аз ще си намеря като му дойде времето подходящият човек:)

# 117
  • Мнения: X
Мдам -  и нашия татко така се беше покрил и го беше срам. Айде да не разправям подробности тука че мен ме хваща срам от него и оттам и от мене си... как изобщо съм се докарала до съвместност с това лице точно.... Но по подобен начин и той се беше покрил.
Така че - не си сама - ако това е повод за утеха някаква.  Hug

# 118
  • Мнения: 1 952
Ирра, казвам ти откровено и приятелски- твоят човек ще се върне.
Глупостите, които ти говори, показват, че и той не знае какво точно иска.
А това, че не споделя с никой, че сте разделени, а лъже, означава само едно- той мисли отново да сте заедно и не желае да информира другите излишно, че сте разделени.
Това от опит ти го казвам, моят веднъж преди години ми каза, че не ме обича Shocked иска да е свободен и да се разделиме. А в същото време лъжеше всичките ни приятели, че съм болна или уча вкъщи. След месец се събрахме и да чукна на дърво повече такива изцепки и проблеми не е имало.

# 119
  • Мнения: 1 732
Мдам -  и нашия татко така се беше покрил и го беше срам. Айде да не разправям подробности тука че мен ме хваща срам от него и оттам и от мене си... как изобщо съм се докарала до съвместност с това лице точно.... Но по подобен начин и той се беше покрил.
Така че - не си сама - ако това е повод за утеха някаква.  Hug

Айде и аз в групата...на срамуващият се от нас БНД. И досега! Ако можеше да ни скрие от света, да престанем да съществуваме, като част от позорното му минало...най-добре щеше да е... Sick
И на принципа на Сталин "Има човек - има проблем. Няма човек - няма проблем" го раздава и до днес. Като му изчезнем от полезрението - щастлив и доволен от живота!

А това, че не споделя с никой, че сте разделени, а лъже, означава само едно- той мисли отново да сте заедно и не желае да информира другите излишно, че сте разделени.

 #Crazy #Crazy #Crazy ooooh!
Що за глупости?

# 120
  • Мнения: X
Ирра, казвам ти откровено и приятелски- твоят човек ще се върне.
Глупостите, които ти говори, показват, че и той не знае какво точно иска.
А това, че не споделя с никой, че сте разделени, а лъже, означава само едно- той мисли отново да сте заедно и не желае да информира другите излишно, че сте разделени.
Това от опит ти го казвам, моят веднъж преди години ми каза, че не ме обича Shocked иска да е свободен и да се разделиме. А в същото време лъжеше всичките ни приятели, че съм болна или уча вкъщи. След месец се събрахме и да чукна на дърво повече такива изцепки и проблеми не е имало.
мдам - и при мен беше така ама не се върна
от нездрав оптимизъм полза няма

а пък и тука ще й обясниме защо точно не й трябва такъв дето си пита ушите какво да прави при всеки проблем

мисля, че не си била бременна когато сте се разделили временно или грешно съм разбрала?

# 121
  • София
  • Мнения: 17 277
мда, леко глуповато наивно звучи на Здрава поста, да не кажа по-тежка дума.

# 122
  • Мнения: 1 952
Birdy, би ли се конкретизирала?

# 123
  • София
  • Мнения: 17 277
Ами първо не мисля, че историите ви са съпоставими по НИКАКЪВ начин. Ако правилно разбирам от поста ти (от това, че той е казвал, че учиш) - били сте поне студенти; нямало е бебе напът и т.н. Коренно различна история.

А и това, че не казва на никой ама изобщо и по никакъв начин не значи, че възнамерява да се връща. Да не е луд да казва, нали е наясно как ще го заклеймят всички, че е оставил бременната си жена!

Според мен й даваш напразни надежди и ще бъде още по-разочарована после - само заради това се изказах така грубо.

# 124
  • Мнения: 1 952
Не й давам никакви надежди, тя надеждите си ги има и сега.
Колкото до нея..питай я след 6 месеца дали са заедно с мъжа й. Защото аз съм сигурна, че ще бъдат.

# 125
  • Мнения: X
Виж сега, ако иска надежди да ходи да си пуска темата в Семейните и там ще си й обясните как да си го котка този и да му вади душата с памук.
Пък ний тука да й обясним разни други неща. Става ли така?

# 126
  • Мнения: 1 425
Все още има надежда.  Peace

# 127
  • Мнения: X
Не я съветвайте да си го вземе обратно.
Не вярвам на очите си.  #Crazy
Нейна си работа де. Ако иска да си го отглежда - доживот. Той си е неин живота.

# 128
  • Мнения: 1 952
Нищо не я съветваме. А и човек прави това, което сърцето го учи. А така като гледам Ирра обича мъжа си, наранена и обидена е, но иска да бъде с него.
Не може просто така да й кажем да го забрави завинаги.
Тя сама ще прецени. Няма да послуша  разума си, а най- малко пък някакви непознати форумки.
Някога ще осъзнае, че този младеж не е най-доброто за нея, но тя сама ще стигне до този извод, нашите писаници няма да й повлият въобще.

# 129
  • София
  • Мнения: 6 477
Ама то принципа на Сталин - Има човек има проблем, няма човек - няма проблем - просто важи с пълна сила май за доста мъже! Да не давам неоправдан песимизъм, ама БНД-ЕРД баш така се държеше с околните, за да не го заклеймят като "най-черният на света.....но когато му додело времето щял да каже и да си го понесе!". Та мисля, че и при Ирра има нещо подобно....което обаче никак не означава, че Иррра няма да се справи перфектно....че и по-достоен татко за детето да си намери!
Здравке, всяка от нас е обичала БНД преди да стане ЕРД и е била наранена и е таяла надежда да се съберат заедно щастливи...но колко са успели? Ако има такива - процентът е малък, а като гледам как расте списъка в тоя форум - май правилото е в полза на несъбирането....Тъжно, но факт! Нашите писаници могат само да й помогна на Иррра помисли, да чуе повече мнения, то е ясно, че ще направи така както за нея самата е най-добре!
Иррра, пожелавам ти сила, за да си бременееш, да родиш живо и здраво детенце, а после да започнеш живота отначало! И много късмет! Виж, има момичета тук, които са намерили своя късмет след като са натирили съответния БНД-ЕРД! #Cussing out

# 130
  • Мнения: 660
Да прави сте че вечер като легна сама в леглото и очите ми се насълзят и си мисля защо ли не мога да върна времето назад и да кажа други думи,да сме заедно да се радваме заедно след месец на бебнцето ни,ама после ме шибва реалността и виждам че нещата няма да ги бъде вече,голямо предателство ми стори,винаги ще остане между нас  дори и да се осъзнае,макар че се съмнявам че някога ще го направи,може би като се появи бебко ще имам повече сили да продължа живота си напред,лошото че повече няма да се доверя на никой мъж,защото ама никога не съм си мислила ,че този човек ще постъпи така с мене,ама никога,дори той повече ме обичаше колкото аз или така изглеждаше,а как се обърнаха нещата,просто си излезе слабак #Cussing out #2gunfire,натисна го живота и предаде най близките си,ще се преглъща болката няма как,ама ще се справим момичета,то такъв е живота ....... Embarassed Confused Rolling Eyes

# 131
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
слаб му излезна ангела,4 месеца не можа да издържи без секс,всички ли мъже са такива ..нямам думи......
някой ако познава изключение - моля искам само веднъж да видя  Praynig Laughing Embarassed

И моят е от изключенията, явно. И повече от 4 месеца. След раждането. Ама се нави пак да имаме дете - с всичките произтичащи за него рискове.  Twisted Evil Не всички мъже са боклуци!

Преди години около мен беше пълно с неуспешни бракове. Чак се страхувах от обвързване - семейство??? Деца????? Не на мене тия!!!! Но днес почти всичките ми приятели - някога щастливо разделени - днес са създали нови семейства. Дори хора, които бяха казали, че семейният живот не е за тях.  Peace

И една приятелка се оказа наскоро, че е крила таткото от близките "в командировка". От рожденния ден на детето им.
Друга беше изгонила таткото, защото признал, че не я обича и е с нея заради детето - че й било по-лесно да се справи със ситуацията, докато детето е по-малко . . .

Но това днес за мен са по-скоро изключения

Дай ми обич, за да мога пак да обичам,
дай ми мъдрост, за да мога да простя,
но недей ми дава сила,
защото бих го убила! 

