Мъжа ми ме заряза бременна в 8 месец:(

  • 25 983
  • 215
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 418
и жените отсреща имат вина,но мъжа е по-виновен

# 196
  • на село
  • Мнения: 1 028
E, хайде сега - жената нямала никаква вина, едва ли не. Напротив - доколкото разбрах, тя е познавала Ирра доста отдавна и е била НАПЪЛНО наясно със ситуацията. Вие бихте ли постъпили по този начин, ако знаете че настоящата на "възлюбения " е много бременна, с рискова бременност, на всичкото отгоре и се влачи по болници. Да ме прощавате, ама според мен епитетите за нея са си точно на място.

# 197
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
E, хайде сега - жената нямала никаква вина, едва ли не. Напротив - доколкото разбрах, тя е познавала Ирра доста отдавна и е била НАПЪЛНО наясно със ситуацията. Вие бихте ли постъпили по този начин, ако знаете че настоящата на "възлюбения " е много бременна, с рискова бременност, на всичкото отгоре и се влачи по болници. Да ме прощавате, ама според мен епитетите за нея са си точно на място.
за мен е все тая дали ме познава или не
мъжа е по-виновен щото той има онгажимент с мен, не тя

# 198
  • Мнения: 1 732
...нищо, оба4е, не ти дава право да обиждаш другата (новата) жена.
тя не е виновна.
има само един виновен и това е този, 4ийто ангел е слаб.
....
много те моля, ревизирай си епитетите и нарицателни по отношение на външни хора. те не са главните герои, те имат поддържаща роля - само дават нюансите от характера на главните.
много сила ти желая и добро отношение към живота.

Точно така.
Единственият виновен за теб в тази ситуация е БНД!
Колко и дали има вина другата жена е въпрос на морал, за който обаче границите са различни за различните хора.
И какво като се развали сватбата и? Ще бъдеш ли по-щастлива и удовлетворена?  Thinking
Аз не бих. Не бих изляла горчилката си по този начин.
Няма да ми стане по-леко.
Хич.

И пази здравето си. И здравето на бебенцето.
Щото Милк като ми говореше, не слушах.
Та Вяра се роди 1,700 кг. и едва оцеля.
Заради подобни истерични терзания  Sick

# 199
  • Мнения: 95
Всеки ден влизам във форума и се натъквам на все повече и повече такива истории. Ама какво им става на тия мъже?!? Не мога да повярвам, че се случват такива неща. Започвам да се замислям дали да се обвързвам втори път?
Към авторката - много неприятна ситуация, но не се отчайвай. Сега ти е нужно спокойствие. С времето всичко ще си дойде на мястото. Вярвам, че има на кого да се опреш (роднини, приятели).
Желая ти лека бременност и раждане. newsm51

# 200
  • Мнения: 720
 ми да беше си простряла розовите гащи на нейния балкон/ако са нейни/естествено 4е е е виновна.... Naughtyнякой насила ли я заведе в 4уждия апартамент и 4уждото легло..... Naughty



# 201
  • Мнения: 1 023
ми да беше си простряла розовите гащи на нейния балкон/ако са нейни/естествено 4е е е виновна.... Naughtyнякой насила ли я заведе в 4уждия апартамент и 4уждото легло..... Naughty





не, бе, с взлом е влязла момата с афинитет към розовото.
а въпросния мъж си е бил 4исто и просто малтретиран, облъ4ен и заблуден в намеренията й, а в последствие и сексуално насилен(тя една мусака отишла да му извърти и две ризи да му изглади от жал, щото отишла, па и неканена, от алтруизъм и добро сърце, ма накрая баница врътнала, щот ебана булка баница праи).
и не, не е искал и така се е дърпал, 4е ш му остане травма за цел живот откъм жените, та затва му се отщяла и бременната жена. щот е жена, не щот е бременна и щот ш требва да копа като вол доживотно, за едното теле, кравата - майната й, щот никой крава не купува, если пие мляко безплатно.

бтв, дали целия квартал знае ти коя си и колко деца имаш и как си ги износила.
не.
ама не е и необходимо, щото нема си семейство с ли4ния ти, а ш си мара общата.
аре, аман от демагогия и стерилност.
ние щот в стъклени похлупаци живеем.
за под клю4 - е ясно.

