Мъжа ми ме заряза бременна в 8 месец:(

  • 26 010
  • 215
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 952
Предлагам да сложи точка и да не се интересува кой какво как къде правил.
Само си вреди така.

# 181
  • Мнения: 9 990
Когато си на дъното на клоаката нямаш толкова сила да не се интересуваш.Въпросите напират, напират, болката е смазваща.Трябва и време.Просто време....Сега НЕ СИ вреди с това, напротив, това е процесът на излекуване от тази болка...Кураж и желая и мъдрост... Hug

# 182
  • Мнения: 660
Да прави сте историята си е много гнусна отвсякъде,знам че някой ден ще ми помине живот и здраве,бебко да е добре сега,макар че мие  трудно да запазя самообладание,може да е грешка,но ще намеря достъп до бъдещият и мъж и ще му разкажа всичко,защо да продължават да го лъжат момчето,така може би ще намеря в душата си капка спокойствие,че тя също не се е измъкнала безнаказано от цялата тази гадост и помия,след като приключа стази вендета ще продължа с живота си,ще ме топли мисълта че и тя ще страда,за бившият ми мъж казах вече Нека ГОСПОД го накаже,аз само ще го забравя,забравата ми ще е неговото наказание.

# 183
  • Мнения: 720
 малко трудна работа да не се интересува... Thinkingвсе пак това е човека с когото е споделяла живота си до скоро и от когото 4ака дете...

разбирам те какво имаш в предвид,но не тя е запо4нала историята за да сложи то4ка.просто според мен жената иска да знае истината заради собствената си яснота на ситуацията и заради детето което носи...все пак тя е в центъра на целия филм и е нормално да се намеси Peace

# 184
  • Мнения: 1 952
докато Ирра се занимава с тези хора и разнищва тези неща, тя ще се върти само в един омагьосан кръг.
Няма да намери нито истината, нито спокойствието, от което се нуждае.

# 185
  • Мнения: 9 990
Лили Иванова-би ли споделила твоят опит в подобни състояния? newsm78
Спокойствието за нея ще дойде тогава, когато е в мир със себе си, и когато преодолее болката.За ден това не става.Става с въпроси и с търсене на отговори, с лашкане в крайностите, с омразата, която я завладява...просто време, за което да преболедува всичко това.То ако ставаше така лесно, както ти казваш-нямаше да го има този подфорум.Когато един проблем се нищи, мисли се, говори се за него-той се изхабява и в един момент спира да е проблем.Но не става като с вълшебна пръчка...

# 186
  • Мнения: 2 863
Аз също мисля, че малко самообладание няма да е излишно, все пак предстои раждане, а едно преждевременно такова хич не би било от полза за  нищо неподозиращото бебе.
Да се търси сметка, да се рови  в смс-и, при явни и очеизваждащи факти за наличие на болна арогантност от страна на мъжа... просто не виждам смисъл, освен един тон похабени нерви и много  риск за бебето.....
Извинявам се не бях прочела последният пост на Ирра... но аз лично никога не съм била привърженик на каквато и  да е форма на вендета и не вярвам, че това е начина човек да постигне спокойствие на духа.

# 187
  • Мнения: 9 990
Малко самообладание-да, но панацея за веднагическо излизане от помията няма...

# 188
  • Мнения: 2 863
Постовтете на Лили Иванова  бяха в смисъл на  самообладание,  а не че тя самата ще се справи за ден -два..само си представи тези крайни афектирани, почти истерични състояния и факта, че жената е  много бременна... а желанието за мъст обикновено подхранва  отрицателните емоциии, а не ги тушира...

# 189
  • Мнения: 9 990
Ооо, на мен ли ми обясняваш.....
Но лек да се избегне някой да предложи, моля....

# 190
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ирка   bouquet
 Миличка това което прочетох е ужасно... важното е, че ти за себе си си открила истината и сега
 ще ти е по- лесно... само се притеснявам за бебко  Cry толкова много мъка която ти причини този "човек" дано само да не се отрази на бебенцето   Praynig... бъди силна... когато се появи беб таткото може да иска нещо от теб и тогава трябва да си още по-  силна и подготвена
 Много силно те прегръщам и те целувам по- тумбачето   bouquet Hug

# 191
  • Мнения: 720
Постовтете на Лили Иванова  бяха в смисъл на  самообладание,  а не че тя самата ще се справи за ден -два..само си представи тези крайни афектирани, почти истерични състояния и факта, че жената е  много бременна... а желанието за мъст обикновено подхранва  отрицателните емоциии, а не ги тушира...






моми4ето искаше да разбере какво става и го разбра/за което аз я  поздравявам.../до колкото виждам това й беше целта а не желание за мъст.