# 132
  • София
  • Мнения: 6 477
Иррра, само едно нещо искам да ти кажа - ти ще преодолееш всичко, ще си отгледаш детенце и живота продължава...Но не забравяй, че има една поговорка - Бог забавя, но не забравя! Ще си плати цената и БНд за простотиите, които ти твори, до последната твоя сълза в някой хубав ден, месец, година.....А ако смятате, че говоря празни приказки - припомнете си една сцена от Москва не вярва на сълзи - "таткото" се появи в живота на майката след 17 години да си търси дъщерята и каза - Ето, на 44 съм, жених се два пъти - веднъж тя ме заряза, след това аз зарязах другата...Сега съм сам и какво направих с живота си? Искам да имам поне дъщеря!.....Мисля, че си спомняте какво направи главната героиня....
Всеки си плаща, понеже безплатен обяд няма и никога не е имало! Лошото е, че ние трябва да платим с цената на отговорността да отгледаме децата си без техните бащи! Но така е в живота.....

# 133
искам да ти кажа, че аз имах доста трудна бременност. но съм благодарна на моят мъж, че беше до мен- да, настояваше да правим секс, но  в едни момент се оказа, че не това е най-важното. най- важното в случая беше раждането на сина ми. една жена е способна на много неща, ако го иска , разбира се, за да спаси нещо, което е толкова важно. защото мъжете не винаги го разбират.
аз съм от типа хора, които не могат да правят секс, без да влагат чувства. може и да съм грешна, но все още е така. само и само да задоволявам тези инстинкти, не бих го правила вече... когато съм го правила без желание, когато съм се преструвала, че ми е хубаво- нищо не се е получавало. но явно аз съм от откачените.
та искам да кажа, че мъжете много добре разбират, за какво иде реч, ама преди всичко си мислят за себе си.
те не могат да усетят онова чувство, което те кара да се чувстваш полезна като даваш живот.
те мислят само за животинските си инстинкти и това е.

# 134
моят мъж също се дразнеше от факта, че съм обръщала внимание само на сина си, че съм игнорирала него и не съм искала да правя секс с него. да, така е. но какво от това. че той като не ми даваше това, от което имах нужда- то понякога става въпрос за нещо повече от секс. някой от вас могат да ме упрекнат, но не секса е всичко. защото когато няма нежност, допир, ласка- всичко отива по дяволите. поне за мен е така...
виж, ако си намериш любовник- добре- отиди, прави нещо с него- то тогава сигурно ще има и страст и нежност, и нещо ново, но след това се върни при детето и дома си...., а пък той тръгнал нанякъде....накъде и той ма самият не знае.... но нека опита, щом иска да си троши главата.....
той, Господ, си знае работата.....рано или късно....

# 135
ама да не мислите, че аз имам някой до мен....да бе, да
заряза ме, и кво, дреме ми
егати човека. пък той човек ли е?
да, разбирате, че ме боли.
но вече от няколко дни чета вашите мисли и най-накрая се престраших и аз да почна.
боли ме, да, ама какво от това.
кой ще ми помогне ако не аз самата...?

и въпреки това говоря уж мило за него. то какво да му е милото, освен, че създаде едно прекрасно, мило и отговорно дете.... за разлика от баща си...

# 136
сабина, позволявам си да ти пиша, тъй като се осмелих да прочета твойте статии, и ако има някакво значение за теб искам да ти кажа, че няма от каво да се срамуваш. ти си жена и като такава си много ценна на детето и приятелите си. опитай се да забравиш
за  БНД; позволи си да съумееш да потърсиш някого.... този някой друг, който няма да е БНД, но ще е мъжа на твоята душа- МНД- това е от мен.
защото душата и спокойствието на един човек е най ценното в живота

# 137
мили дами, не знам защо толкова много пиша, но явно имам нужда от помощ...може би както всички вас.
не съм разказвала историята си, но смятам, че всички вие, сте красиви хора, които незаслужено изстрадват живота си...ами да, ето и аз съм една от вас, разбира се, ако вие ми позволите да давам съветите си. и да получа вашти....
вие тук сте като едно семейство, в което ез не предполагах, че ще попадна. но вие сте силни жени- откъде вземате този кураж бе? тази сила- това е трудно.

# 138
  • Мнения: 4 458
Виж сега, ако иска надежди да ходи да си пуска темата в Семейните и там ще си й обясните как да си го котка този и да му вади душата с памук.
Пък ний тука да й обясним разни други неща. Става ли така?

 gydi     
Ние тук сме крайна инстанция и здравия разум..... Мммммдаааа, за да е подготвена жената за евентуалните нежелани последствия е добре да се вслуша в разума на препатилите  smile3521

 Иначе и аз искам да вярвам че чудото ще се случи но .....


dara77, добре дошла сред нас. Радвам се, че ти е уютно и приятно в нашето форумче/семейство..... То ние ако не си го направим такова няма кой хахаха
Не се притеснявай да съветваш и да питаш. Може да започнеш тема в която да се представиш и да зададеш въпросите си....
Мда, силни сме и куража не ни липсва, но да ти кажа нямаме друг избор хаха

Мисля, че ще е добре ако пускаш мненията си в един пост Wink

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 04:34 от kiara

# 139
  • Мнения: 660
Здравейте пак,историята вече поне има край и обяснение,предаде ме заради жена която познава от месец,която ни познава и двамата и тязи нещастница да при положение че знае че чакаме бебе да направи тази мизерия,всъюност не'астниците са те двамата,тя щеше да се жени сега другият месец и си отменила сватбата заради бившият ми боклук,зарязала мъжа си пред олтара дето се казва.що за нещастни хора,не мога да повярвам че има толкова боклуци,тя си мислела че той е богатият хахаха,а всъщност аз му вдигнах стандарта на смешника,без мене той е дни нищо,благодарение на мене излезна от блатото,но таке нпарави на някой хубаво да ти изсере на главата!!!

# 140
  • Мнения: 720
Здравейте пак,историята вече поне има край и обяснение,предаде ме заради жена която познава от месец,която ни познава и двамата и тязи нещастница да при положение че знае че чакаме бебе да направи тази мизерия,всъюност не'астниците са те двамата,тя щеше да се жени сега другият месец и си отменила сватбата заради бившият ми боклук,зарязала мъжа си пред олтара дето се казва.що за нещастни хора,не мога да повярвам че има толкова боклуци,тя си мислела че той е богатият хахаха,а всъщност аз му вдигнах стандарта на смешника,без мене той е дни нищо,благодарение на мене излезна от блатото,но таке нпарави на някой хубаво да ти изсере на главата!!!





само като станеш отново сексоугодна/май няма такава дума.../да не се завърти отново Naughty

# 141
  • Мнения: 4 458
предаде ме заради жена която познава от месец,която ни познава и двамата ................тя щеше да се жени сега другият месец и си отменила сватбата заради бившият ми боклук,...........

 smile3515
сигурна ли си че се познават само от месец?

ама че нещастници! Каква тая любов такава че за месец толкова да се разпали и да ги заслепи....   smile3527   ignore2

Силна прегръдка за теб и смело на пред  Peace 
Знам че не ти е до шеги, но що не се съберете с нейния бивш  Joy

# 142
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
предаде ме заради жена...
Мда, на това ми приличаше от самото начало...

Каква тая любов такава че за месец толкова да се разпали и да ги заслепи.... smile3527   ignore2
Може наистина да е и за повече от месец, но и никаква любов не е, чиста физиология - според мен поне.
Което не изключва варианта да припълзи обратно, но след дадените от Ирра подробности по-скоро ще го направи, ако закъса и финансово Twisted Evil.

# 143
  • Мнения: 911
... при мен по-рано се сети, че вече не ме обичал - като видя теста с двете чертички...не веднага ама след месец го реши!...Обаче той сега пак така е подходил при очакване на още едно дете от друга жена!...Говорих и с него и го питах - добре, защо се събираш с някоя жена, а като дойде бебето те няма?! Ми такъв бил, нещо му ставало страшно, ограничавали му свободата, а той не искал! Не можел да живее цял живот с един човек и затова да си тръгнел на време.....
Та нещо такова прозирам и в твоя БНД...само да не се окаже, че ти си тази втората на мойто БНД...че майтапа ще е пълен тогазка Joy Joy Joy Joy Joy

Моргана!!!......чета чета и...все едно аз съм ги писала тия редове  Sick ти.........да не си на моя БНД предходната?!! сериозно........просто...такъв бил, нещо му ставало страшно, ограничавали му свободата..........това са дословно рекликите на моичкият  #2gunfire

Иррра,
не се измъчвай...много, ако можеш  Confused
ще го мислим после = сега да родим живи и здрави бебета, пък да си пазим нервите за следродилната депресия  Mr. Green
нямаше да ти е по-лесно, ако те беше зарязал по-рано или малко след раждането - аз го играя първия вариант. повярвай ми, ужасно е да изкараш почти цялата бременност в мъчителни въпроси кой/как/какво, ама защо?...
а след като е способен да те зареже в 8-ия месец, значи е било само въпрос на време - нескопосник!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Тия нашите семедарители не заслужават дори и времето, което им отделяме тук (ама то е за да си лекуваме нашите души).