# 202
  • Мнения: 720
иррра, няма някой тук, който да не е наясно в каква емоционална криза си, поради крайностите - разрив и раздяла с любимия плюс разо4арование, от една страна; и планирано и 4акано бебе от друга.
нищо, оба4е, не ти дава право да обиждаш другата (новата) жена.
тя не е виновна.
има само един виновен и това е този, 4ийто ангел е слаб.
това, че си разо4арована и огор4ена, не те извинява за "слепотата" - или нормално е да оби4аш още този 4овек. и това ще го има и в последващото време, което оба4е не озна4ава, 4е си склонна да си отново с него.
някои неща са неизле4ими.
и да вси4ки ме4таем за безусловна и безконе4на любов - просто не си била неговата, при все 4е е бил убедителен достатъ4но време. грозна картинка е слабият 4овек, а последствията от неговата слабост са винаги разбити и обърнати на 360 градуса животи. единственото положително е, 4е се е слу4ило по-рано във времто. когато детето ти може да бъде само и единствено твое. неделимо.
и накрая, един съвет и една молба:
абстрахирай се от слу4ващото се и се съсредото4и в това което ти предстои и е неизбежно.
много те моля, ревизирай си епитетите и нарицателни по отношение на външни хора. те не са главните герои, те имат поддържаща роля - само дават нюансите от характера на главните.
много сила ти желая и добро отношение към живота.




бре каква е тази защита на ''кривналите жени'' ти ......да не си ''тя''. newsm78
и по спокойно,4е като гледам си се изнервила нещо....даже пове4ко от самата Ира. Thinking
а кой колко деца има и как ги е износил май не е твоя работа.... Wink

по спокойно Peace

# 203
  • Мнения: 720
Глупаво е да се спори кой бил виновен и кой не...естествено 4е и двамата имат вина.Всеки сам решава ли4ните си постъпки.Тя е виновна за нейните и съответно той за неговите.

# 204
  • София
  • Мнения: 6 477
Иррра, каквото и да ти казваме тук, ти най-добре за себе си знаеш как да постъпиш! Ако чувството ти за мъст е непреодолимо и смяташ, че така ще си удовлетворена - да, намери годеника-рогоносец и му кажи някои неща...щото не знам дали е по-добре да слушаш само - спокойно, спокойно, ама вътрешно да не намираш мир! Аз лично съм от тези хора и докато не направя така, както аз смятам за редно не кротвам, независимо бременна или не! Не подстрекавам към нищо, просто констатирам, че сме различни....А ако искаш да излезеш по-скоро от лепкавото блато, в което БНД те е накиснал - тегли една майна и продължавай напред защото знаеш, че безплатен обяд няма и в крайна сметка всеки получава това, което е заслужил!
И сега една успокоителна мисъл, която и мен крепеше като бременна (щото и аз кофи нерви и непрестанен психо тормоз)- та някъде четох, че умерения стрес при майката е полезен за бебето понеже го подготвя за стреса при сблъсъка с белия свят! Бебето се тренирало по този начин, а и както опитно установих дали после бебето е ревливо или спокойно - зависи предимно от неговия собствен характер! Та умерен стрес може, ама крайности - не! Като усетиш, че ида крайност - лъжица "майната му", капка бира и разходка с приятелки....или каквото те разтоварва! Успех, мила и стискам палци, вижма, че имаш още месец и малко! Hug Hug Hug

# 205
  • Мнения: 1 023




бре каква е тази защита на ''кривналите жени'' ти ......да не си ''тя''. newsm78
и по спокойно,4е като гледам си се изнервила нещо....даже пове4ко от самата Ира. Thinking
а кой колко деца има и как ги е износил май не е твоя работа.... Wink

по спокойно Peace

основно правило - не съди, за да не бъдеш съден.
не обиждай, за да не бъдеш обиждан.
и тн.
каквото и да правиш, гарнация 4е ще ти се полу4ат нещата няма.
ако не си рабрала, какво казвам - не е мой проблем.
ма да ме квалифицираш в агресия - айде нема нужда - не позна.
и колко деца имаш и дали имаш - въобще не ме вълнува - ритори4ен въпрос с пример е горното.
а последвалото разяснение е ли4ното ми 4уство за хумор, което не всеки разбира, но пък аз не съм обща, така 4е ме вълнуват малко хора.
и понеже ме молиш да пиша по темата - ай по темата да ти обясня, 4е ако някой е решилда се накисне в още по дълбоки лайна, е негов ли4ен избор, оба4е като съм от същата страна на камбанарията, някак ли4но ме касае моми4ето да излезе по бързо от ли4ния си ад.
всеки има такъв.
всеки оба4е подхожда разли4но.
не съди разли4ните от теб, само защото не ги разбираш.