а и мисля много с лека ръка се дават съвети кой как да се 4увства и как да не се... Winkтова е ли4но преживяване ,никой не е в нейните обувки,така 4е едва ли някой може да каже кое е ''правилното ''държание....но разбира се най -важното е да се пази...в това не виждам две мнения Peace

# 192
  • Мнения: 911
Както се съгласиха повечето тук с мен и най-вече Лили Иванова,

стига нерви и истерии, ами се успокой, защото - не дай Боже! - ще вземе да стане някоя беля  #Crazy #Crazy #Crazy

Не прави повече каскадьорски изпълнения по магистралата - УЖАС!!!
знам, че ти е много трудно, обаче сега ТРЯБВА ДА СЕ ПАЗИШ!!!

Наложи си да не мислиш за тоя боклук (доколкото е възможно), а още по-малко за съпътстващата го смрад - бъдещи булки, измамени младоженци и др. статисти - майната им на всички!!! сега най-важна си ти и бебето!

Стискам ти палци да се съвземеш по-бързо  Heart Eyes

# 193
  • Мнения: 1 023
иррра, няма някой тук, който да не е наясно в каква емоционална криза си, поради крайностите - разрив и раздяла с любимия плюс разо4арование, от една страна; и планирано и 4акано бебе от друга.
нищо, оба4е, не ти дава право да обиждаш другата (новата) жена.
тя не е виновна.
има само един виновен и това е този, 4ийто ангел е слаб.
това, че си разо4арована и огор4ена, не те извинява за "слепотата" - или нормално е да оби4аш още този 4овек. и това ще го има и в последващото време, което оба4е не озна4ава, 4е си склонна да си отново с него.
някои неща са неизле4ими.
и да вси4ки ме4таем за безусловна и безконе4на любов - просто не си била неговата, при все 4е е бил убедителен достатъ4но време. грозна картинка е слабият 4овек, а последствията от неговата слабост са винаги разбити и обърнати на 360 градуса животи. единственото положително е, 4е се е слу4ило по-рано във времто. когато детето ти може да бъде само и единствено твое. неделимо.
и накрая, един съвет и една молба:
абстрахирай се от слу4ващото се и се съсредото4и в това което ти предстои и е неизбежно.
много те моля, ревизирай си епитетите и нарицателни по отношение на външни хора. те не са главните герои, те имат поддържаща роля - само дават нюансите от характера на главните.
много сила ти желая и добро отношение към живота.

# 194
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Знам, разбирам я, но нека запази някакво самообладание.
Разпечатки, курви, мурви, смс-си, сватби, разводи, скандали..не може така.

еми тя не си ги е пожелала... Wink
ти какво предлагаш ?

да се махне ако наистина не го иска и го счита за боклук
ако ли пък стои с него - да спре с обидите
и не виждам причина да (съсипе нечий живот щото нейния е съсипан!
това е детско и егоистично ие тъпо
аз също видях смс-и на мъжа ми, само нямам доказателство че е спал...не ми е трябвало
но не съм си и помислила да съсипя животана жената отсреща! това е гнусно - ще падна по-долуу и от нея, а аз душата си не давам пък било то и за отмъщение
има друг кой да съди, аз не съм Господ и не искам да сеправя

ИРРКА много си малка май, държиш се егоистично спрямо бебето си - не те бърка как е детето а само за себе си мислиш
това хубаво ама ако му се случи на бебето нещо... не знам как би го понесла, и най-добре седни и мисли преди да стане късно
освен ако не искаш да го махнеш...но май вече е късно????

и само за тези дето ще почнат как видиш ли аз не знам и не разбира м - бях в 7-ми месец като попаднах в същата ситуация откъм изневяра...така че ЗНАМ и разбирам - само дето видях черно на бяло всички смс-и като текст...а бебето бе искано от мъжа ми /аз като стана "грешката" Мими исках да махна бебето щото не исках породени деца/
така че знам...минала съм през ада и знам какво е даси там
има си цена обаче да минеш и да излезнеше и с бебето, а пътя по който е тръгнала Ирррката нещо не ми харесва

успокой се ако искаш бебето, защото то е най-важното в момента
не съм чела цялата история, ама ти знаеше ли какъвн е приятеля ти или сега прогледна или въобще не се познавате преди да заченеш? щото аз си нося своя кръст - знаех приблизително какъв е мъжа ми, въпреки че при мен нещата са доста сложни, но така или иначе това знание ме спаси да не пометна
т.е. най-вероятно и ти си знаела ...а тогава и ти имаш вина
най-малко ВИНОВНА е жнета отсреща, дето е съгрешила с мъжа ти
би било престъпрление от яд да съсипеш не само нейния живот, а този и намъжа й...нямаш това право

Общи условия

Активация на акаунт