Почети малко из тоя форум и...ще се почувстваш по-добре.

Горе главата и майната му на твоя боклук!

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 18:23 от trayana

# 144
  • Мнения: 911
слаб му излезна ангела,4 месеца не можа да издържи без секс,всички ли мъже са такива ..нямам думи......
някой ако познава изключение - моля искам само веднъж да видя  Praynig Laughing Embarassed

И АЗ!!! И АЗ...поне да видя!!!!!!! Sunglasses

# 145
  • София
  • Мнения: 6 477
Trayana, може и да сме от общ харем, знам ли? Тук имаше съмнения, че моя БНД и тоя на Ирра са един и същ, ама не са...Братя-близнаци по лайнарщина..сори за израза.... Изчетох твоите постинги, ама виждам, че ти имаш още само месец до събитието - лице в лице с бебо...А моя убостинк ще чака до есента да си види второто отроче...Иначе таман съвпадаше да сме посестрими с полубратя-полусестри деца! А и моя БНД има малко дете - миждаш на лентичката, че малката е на 3.5 годинки.....Иначе вадени по калъп - Ни ми зимайте свободата.....и свободата!

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 02:13 от Morgana

# 146
  • Мнения: 1 425
Човека изглежда се появи отново.

# 147
  • Мнения: 660
отново аз:),историята продължава,изглежда наистина таткото  на бебето ни има сериозни проблеми с психиката си,оказа се че всъщност жената не е горе споменатата а просто един боклук за няколко вечери,а аз като идвах да си взема багажа за малко да разваля една сватба.как не го беше срам да излъже така долно ,че това е жената и аз като я срещнах с бъдещият и мъж ,те двамата усмихнати купуват всичко за сватбата си,и аз ама как така,вие ще се жените ли и те ами защо да не се женим и ме гледат като телета,викам и нищо-нищо,ако бях започнала с агресия и скандал сега щеше да има тежки последици,заради този идиот бившия щяхме да провалим сватбата на нищо подозираши хорица,които той замесил ей така да ме нарани и отмъсти,голям комплексар излезе ,сега ми плаче,звъни нон стоп,дойде снощо да говорим,сглоби кошарата на бебко и нон стоп плаче колко много ни обичал и каква мизерия направил,почна да разглежда бебешките неща и се разплаче,мъчно ми е като го гледам,но не мога да му простя това което направи,поне си призна сам че е боклука той и безхарактерен,мисля че има голяма ледена стена която изградихме между нас,незнам дали ще може да се разтопи,не искам и да мисля затова,страх ме е,объркана съм,но мисля че е по добре май да продължа сама,не мога да си позволя пак да му избие чивията,не му вървял бизнеса,натоварило го това че съм по болници,че нямал опора в  никой,аз не съм го подкрепяла о както съм бременна,пренебрегнала съм го,и той изпушил,е да ама не го оправдава да води чужда жена в леглото където сме спали двамата и бебко е създаден,поне това да не беше правил,писна ми от мъжете,всички са такива идиоти..... #2gunfire #Cussing out

# 148
  • Мнения: 1 425
..писна ми от мъжете,всички са такива идиоти..... #2gunfire #Cussing out
Това че твоя мъж е идиот не значи че всички сме такива.
Изглежда все още има щанс да се съберете. Помисли си сериозно дали човека си струва да го прибереш. Вярно е големи мизерии ти направи, но само ти преценяш дали има шанс или да го отсвириш. Момента не е от най-удачните за взимане на такива решения с всички хормони които се вихрят в теб, но какво да се прави - важните решения обикновено се взимат в тежки моменти. Аз бих ти препоръчал да не взимаш крайно решение а да си дадеш време да помислиш и да кажеш на мъжа си същото - че искаш време. Също така да видиш в следващия месец как ще се държи - дали наистина има признаци че му е дошъл акъла или е било само момент на просветление.
От мен съвет - пусни тема в "Дом и семейство" - попитай там дали на някой му се е случило подобно нещо и дали след това нещата в семейството са потръгнали. Нищо лично против момичетатат в този раздел ("Сами родители") но при тях историите са завършили с раздяла, а това влияе на гледната точка. И не са много наясно с това какво искат мъжете и какво може да се очаква от тях (нас).

# 149
  • Мнения: 1 952
Абсолютно подкрепям Panther.
Един шанс, но само един можеш да дадеш. Все пак това е човека, който обичаш и който е баща на детето ти.

# 150
  • Мнения: 911
историята продължава,изглежда наистина таткото  на бебето ни има сериозни проблеми с психиката си...

...страх ме е,объркана съм,но мисля че е по добре май да продължа сама,не мога да си позволя пак да му избие чивията,не му вървял бизнеса,натоварило го това че съм по болници,че нямал опора в  никой,аз не съм го подкрепяла о както съм бременна,пренебрегнала съм го,и той изпушил,е да ама не го оправдава да води чужда жена в леглото където сме спали двамата и бебко е създаден,поне това да не беше правил,писна ми от мъжете,всички са такива идиоти..... #2gunfire #Cussing out

Абе, хора, вие нормални ли сте да я съветвате да дава шансове на психопат, който така не му издържат нервите, щото не си е от*бал, че за да е още по-красиво намесва други хора, които ще се женят = значи, що само на мене да ми е зле............

Ирка,
тоя човек трябва да се лекува  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil а не да ти се пречка в момента - да се чудиш него ли да дондуркаш, бебето ли.

Да, това състояние, в което изпадат бъдещите татковци е известно на психолозите - чувстват се пренебрегнати, страдат, че не са център на вселената и пр. и пр, ама айде да не започваме ние бременните да обясняваме как се чувстваме, нали?  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Разбирам те, че те е страх - и мен ме е страх, защото ми изчезна земята под краката, когато нашия "тати" взе, че се затри (той дори не сметна за необходимо да ми даде каквито и да било обяснения) - но нЕма да се плашиш!!!  Mr. Green

Ще успеем!  Sunglasses Горе главата!
Само се пази от тоя психопат!!! Като иска - нека лази и по корем да се влачи - да помага, АМА да ти създава още главоболия - айде, нЕма нужда!  Twisted Evil достатъчно ти е причинил  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 151
  • София
  • Мнения: 462
Права беше СиТрамел...като закъса финансово ще припълзи плазмодият му с плазмодии...
Ирра, успех с решенията, леко раждане и здраво бебе !

# 152
  • София
  • Мнения: 8 348
Айди бе, Panther, не сме били наясно с мъжете и тн. Сега пък ти взе да ни слагаш под общ знаменател.
Това, че сме видели и опознали и разкарали някакви боклуци, не значи, че сме настроени негативно спрямо всички мъже и автоматично.
Не ги /ви/ смятам за еднакви крастави магарено всичките, а само тези, които са се доказали като такива.
Не съветвам всичките си приятелки, скарали се с мъжете си, да се разведат, а само добре ад обмислят докога ще правят компромиси. Защото трудно се хваща момента, когато от любов, изискваща компромиси, връзката се изражда в компромис, целящ неясно какво.

# 153
  • Мнения: 1 425
Айди бе, Panther, не сме били наясно с мъжете и тн. Сега пък ти взе да ни слагаш под общ знаменател.
Добре. Simple Smile Не всички - 50% не са наясно. Всеки да се сложи в която група му харесва. Wink

# 154
  • София
  • Мнения: 8 348
Да не говорим, че Онзимъж не ни е бил на вскичките единствения, а на някои /аз/ не ни е и последния...............

# 155
  • Мнения: 1 425
Да не говорим, че Онзимъж не ни е бил на вскичките единствения, а на някои /аз/ не ни е и последния...............
И какво показва това?

# 156
  • София
  • Мнения: 8 348
ами /евентуално/, че имаме и дреги примери
или, че не сме мъжемразки

или, че сме хубави и търсени жени

# 157
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Да не говорим, че Онзимъж не ни е бил на вскичките единствения, а на някои /аз/ не ни е и последния...............
И какво показва това?
Че не са отрекли мъжкото съсловие тотално бе Пантер Laughing

# 158
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Ирка, само не записвай детето с неговата фамилия.
Цял живот като мен после ще си блъскаш главата.
Ето - мога да изкарам сина си в Щатитев, да учи в хубаво училище, да ходи на приятни занимания... А само защото носи фамилията на "донора" , неможе да мръдне от Бг без неговият подпис, а той за да ме нарани и на пук не ми дава документ.
Нека ти плаче, той сетил ли се екакво ти е причинил и ти колко си плакала?
Ама и фурнаджийска лопата!