# 206
  • София
  • Мнения: 6 477
основно правило - не съди, за да не бъдеш съден.
не обиждай, за да не бъдеш обиждан.
и тн.

не съди разли4ните от теб, само защото не ги разбираш.

Милки, точно това и аз имам абцЕлютно винаги предвид! Затова аз обикновено казвам аз самата как ще постъпя, ама това другите как ще го спретнат - те сами знаят себе си! Идеята е ако могат поне малко да извлекат нужнато мъдрост от приказките на другите, та нещата да им се получат по-лесно! Но наистина основно правило в живота ми е да не съдя другите щото не си им бил в обувките, за да знаеш къде точно го убиват! А и на репликата на Христос - Аз съм Истината, Пилат Понтийски попитал - А какво е истина? И май още не се знае отговора на тоз въпрос newsm78
Цитирам част от постинга ти, понеже ти отговаряш гледам на персоналните питанки на НиколБ. Peace Peace

# 207
  • Мнения: 720
Милк....4удно ми е кое те пали така.
ти наистина ли мислиш 4е в една примерна изневяра или афера само мъжа е виновен,а не и жената?
и наистина ли мислиш 4е някой съди щом мнението му е, 4е за тангото трябват двама?

/ако някой настоятелен и упорит ми се обажда за да ме кани на среща примерно а аз вместо да му тръшна телефона в крайна сметка приемам и среща и после приемам и друго....е,кой ще е отговорен и виновен 4е аз примерно съм изневерила на мъжа си?упорития момък или аз?/ Wink

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 21:37 от NICOLE B.

# 208
  • Мнения: 1 023
Милк....4удно ми е кое те пали така.
ти наистина ли мислиш 4е в една примерна изневяра или афера само мъжа е виновен,а не и жената?
и наистина ли мислиш 4е някой съди щом мнението му е, 4е за тангото трябват двама?

/ако някой настоятелен и упорит ми се обажда за да ме кани на среща примерно а аз вместо да му тръшна телефона в крайна сметка приемам и среща и после приемам и друго....е,кой ще е отговорен и виновен 4е аз примерно съм изневерила на мъжа си?упорития момък или аз?/ Wink


smile3501
много ясно, 4е ти.
само и единствено ти.

*полът няма зна4ение, а само този, който е решил да лъже партньора си.
всеки си носи вината към ли4ния партньор.
не към 4уждия.
** всяка монета има две страни. и всяка е разли4на. щот са на разли4ни плоскости - едната отдолу, другата отгоре.

# 209
  • Мнения: 720
Милк....4удно ми е кое те пали така.
ти наистина ли мислиш 4е в една примерна изневяра или афера само мъжа е виновен,а не и жената?
и наистина ли мислиш 4е някой съди щом мнението му е, 4е за тангото трябват двама?

/ако някой настоятелен и упорит ми се обажда за да ме кани на среща примерно а аз вместо да му тръшна телефона в крайна сметка приемам и среща и после приемам и друго....е,кой ще е отговорен и виновен 4е аз примерно съм изневерила на мъжа си?упорития момък или аз?/ Wink


smile3501
много ясно, 4е ти.
само и единствено ти.

*полът няма зна4ение, а само този, който е решил да лъже партньора си.
всеки си носи вината към ли4ния партньор.
не към 4уждия.
** всяка монета има две страни. и всяка е разли4на. щот са на разли4ни плоскости - едната отдолу, другата отгоре.



 newsm10 еми в крайна сметка мисля ,4е не сме толкова ''разли4ни''в начина на мислене Wink

Общи условия

Активация на акаунт