# 159
  • София
  • Мнения: 6 477
За припознаването подкрепям Олинце не с две, а с четири ръце! Сега ми иде да се изям изотзадзе, че му разреших на БНД да признае детето! Има опасност да не ми подпише да изведа малката в чужбина това лято и тогава #2gunfire #2gunfire #2gunfire А ако беше на мое има - пей сърце, щяхме да се съобразяваме само с нашите си желания! А сега за сто неща ми трябва неговия подпис и той може да ме държи в шах с това!

# 160
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Има опасност да не ми подпише да изведа малката в чужбина това лято и тогава #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Shocked
Това пък от какъв зор?
Всъщност винаги ми е било чудно точно за тоя момент - защо го правят newsm78
С организация не го занимаваш, пари не му искаш - к'ъв му е проблемът?
Ш'си запалим къщата, да изгори на Вуте плевнята май Twisted Evil, друго обяснение не намирам.
И пак продължавам да се чудя...

# 161
  • Мнения: 4 458
знаеш ли CTramell, и на мен винаги това ми е било много ама наистина много интересно. защо по дяволите се инатят пустите "бащи" за разрешения и паспорти. Аз имам същия порблем, но иначе ако го питаш, той само за доброто на децата мисли  Crossing Arms

МИсля че се водят по друга поговорка (щото те не си палят къщата и дефакто нищо не им коства това усилие) " не е важно аз да съм добре, важното е Вуте да е зле"  Ей, така на пук, да покажат колко са силни и влиятелни и видиш ли как без тях не може да се оправяме  - избиване на комплекси му се вика на това  Naughty

# 162
  • Мнения: 660
Аз мисля да го запиша на моето име детенцето,никакви такива,макар че много искал да било на неговото,айде няма нужда после да почне да ми прави проблеми ако пак му изпушат бушоните ,то на такъв човек как да му имаш доверие повече,трудно се печели,като си го загубил лесно....
Аман писна ми от такива мъже,един ден на едно мнение,на другият ден на друго,на това му се вика комплексар,и то комплексирал се от мене,та затова тръгнал да ми мъсти с други жени,всъщност какви жени,един 18 годишен боклук,то е ясно че ако е истинска жена било,нямало е да постъпи точно по този начин,щяла е да изчака,тва си е било живо е...не  ама защо в нашата спалня не ми увира главата,не мус е били давали пари за хотел,егати и палячото.................Sad

# 163
  • Мнения: 1 732
не  ама защо в нашата спалня не ми увира главата,не мус е били давали пари за хотел,егати и палячото.................Sad

 #Crazy #Crazy #Crazy
Е думи нямам...
Той пък и циция а всичкото отгоре  Sick

# 164
  • Мнения: 1 615
Не знам кои думи утешават в такъв момент... Много ми е мъчно за теб, а и изобщо, че има такива... (хора? едва ли!)
Искам само да ти кажа, че детето не можеш да запишеш по друг начин, освен на неговите имена, след като сте женени. И до 9-10 месеца след развод (смърт, не дай Боже!) е така. Имаш ли брак, не те питат какво искаш.

# 165
  • София
  • Мнения: 8 348
Не думи, а представа.
Представи си го кастриран..........

# 166
  • Мнения: 1 554
е тук на садо го обърнах те

ирра  Hug ти си знаеш най добре  Peace

# 167
  • Мнения: 4 458
..........ама защо в нашата спалня не ми увира главата,не мус е били давали пари за хотел,егати и палячото.................Sad

ауууу...   Sick не искам и да си го представям дори. Направо ме втриса  smile3554
Душа, как спиш в това легло???? Ужас и безумие, каквато съм гнуслива да съм изхвърлила и леглото заедно с него - да си го носи за спомен....  badcomp (не видях да има хвърляне на легло- хахаха)

# 168
  • Мнения: 660
Ами няма какво да го хвърлям това легло,халал да му е на нещастника,да си спи в него,аз не спя вече там,иначе да много гнусна работа,абе боклук,ама късно се показа, че е такъв,нека си плаща греха цял живот за това което ми е причинил,е да трудно ми е,в дупка съм сега,едно кълбо от нерви,мъка и агресия съм,иска ми се да ги бях хванала и удушила,просто на косъм се размина тая работа,не мога да повярвам че може да има такива нещастници,ужасна работа,нищо бебко ще ми даде сили да продължа напред в живота си,пък някой ден може да намеря ИСТИНСКИЯТ ЧОВЕК!

# 169
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Успех, Ирче и не се отчайвай Hug. ( ти си ми адашка и сме родом от един град Simple Smile)

# 170
  • Мнения: 720
Ами няма какво да го хвърлям това легло,халал да му е на нещастника,да си спи в него,аз не спя вече там,иначе да много гнусна работа,абе боклук,ама късно се показа, че е такъв,нека си плаща греха цял живот за това което ми е причинил,е да трудно ми е,в дупка съм сега,едно кълбо от нерви,мъка и агресия съм,иска ми се да ги бях хванала и удушила,просто на косъм се размина тая работа,не мога да повярвам че може да има такива нещастници,ужасна работа,нищо бебко ще ми даде сили да продължа напред в живота си,пък някой ден може да намеря ИСТИНСКИЯТ ЧОВЕК!



сина  ми се роди по4ти 34 седм. ти си толкова ве4е ........та с това ако мога да те ''поуспокоя''малко и да ти напомня 4е най -истинското и най важното същество/човек/е в корема ти Wink....другото се оправя Peace

# 171
  • Мнения: 660
Пак съм аз докога ли ще пиша тука с историята си,е май вече стигнах дъното и разкрих всичко,трябваше да се правя на дедетектив и да изживея кошмарни неща в името на истината......
Е преди няколко дни донора се обади,казах му да казва истината най накрая,дадох му 2 4аса да дойде до Пловдив и да почне да разкзва поне заради детето,е дойде,и почна пак с версията че това е жена която срещнал в заведението му,правили секс и кой откъде е,да ама не ми се връзваше на 100% пък и розовите гащи да си остави на простора,каза да сме опитали да закърпим връзката и аз казах че обидата ми е голяма и не мога да преглътна,той каза да спра да ровя,е не не мога да спра докато не разбера докрай нещата,влезна  в подгтвената стая на бебко,сглоби му кошарката и като видя всичките неща които съм накупила за малкото ми човече почна да плаче,за какво плаче го попитай аз,заради детенцето,колко жалко само....
Наговори пак куп лъжи,как заради характера ми нещата били стигнали дотам да направи толкова мизерии,да ма  не,студенина отвсякъде лъхаше,абе гадост,стана ми мъчно разплаках се,разтроих се,казах му че не ни е обичал никога с бебко,а той се разплака и ме прегърна и каза че ни обичал,да ама съмнението ме ядеше.не беше така като преди,нямаше я топлотата,нямаше спокойствието,нямаше я вярата в думите вече.Тръгнах с него към София,само се една торбичка с принадлежности,трябваше да си оправя майчинството,регистрацията ми е все още софиийска и там, трябва да правя всичко докато си я оправя.Пътувахме в колата всеки мълчи,една тегава гадна обстановка витае,пристигнахме,влезнах в квартирата ни,там където имаше друга жена,исках да повърна,толкова ми беше всичко гадно,вече не го чувствах като дома където съм живяла последните 9 месеца(чакахме апартамента да му се построи сега октомври,затова бехме на квартира последните месеци),погледа ми все в леглото,в което бебко е бил направен и където една курва се е въргаляла в собствената ми спалня,Но мислих че трябва да зидържа да свърша с документите за 3 дни ид а бягам от тука,иначе бих полудяла,казах му в това легло аз не мога да спя повече,и все пак легнах в едният край,където тя не е била,свих се на кълбо и чаках сутринта да дойде и да ставам по бързо,да ама не можах станах през ноща и почнах да плача,преместих се на едно диванче свита,той стана и каза че не иска да страдам,да не искал а направи и каза отвратителни неща,смачка душата ми ис е подигра с детенцето ни,разплакас е и той,прегърна ме,целуна ме по ръцете,краката,главата,но усещах пак тази тегавост и студенина,исках истината тя не идваше,почнах да задавам пак въпроси коя е тази жена,когато задълбаех темата през тези дни ставаше агресивен,почваше да казва как не ме обичал и не му пукало за мен,на 2 та нощ ме докара до криза събрах си набързо торбичката,той ме блъсна каза да се махам и да ме кара в Пловдив,разплаках се,получих силни болки в корема,мислих си че ще родя,качихме се в колата и когато излезнахме на магистралата пердето ми падна,не можех да дищам,не можех да виждам,не можех да мисля,исках само да потъна от света,да изчезна,отворих вратата на колата и поисках да скоча и да заспя,да изтия чернилката в мене завинаги,хвана ме силно за ръката и почна да крещи,как съм искала да го съсипя,в затвора да го вкарам,щял да ме пребие,нищо не чувах,вратата се затвори и аз бях в колата още,много моменти ми се губят Cry Confused.
Само чувах гласа му,накъде да карам,кажи накъде,към коя болница,или към къщи,мълчах,къде беше вече това нашо вкъщи,ние нямахме такова вече откакто ме предаде,върнахме се обратно във "вкъщи",стана ми лошо припаднах,вдигна ме,взех си душ едвам се държах на краката си,легнах и исках да умра,после пак се разплаках,той само викаше притеснявам се за тебе,не искал да страдам,да бе не искал а ме докара до това състояние,виждала съм лоши хора,но не мога да повярвам,че човек който вярвах 2 години че е добър да излезе най големият помияр...
На другия ден станах,не исках да му говоря,пратих смс за потвърждаване на електронна фактура на телефона му от неговият номер,получих кода,изтрих смс-са,всичко това докато беше в банята ,да но ми трябваше код и от фактурата му за да имам пълен достъп до извлечението на кои номера е звънял,е някога късмета работи,майка му ми звънна,тя говори единствено с мен,него не иска да го вижда,изключила си е телефона и звъни само на мен и на сестра му,казах и че съм в София,покани ме да се видим,отидох и сестра му дойде,разказах им вси1ко,още повече се отрекоха от него,макар дори и да се опитах да го защитя ,че и е син и каквото и да е направил трябва да контактуват,взех фактура негова там идваха на нейниат адрес,после отидох при него в заведението му,прибрахме се,влзена в банята а аз на компютъра влезнах в извлечението на телефона му,вече имах кодовете,е който търси намира Embarassed,имаше един номер,койтос е повтаряше хиляди пъти всеки ден,от както аз съм била в болницата до сега,взех и звъннах,казах че не знам откъде го имам и питах кой е  отсреща,беше жена рабира се,тя също се очуди и попита а аз коя съм,казах и да ми каже тя да не би да е грешка и тогава познах гласа,беше на момичето отсъседният магазин до "нашето заведение,за тая която бях писала и той първо посочимм,тази която до месец щеше да се жени,пердето ми падна,затворих телефона,нахълтах в банята където той се къпеше и виках да каже най накрая истината и че занм коя е той ме гледаше като идиот,каза ми че съм луда,да ама не бях,казах му знам че това е жената с коятоп ние сме си пиели кафето и сме колеги и която ще се жени след 20 дни,той отрече пак,обадих ис е отново ис е представих,тя потъна и почна да отрича,казах ич е всичко го има черно на бяло на фактурата му с извлечения на номерата къде е звънял,та каза че имало грешка във фактурата да бе да,и че сме искали да и съсипем сватбата,тогава аз го питах кака като няма нищо ти си и пращтал 110 смса и 10 часа разговори за 2о дена,това беше нечовешко,това беше гадост,единият се женеше а другиат чакаше дете да се подиграят с нас така с мен и с бъдещиат и мъж,той полудя като разбрах сама истината и ми налетя да ми посегне,почна да ме гони,почна да говори гадории,що за помияр излезе я?Sad
Взех си нещата и и пратих смс че мъжа е ще разбере каква курва и боклук е ,да причини това на една бременна жена.лПътувахме за Пловдив отново,тя звънеше постоянно на моя номер,взе да ми вика че тя нямала нишо общо и мъжа ми бил виновен  за всичко,искал да и провали сватбата.Пристигнахме в Пловдив ,взех си торбата и му казах че е дин нещастник,зашлащи ме,не отвърнах.
На другата сутрин и написах смс че мъжа и ще разбере що за боклук ще вземе за жена,звъннах и и казах да говори истината,призна че мъжа ми и пращал смс-си,ко;ко я желаел от 2 месеца и постоянно я тормозил,обаждал ис е ,тя го режела,да ама не,на фактурата даваше че тя също му е отвръщала и ако я е тормозил зашо е говорила с него 10 часа я просто не е спряла да му вдига,егати и лъжливата кучка накара приятелка нейна да ми звъни като спрях да и вдигам и да ми обяснява че тя не била виновна,а мъжа ми бил боклука,да бе да и двамата са болклуци,приятелката и ме молеше да не казавам на бъдешият и мъж,защото штяло да стане страшно,да не съм им проваляла сватбата а тя че ми провало моя живот????
Е сега ми остана още едно нещо да направя уи да продължа живота си напред,и то е да кажа на бъдещият и мъж каква курва ще е жена му и да му покажа извлечениата от фатурата на мъжа ми,зашо трябва и него да лъжат и да старада и той,нека си прецени,искал ли да се ожени за такава жена без никакви ценностим,за такава кучкамкоято да причини такова нещо на една бременна жена при това ме познава,за бившият ми мъж,знам само че по гнусен човек няма за мен,искам никога повече да не го видя през живота си,нека ГОСПОД го наказва от тук нататък!!! Praynig

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 17:40 от Иррра

# 172
  • Мнения: 4 546
Ирра  Hug Hug Hug Hug
ужасно звучи всичко, което си написала. не се виждай повече с този човек - не те заслужава. пази себе си и бебо  Hug

# 173
  • Мнения: 911
 Sick Sick Sick Sick Sick

няма какво да се изкоментира  #Cussing out
Ирка, само си пази нервите, понеже всичко се отразява на бебето. То няма никаква вина, че баща му е изперкал и е излязал абсолютен никаквец. А за оная дрисла (пардон, дами, но не мога по друг начин да я нарека) - булката хич не си хаби душата да обясняваш някому що за боклук е. Просто е такава помия цялата история, че колкото по-бързо я измиеш от себе си, толкова по-добре.

Само като си я представя с какво доволство си е простряла гащите на вашия балкон - Боже, какви никаквици има!

Горе главата и се пази!!!

# 174
  • Мнения: 1 425
Нормална история.

# 175
  • Мнения: 1 952
Ирра, не ти е лесно, но все пак мисли трезво, държиш се като ученичка.
Мисля ти доброто на теб и на бебето, спри с тази драма, ще се навредиш само.

# 176
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...спри с тази драма, ще си навредиш само.
Ох, то лесно да се каже Tired
Била съм и в подобен филм, само дето не бях бременна...
Отвратително е Sick и съсипващо, няма други думи.
Ирра, кураж и прегръдка  action032

# 177
  • Мнения: 1 952
Знам, разбирам я, но нека запази някакво самообладание.
Разпечатки, курви, мурви, смс-си, сватби, разводи, скандали..не може така.

# 178
  • София
  • Мнения: 6 477
Иррра, подсещаш ме за друго толкова подобна на твоята история. моя приятелка надуши, че мъжа й кръшка яко, хвана го, разбраха се - край на простотиите..Да, ама не..той замина за чужбина за 3 месеца, върна се и един ден тя намира тесте снимки на мъжа й и друга девойка от чужбината, изпаднали от библиотеката...На въпроса коя е тя - ми, как на твоя колежка дъщеря, един вид колеги сме, споко, тя е сгодена и се жени до месец....И оттам моята приятелка я хваща лютата инфекция, до сега не знам как намери телефона на рогатия годеник, ама му се обади...а той малко мутра си пада....Оттам - домашно насилие над годеница-мръсница, а майката звъни на моята приятелка да й търси сметка що разваля щастието на дъщеря й. А майката - професорша и моята приятелка до някъде зависеше от нея, ама хич не й пукаше да каже - ми вашата дъщеря, ша ма прощавате, ма се очуква с моя съпруг та реших и измамения мъж да разбере! Мисля, че свадбата тотално се оплеска, а моята колежка не издържа и се разведе....Но поне имаше моралното удовлетворение, че и онази тъпанарка го отнесе...та Иррра, историята явно познава такива случаи...за съжаление...
Мила, смелост и сила, още малко остава от бременността, мисли за бебо и си организилай живота натам до колкото можеш! Hug Hug Hug Hug

# 179
  • Мнения: 720
Знам, разбирам я, но нека запази някакво самообладание.
Разпечатки, курви, мурви, смс-си, сватби, разводи, скандали..не може така.





еми тя не си ги е пожелала... Wink
ти какво предлагаш ?

# 180
  • Мнения: 1 952
Предлагам да сложи точка и да не се интересува кой какво как къде правил.
Само си вреди така.

# 181
  • Мнения: 9 990
Когато си на дъното на клоаката нямаш толкова сила да не се интересуваш.Въпросите напират, напират, болката е смазваща.Трябва и време.Просто време....Сега НЕ СИ вреди с това, напротив, това е процесът на излекуване от тази болка...Кураж и желая и мъдрост... Hug

# 182
  • Мнения: 660
Да прави сте историята си е много гнусна отвсякъде,знам че някой ден ще ми помине живот и здраве,бебко да е добре сега,макар че мие  трудно да запазя самообладание,може да е грешка,но ще намеря достъп до бъдещият и мъж и ще му разкажа всичко,защо да продължават да го лъжат момчето,така може би ще намеря в душата си капка спокойствие,че тя също не се е измъкнала безнаказано от цялата тази гадост и помия,след като приключа стази вендета ще продължа с живота си,ще ме топли мисълта че и тя ще страда,за бившият ми мъж казах вече Нека ГОСПОД го накаже,аз само ще го забравя,забравата ми ще е неговото наказание.

# 183
  • Мнения: 720
 малко трудна работа да не се интересува... Thinkingвсе пак това е човека с когото е споделяла живота си до скоро и от когото 4ака дете...

разбирам те какво имаш в предвид,но не тя е запо4нала историята за да сложи то4ка.просто според мен жената иска да знае истината заради собствената си яснота на ситуацията и заради детето което носи...все пак тя е в центъра на целия филм и е нормално да се намеси Peace

# 184
  • Мнения: 1 952
докато Ирра се занимава с тези хора и разнищва тези неща, тя ще се върти само в един омагьосан кръг.
Няма да намери нито истината, нито спокойствието, от което се нуждае.

# 185
  • Мнения: 9 990
Лили Иванова-би ли споделила твоят опит в подобни състояния? newsm78
Спокойствието за нея ще дойде тогава, когато е в мир със себе си, и когато преодолее болката.За ден това не става.Става с въпроси и с търсене на отговори, с лашкане в крайностите, с омразата, която я завладява...просто време, за което да преболедува всичко това.То ако ставаше така лесно, както ти казваш-нямаше да го има този подфорум.Когато един проблем се нищи, мисли се, говори се за него-той се изхабява и в един момент спира да е проблем.Но не става като с вълшебна пръчка...

# 186
  • Мнения: 2 863
Аз също мисля, че малко самообладание няма да е излишно, все пак предстои раждане, а едно преждевременно такова хич не би било от полза за  нищо неподозиращото бебе.
Да се търси сметка, да се рови  в смс-и, при явни и очеизваждащи факти за наличие на болна арогантност от страна на мъжа... просто не виждам смисъл, освен един тон похабени нерви и много  риск за бебето.....
Извинявам се не бях прочела последният пост на Ирра... но аз лично никога не съм била привърженик на каквато и  да е форма на вендета и не вярвам, че това е начина човек да постигне спокойствие на духа.

# 187
  • Мнения: 9 990
Малко самообладание-да, но панацея за веднагическо излизане от помията няма...

# 188
  • Мнения: 2 863
Постовтете на Лили Иванова  бяха в смисъл на  самообладание,  а не че тя самата ще се справи за ден -два..само си представи тези крайни афектирани, почти истерични състояния и факта, че жената е  много бременна... а желанието за мъст обикновено подхранва  отрицателните емоциии, а не ги тушира...

# 189
  • Мнения: 9 990
Ооо, на мен ли ми обясняваш.....
Но лек да се избегне някой да предложи, моля....

# 190
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ирка   bouquet
 Миличка това което прочетох е ужасно... важното е, че ти за себе си си открила истината и сега
 ще ти е по- лесно... само се притеснявам за бебко  Cry толкова много мъка която ти причини този "човек" дано само да не се отрази на бебенцето   Praynig... бъди силна... когато се появи беб таткото може да иска нещо от теб и тогава трябва да си още по-  силна и подготвена
 Много силно те прегръщам и те целувам по- тумбачето   bouquet Hug

# 191
  • Мнения: 720
Постовтете на Лили Иванова  бяха в смисъл на  самообладание,  а не че тя самата ще се справи за ден -два..само си представи тези крайни афектирани, почти истерични състояния и факта, че жената е  много бременна... а желанието за мъст обикновено подхранва  отрицателните емоциии, а не ги тушира...






моми4ето искаше да разбере какво става и го разбра/за което аз я  поздравявам.../до колкото виждам това й беше целта а не желание за мъст.

а и мисля много с лека ръка се дават съвети кой как да се 4увства и как да не се... Winkтова е ли4но преживяване ,никой не е в нейните обувки,така 4е едва ли някой може да каже кое е ''правилното ''държание....но разбира се най -важното е да се пази...в това не виждам две мнения Peace

# 192
  • Мнения: 911
Както се съгласиха повечето тук с мен и най-вече Лили Иванова,

стига нерви и истерии, ами се успокой, защото - не дай Боже! - ще вземе да стане някоя беля  #Crazy #Crazy #Crazy

Не прави повече каскадьорски изпълнения по магистралата - УЖАС!!!
знам, че ти е много трудно, обаче сега ТРЯБВА ДА СЕ ПАЗИШ!!!

Наложи си да не мислиш за тоя боклук (доколкото е възможно), а още по-малко за съпътстващата го смрад - бъдещи булки, измамени младоженци и др. статисти - майната им на всички!!! сега най-важна си ти и бебето!

Стискам ти палци да се съвземеш по-бързо  Heart Eyes

# 193
  • Мнения: 1 023
иррра, няма някой тук, който да не е наясно в каква емоционална криза си, поради крайностите - разрив и раздяла с любимия плюс разо4арование, от една страна; и планирано и 4акано бебе от друга.
нищо, оба4е, не ти дава право да обиждаш другата (новата) жена.
тя не е виновна.
има само един виновен и това е този, 4ийто ангел е слаб.
това, че си разо4арована и огор4ена, не те извинява за "слепотата" - или нормално е да оби4аш още този 4овек. и това ще го има и в последващото време, което оба4е не озна4ава, 4е си склонна да си отново с него.
някои неща са неизле4ими.
и да вси4ки ме4таем за безусловна и безконе4на любов - просто не си била неговата, при все 4е е бил убедителен достатъ4но време. грозна картинка е слабият 4овек, а последствията от неговата слабост са винаги разбити и обърнати на 360 градуса животи. единственото положително е, 4е се е слу4ило по-рано във времто. когато детето ти може да бъде само и единствено твое. неделимо.
и накрая, един съвет и една молба:
абстрахирай се от слу4ващото се и се съсредото4и в това което ти предстои и е неизбежно.
много те моля, ревизирай си епитетите и нарицателни по отношение на външни хора. те не са главните герои, те имат поддържаща роля - само дават нюансите от характера на главните.
много сила ти желая и добро отношение към живота.

# 194
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Знам, разбирам я, но нека запази някакво самообладание.
Разпечатки, курви, мурви, смс-си, сватби, разводи, скандали..не може така.

еми тя не си ги е пожелала... Wink
ти какво предлагаш ?

да се махне ако наистина не го иска и го счита за боклук
ако ли пък стои с него - да спре с обидите
и не виждам причина да (съсипе нечий живот щото нейния е съсипан!
това е детско и егоистично ие тъпо
аз също видях смс-и на мъжа ми, само нямам доказателство че е спал...не ми е трябвало
но не съм си и помислила да съсипя животана жената отсреща! това е гнусно - ще падна по-долуу и от нея, а аз душата си не давам пък било то и за отмъщение
има друг кой да съди, аз не съм Господ и не искам да сеправя

ИРРКА много си малка май, държиш се егоистично спрямо бебето си - не те бърка как е детето а само за себе си мислиш
това хубаво ама ако му се случи на бебето нещо... не знам как би го понесла, и най-добре седни и мисли преди да стане късно
освен ако не искаш да го махнеш...но май вече е късно????

и само за тези дето ще почнат как видиш ли аз не знам и не разбира м - бях в 7-ми месец като попаднах в същата ситуация откъм изневяра...така че ЗНАМ и разбирам - само дето видях черно на бяло всички смс-и като текст...а бебето бе искано от мъжа ми /аз като стана "грешката" Мими исках да махна бебето щото не исках породени деца/
така че знам...минала съм през ада и знам какво е даси там
има си цена обаче да минеш и да излезнеше и с бебето, а пътя по който е тръгнала Ирррката нещо не ми харесва

успокой се ако искаш бебето, защото то е най-важното в момента
не съм чела цялата история, ама ти знаеше ли какъвн е приятеля ти или сега прогледна или въобще не се познавате преди да заченеш? щото аз си нося своя кръст - знаех приблизително какъв е мъжа ми, въпреки че при мен нещата са доста сложни, но така или иначе това знание ме спаси да не пометна
т.е. най-вероятно и ти си знаела ...а тогава и ти имаш вина
най-малко ВИНОВНА е жнета отсреща, дето е съгрешила с мъжа ти
би било престъпрление от яд да съсипеш не само нейния живот, а този и намъжа й...нямаш това право

# 195
  • Мнения: 418
и жените отсреща имат вина,но мъжа е по-виновен

# 196
  • на село
  • Мнения: 1 028
E, хайде сега - жената нямала никаква вина, едва ли не. Напротив - доколкото разбрах, тя е познавала Ирра доста отдавна и е била НАПЪЛНО наясно със ситуацията. Вие бихте ли постъпили по този начин, ако знаете че настоящата на "възлюбения " е много бременна, с рискова бременност, на всичкото отгоре и се влачи по болници. Да ме прощавате, ама според мен епитетите за нея са си точно на място.

# 197
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
E, хайде сега - жената нямала никаква вина, едва ли не. Напротив - доколкото разбрах, тя е познавала Ирра доста отдавна и е била НАПЪЛНО наясно със ситуацията. Вие бихте ли постъпили по този начин, ако знаете че настоящата на "възлюбения " е много бременна, с рискова бременност, на всичкото отгоре и се влачи по болници. Да ме прощавате, ама според мен епитетите за нея са си точно на място.
за мен е все тая дали ме познава или не
мъжа е по-виновен щото той има онгажимент с мен, не тя

# 198
  • Мнения: 1 732
...нищо, оба4е, не ти дава право да обиждаш другата (новата) жена.
тя не е виновна.
има само един виновен и това е този, 4ийто ангел е слаб.
....
много те моля, ревизирай си епитетите и нарицателни по отношение на външни хора. те не са главните герои, те имат поддържаща роля - само дават нюансите от характера на главните.
много сила ти желая и добро отношение към живота.

Точно така.
Единственият виновен за теб в тази ситуация е БНД!
Колко и дали има вина другата жена е въпрос на морал, за който обаче границите са различни за различните хора.
И какво като се развали сватбата и? Ще бъдеш ли по-щастлива и удовлетворена?  Thinking
Аз не бих. Не бих изляла горчилката си по този начин.
Няма да ми стане по-леко.
Хич.

И пази здравето си. И здравето на бебенцето.
Щото Милк като ми говореше, не слушах.
Та Вяра се роди 1,700 кг. и едва оцеля.
Заради подобни истерични терзания  Sick

# 199
  • Мнения: 95
Всеки ден влизам във форума и се натъквам на все повече и повече такива истории. Ама какво им става на тия мъже?!? Не мога да повярвам, че се случват такива неща. Започвам да се замислям дали да се обвързвам втори път?
Към авторката - много неприятна ситуация, но не се отчайвай. Сега ти е нужно спокойствие. С времето всичко ще си дойде на мястото. Вярвам, че има на кого да се опреш (роднини, приятели).
Желая ти лека бременност и раждане. newsm51

# 200
  • Мнения: 720
 ми да беше си простряла розовите гащи на нейния балкон/ако са нейни/естествено 4е е е виновна.... Naughtyнякой насила ли я заведе в 4уждия апартамент и 4уждото легло..... Naughty



# 201
  • Мнения: 1 023
ми да беше си простряла розовите гащи на нейния балкон/ако са нейни/естествено 4е е е виновна.... Naughtyнякой насила ли я заведе в 4уждия апартамент и 4уждото легло..... Naughty





не, бе, с взлом е влязла момата с афинитет към розовото.
а въпросния мъж си е бил 4исто и просто малтретиран, облъ4ен и заблуден в намеренията й, а в последствие и сексуално насилен(тя една мусака отишла да му извърти и две ризи да му изглади от жал, щото отишла, па и неканена, от алтруизъм и добро сърце, ма накрая баница врътнала, щот ебана булка баница праи).
и не, не е искал и така се е дърпал, 4е ш му остане травма за цел живот откъм жените, та затва му се отщяла и бременната жена. щот е жена, не щот е бременна и щот ш требва да копа като вол доживотно, за едното теле, кравата - майната й, щот никой крава не купува, если пие мляко безплатно.

бтв, дали целия квартал знае ти коя си и колко деца имаш и как си ги износила.
не.
ама не е и необходимо, щото нема си семейство с ли4ния ти, а ш си мара общата.
аре, аман от демагогия и стерилност.
ние щот в стъклени похлупаци живеем.
за под клю4 - е ясно.

# 202
  • Мнения: 720
иррра, няма някой тук, който да не е наясно в каква емоционална криза си, поради крайностите - разрив и раздяла с любимия плюс разо4арование, от една страна; и планирано и 4акано бебе от друга.
нищо, оба4е, не ти дава право да обиждаш другата (новата) жена.
тя не е виновна.
има само един виновен и това е този, 4ийто ангел е слаб.
това, че си разо4арована и огор4ена, не те извинява за "слепотата" - или нормално е да оби4аш още този 4овек. и това ще го има и в последващото време, което оба4е не озна4ава, 4е си склонна да си отново с него.
някои неща са неизле4ими.
и да вси4ки ме4таем за безусловна и безконе4на любов - просто не си била неговата, при все 4е е бил убедителен достатъ4но време. грозна картинка е слабият 4овек, а последствията от неговата слабост са винаги разбити и обърнати на 360 градуса животи. единственото положително е, 4е се е слу4ило по-рано във времто. когато детето ти може да бъде само и единствено твое. неделимо.
и накрая, един съвет и една молба:
абстрахирай се от слу4ващото се и се съсредото4и в това което ти предстои и е неизбежно.
много те моля, ревизирай си епитетите и нарицателни по отношение на външни хора. те не са главните герои, те имат поддържаща роля - само дават нюансите от характера на главните.
много сила ти желая и добро отношение към живота.




бре каква е тази защита на ''кривналите жени'' ти ......да не си ''тя''. newsm78
и по спокойно,4е като гледам си се изнервила нещо....даже пове4ко от самата Ира. Thinking
а кой колко деца има и как ги е износил май не е твоя работа.... Wink

по спокойно Peace

# 203
  • Мнения: 720
Глупаво е да се спори кой бил виновен и кой не...естествено 4е и двамата имат вина.Всеки сам решава ли4ните си постъпки.Тя е виновна за нейните и съответно той за неговите.

# 204
  • София
  • Мнения: 6 477
Иррра, каквото и да ти казваме тук, ти най-добре за себе си знаеш как да постъпиш! Ако чувството ти за мъст е непреодолимо и смяташ, че така ще си удовлетворена - да, намери годеника-рогоносец и му кажи някои неща...щото не знам дали е по-добре да слушаш само - спокойно, спокойно, ама вътрешно да не намираш мир! Аз лично съм от тези хора и докато не направя така, както аз смятам за редно не кротвам, независимо бременна или не! Не подстрекавам към нищо, просто констатирам, че сме различни....А ако искаш да излезеш по-скоро от лепкавото блато, в което БНД те е накиснал - тегли една майна и продължавай напред защото знаеш, че безплатен обяд няма и в крайна сметка всеки получава това, което е заслужил!
И сега една успокоителна мисъл, която и мен крепеше като бременна (щото и аз кофи нерви и непрестанен психо тормоз)- та някъде четох, че умерения стрес при майката е полезен за бебето понеже го подготвя за стреса при сблъсъка с белия свят! Бебето се тренирало по този начин, а и както опитно установих дали после бебето е ревливо или спокойно - зависи предимно от неговия собствен характер! Та умерен стрес може, ама крайности - не! Като усетиш, че ида крайност - лъжица "майната му", капка бира и разходка с приятелки....или каквото те разтоварва! Успех, мила и стискам палци, вижма, че имаш още месец и малко! Hug Hug Hug

# 205
  • Мнения: 1 023




бре каква е тази защита на ''кривналите жени'' ти ......да не си ''тя''. newsm78
и по спокойно,4е като гледам си се изнервила нещо....даже пове4ко от самата Ира. Thinking
а кой колко деца има и как ги е износил май не е твоя работа.... Wink

по спокойно Peace

основно правило - не съди, за да не бъдеш съден.
не обиждай, за да не бъдеш обиждан.
и тн.
каквото и да правиш, гарнация 4е ще ти се полу4ат нещата няма.
ако не си рабрала, какво казвам - не е мой проблем.
ма да ме квалифицираш в агресия - айде нема нужда - не позна.
и колко деца имаш и дали имаш - въобще не ме вълнува - ритори4ен въпрос с пример е горното.
а последвалото разяснение е ли4ното ми 4уство за хумор, което не всеки разбира, но пък аз не съм обща, така 4е ме вълнуват малко хора.
и понеже ме молиш да пиша по темата - ай по темата да ти обясня, 4е ако някой е решилда се накисне в още по дълбоки лайна, е негов ли4ен избор, оба4е като съм от същата страна на камбанарията, някак ли4но ме касае моми4ето да излезе по бързо от ли4ния си ад.
всеки има такъв.
всеки оба4е подхожда разли4но.
не съди разли4ните от теб, само защото не ги разбираш.

# 206
  • София
  • Мнения: 6 477
основно правило - не съди, за да не бъдеш съден.
не обиждай, за да не бъдеш обиждан.
и тн.

не съди разли4ните от теб, само защото не ги разбираш.

Милки, точно това и аз имам абцЕлютно винаги предвид! Затова аз обикновено казвам аз самата как ще постъпя, ама това другите как ще го спретнат - те сами знаят себе си! Идеята е ако могат поне малко да извлекат нужнато мъдрост от приказките на другите, та нещата да им се получат по-лесно! Но наистина основно правило в живота ми е да не съдя другите щото не си им бил в обувките, за да знаеш къде точно го убиват! А и на репликата на Христос - Аз съм Истината, Пилат Понтийски попитал - А какво е истина? И май още не се знае отговора на тоз въпрос newsm78
Цитирам част от постинга ти, понеже ти отговаряш гледам на персоналните питанки на НиколБ. Peace Peace

# 207
  • Мнения: 720
Милк....4удно ми е кое те пали така.
ти наистина ли мислиш 4е в една примерна изневяра или афера само мъжа е виновен,а не и жената?
и наистина ли мислиш 4е някой съди щом мнението му е, 4е за тангото трябват двама?

/ако някой настоятелен и упорит ми се обажда за да ме кани на среща примерно а аз вместо да му тръшна телефона в крайна сметка приемам и среща и после приемам и друго....е,кой ще е отговорен и виновен 4е аз примерно съм изневерила на мъжа си?упорития момък или аз?/ Wink

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 21:37 от NICOLE B.

# 208
  • Мнения: 1 023
Милк....4удно ми е кое те пали така.
ти наистина ли мислиш 4е в една примерна изневяра или афера само мъжа е виновен,а не и жената?
и наистина ли мислиш 4е някой съди щом мнението му е, 4е за тангото трябват двама?

/ако някой настоятелен и упорит ми се обажда за да ме кани на среща примерно а аз вместо да му тръшна телефона в крайна сметка приемам и среща и после приемам и друго....е,кой ще е отговорен и виновен 4е аз примерно съм изневерила на мъжа си?упорития момък или аз?/ Wink


smile3501
много ясно, 4е ти.
само и единствено ти.

*полът няма зна4ение, а само този, който е решил да лъже партньора си.
всеки си носи вината към ли4ния партньор.
не към 4уждия.
** всяка монета има две страни. и всяка е разли4на. щот са на разли4ни плоскости - едната отдолу, другата отгоре.

# 209
  • Мнения: 720
Милк....4удно ми е кое те пали така.
ти наистина ли мислиш 4е в една примерна изневяра или афера само мъжа е виновен,а не и жената?
и наистина ли мислиш 4е някой съди щом мнението му е, 4е за тангото трябват двама?

/ако някой настоятелен и упорит ми се обажда за да ме кани на среща примерно а аз вместо да му тръшна телефона в крайна сметка приемам и среща и после приемам и друго....е,кой ще е отговорен и виновен 4е аз примерно съм изневерила на мъжа си?упорития момък или аз?/ Wink


smile3501
много ясно, 4е ти.
само и единствено ти.

*полът няма зна4ение, а само този, който е решил да лъже партньора си.
всеки си носи вината към ли4ния партньор.
не към 4уждия.
** всяка монета има две страни. и всяка е разли4на. щот са на разли4ни плоскости - едната отдолу, другата отгоре.



 newsm10 еми в крайна сметка мисля ,4е не сме толкова ''разли4ни''в начина на мислене Wink

# 210
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз считам за детско отмъщението
постъпката на някой да легне с мъжа на бременна та си позната не е добра
ама тенденциозно да съсипеш нечий брак, живот и т.н. щот мъжа ти не може да държи пишката си в гащите е повече от тъпо
ми ти си избрала такъв мъж - съмнявам се че въолбще не си предполатгала за такава възможнтост...
преглъщаш и продължаваш без да ставаш и ти тъпа кучка
имаш да решаваш много по-важни неща - като например да бъдеш ли с този мъж в близки отношения - не говоря като мъж и жена а като родители...и куп други!

# 211
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 664
....без да ставаш и ти тъпа кучка....
Абе аре бе, ще съсипе бъдещия брак, що за брак ще е тоя, дето бъдещата младоженка си развява розовите гащи по балконите на разгонените объркани бъдещи татковци  Sick Егааааааати пачаврата...
Него няма да го коментирам, защото за съжаление съвсем ясно осъзнах, че мъжката психика ми е абсолютно неясна.
Иррра, направи това, което ще те удоволетвори в момента, недей да събираш допълнително горчилка.
Тука за морал и принципи няма какво да говорим, цялата история е е.ахти помията, и двете свини са еднакво миризливи.

# 212
  • София
  • Мнения: 6 999
....без да ставаш и ти тъпа кучка....
Абе аре бе, ще съсипе бъдещия брак, що за брак ще е тоя, дето бъдещата младоженка си развява розовите гащи по балконите на разгонените объркани бъдещи татковци  Sick Егааааааати пачаврата...

А на нея какво й влиза в работата какъв ще е бракът?

Чета темата от самото начало и се въздържах да пиша, но то вече се е изродило във вечния спор кой е виновен при изневяра мъжът, с който имаш връзка или жената, с която ти изневерява, пък била тя и позната...
Само едно ще кажа - Всеки има право да търси щастието си. Ако някой иска да изневери, не е работа на всички жени по света да се дърпат от женска солидарност.

Отмъсти ако това ще ти достави удоволствие. Развали бъдещия брак на девойката...
Сигурна ли си обаче, че не наказваш някой друг за собствените си грешки?

От всичките ти постове виждам яд, бяс и недоумение как е могъл този мъж да те зареже теб... Ами могъл е - направил го е. Вместо да сипеш омраза се стегни и виж как ще продължиш с живота си занапред. Мисли за детето си също така и за това, че точно този мъж е и ще си остане баща на детето ти. Няма как да промениш това. Можеш само да го приемеш и да се опиташ да живееш с него.

Извинявай ако звуча рязко, но имам чувство, че си на 15 години... поне така се държиш. Той се държи като да е на същата възраст. Което поне за мен ясно показва, че емоционално хич не ви е било време за бебе.  ooooh!

# 213
  • Мнения: 1 732
От всичките ти постове виждам яд, бяс и недоумение как е могъл този мъж да те зареже теб... Ами могъл е - направил го е. Вместо да сипеш омраза се стегни и виж как ще продължиш с живота си занапред. Мисли за детето си също така и за това, че точно този мъж е и ще си остане баща на детето ти. Няма как да промениш това. Можеш само да го приемеш и да се опиташ да живееш с него.

И аз минах през подобен етап  Mr. Green
Нормално е...
Въпросът е да се измъкне бързо, щото бебето няма да чака, а да гледаш бебе с омраза в душата е мноооого грозна картинка.
После омразата си отиде и остана болка. Ама това по се търпи.
Когато приемеш фактите, такива, каквито са е най-лесно.
Ама при мен се получи много късно.
Та затова нямаше истинска радост за първа усмивка, първо гукане, първо зъбче... Sad
МИСЛИ ЗА ДЕТЕНЦЕТО!   bouquet

# 214
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
....без да ставаш и ти тъпа кучка....

Иррра, направи това, което ще те удоволетвори в момента, недей да събираш допълнително горчилка.
Тука за морал и принципи няма какво да говорим, цялата история е е.ахти помията, и двете свини са еднакво миризливи.

ти това сериозно ли го говориш??????
ми айде щото някой убие някого роднините на първия да почнат да колят и бесят, щото тогава вече не знам за какво може да се говори и за какво не!
Иррка - ако направиш тая гадост ще си по-доблна от всеки друг.
Човешко е да те засърби п...та и да си легнеш с чужд мъж, но е нечовешко съзнателно след като знаеш каква болка е да узнаеш за това , до го причиниш на друг
всеки плаща за делата си и да имаме право да съдим - но не ни е дадено да наказваме ние! има кой да го стори

и пак ще кажа -ако желаеш детето си ще си седнеш на задника щото ако знаеш кво ще му причиниш с едно преждевременно раждане - няма да мислиш за себе си и съсипания си брак, а за теб и бъдещото дете! ако обичаш детето си - ще се напънеш да изтласкаш омразата и самобичуването за по-късен етап когато това няма да му вреди
ще направиш всичко възможно да ограничиш контактите с мъжа, който те кара да си пред припадък всеки път като го видиш - за да не навредиш на детето си
въобще - мисли забебето, преди да естанало късно за това!

а за болката - знам, че не може да се овладее, но пък не е нужно да се истерясва и да се дакорваш до състояние да родиш преждеверменно
хората са оцелявали и при по-тежки условия, стига да се стегне човек и да не се дава на емоциите си

дано да си добре и най-вече бебто, защото твоите емоции могат да го докарат до преждевременно раждане - тези припадъци и истерии....

# 215
  • Мнения: 5 299
Повеселихте се достатъчно. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт