Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юни 2007, 20:01 ч.

Мъжа ми ме заряза бременна в 8 месец:(

• 17 803
  • 215
  •   1
Отговори
  • София,Витоша
Направо съм като убита,без причина,както всичко вървеше пове от прекрасно и ме обичаше според него страшно много просто ми заяви че вече изведнъж вече не ме искал и нямал чувства към мене и не ни искал с бебо Cry Sad Confused Embarassed
Просто съм разбита,надявам се да си контактувам тука с други мами преживели този шок,поне за мене беше такъв,сега сме сами с бебко и се надявам поне да ми се роди жив и здрав Praynig

Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 12:23 от Иррра

# 1
  • Пловдив
   Споко   гледай здравето си и това, на бебчето  и дай да минем в "Дом и семейство",  там ще го обсъдим?

Това не е клюка,  това си е крива нива.

# 2
  • Берлин
Влез в "Родители отглеждащи сами децата си".Пусни и там темата.Има няколко майки,преживели такова нещо. Hug

# 3
  • Вече в моята си приказка...
Направо съм като убита,без причина,както всичко вървеше пове от прекрасно и ме обичаше според него старшно много просто ми заяви че вече изведнъж вече не ме искал и нямал чувства към мене и не ни искал с бебо Cry Sad Confused Embarassed
Просто съм разбита,надявам се да си контактувам тука с други думи преживели този щок,поне за мене беше такъв,сега сме сами с бебко и се надявам поне да ми се роди жив и здрав Praynig

Знам какво преживяваш! Не се ядосвай! Нека бебчо е добре - това е най-важното в момента, всичко друго е, както се казва, бели ядове! И влез в друг подфорум - мястото на този сложен проблем не е за "Клюкарник"-а!

# 4
  • Springfield, VA
Егати..Нямам думи.  #Crazy

Бахти и мижитурката е твоят мъж........

# 5
  • Холандия/Хага
За съжаление съществуват такива изроди.
Трябва да има наказание за подобни неща - затвор!

# 6
  • София
Е, няма що... не мога да повярвам. Намерил кога. Че то му предстои най-хубавото и вълнуващото...
Наистина, влез в Родители отглеждащи сами децата си, за да ти дадат кураж майките там.

# 7
  • София
Ей такъв, с кеф мога да го скопя!

# 8
  • София
милата:(гледайнещата от хубаватастрана,може да си по щастлива без него,защо ти еда те тормози..лесно е да даваме съвети отстрани,о само ти си знаеш какво ти е.Успех във всички твои бъдещи начинания и гледай напред.Сигурна съм,че един ден той ще съжалява

# 9
Хаха, що бе Ню не можеш да повярваш, ела да ти разказвам много интересни такива историйки Sick
Хайде Ирра-ела в другият подфорум, ако не си вече там де.... Hug

# 10
  • Русе
От там се връщам и аз .
Гадно. Много гадно.
Трудно се преживява , но се преживява.
Трябваше ми много време ,за да разбера и много глупости направих. Embarassed
Сега знам ,че е било за добро.
Пиши ми ако искаш.

# 11
  • Germany
Можеше да изчака поне няколко месеца Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Да не би той да е стресиран от предстоящата промяна и това да го е подтикнало....все пак и мъжете изживяват по свой начин такива резки промени в живота си....може да е временно докато се опомни - дано да е така, мила, пожелавам ти здраво бебе и скоро да се оправи този проблем Hug  bouquet

много скапана работа, на мъжете като им прещрака нещо няма спасение :  Twisted Evil

# 12
  • София
Хаха, що бе Ню не можеш да повярваш, ела да ти разказвам много интересни такива историйки Sick
Оф, знам, пенелопа, знам... Знам много случаи и съм чела, и чета в другия подфорум. Тъжно е и за това не ми се вярва.
Ех, майка му стара...

# 13
  • Ямбол
Може да е за добро.

Я, пухи пухи се е появила.

# 14
 Малоумник!  #Cussing out И после що някои жени били мъжемразки...

# 15
  • Universe
Всяко зло - за добро!!!!:newsm10

Махни го тоя боклук от живота си bash!!!
Радвай се и чакай бебо!!!  stork-boy 1stroller newsm30

# 16
  • Между гори и планини
Не си сама, ние нали сме тук  Hug  Hug Hug

Иначе аз се шокирах само като прочетох заглавието  Shocked

# 17
Айде стига сте се шокирали-това не помага.Моля да преместят темата в другият подфорум, там се раздава и акъл често, не само съжаление.

# 18
Тъй, кажи сега мила, брак имате ли?И предисторията каква е-ей така изведнъж ли се случи?

# 19
  • София
щом го е направил значи не е свестен,а щом не е свестен значи е по-добре че се е махнал. според мен ти е направил услуга-отсега ще можеш да планираш и подредиш живота си без той да ти го съсипва години наред и в крайна сметка пак да се разделите. колкото по-късно ,толкова по-мръсно, а щастието тепърва ти предстои и аз лично не бих приела беглеца дори и да иска да се върне пак в живота ни. постъпката му е егоистична и никакво осъзнаване не го оправдава!  bouquet

# 20
  • Нови Искър
Не че разбирам мъжете, но съм убедена, че са по - слаби от нас, и че са страхливци - всичките, просто някои умело го крият. Казавам това за да ти задам така въпроса - Възможно ли , идването на бебо някак си да го е стресирало знам ли. Не се зарязва току така бременна в 8 месец деца, пък ако щеш и само заради детето. Ако е спрял да обича теб, би трябвало да го е грижа поне за детето в утробата ти - нали е негово. Възможно ли е, да е нещо моментно, някакъв вид негова си депресия.
Пак казвам - не го извинявам, шока, който изживяваш не го заслужаваш, не само защото чакаш бебче. надявам се, да имаш сили да се справиш. Тук много майки могат да ти помогнат, дори и само ако споделиш с тях.
Желая ти най - здравото и хубаво бебе след месец да гушнеш Hug

# 21
  • на крилото на самолета
...кажи , че не се бъзикаш..., 'щото това е супер гаден сценарий на някакъв нескопосан латино сериал...! Ти си хубава жена , а той те зарязва...и то в 8-ми  месец!?!?!?!?!
Спестяваш ли нещо? Това не става току така...все някаква причина има..., е?!

# 22
Тонколоно-и аз съм готина, ама не ми помогна това особено hahaha в много по извратена ситуацийка-бременна с второто-планирано при все и чакано,както и след 12-годишна връзка.Съдби всякакви, морали всякакви
И аз чакам предисторията.......

# 23
Тая история е ужасна, но колкото е ужасна, толкова и странна ми звучи.
Ще следя темата.

# 24
  • Между гори и планини
Кой знае колко й е кофти на момичето, колко й болно, че някакъв плазмодий е изоставил нея и детето. А вие тука като сеирджии сте се събрали.

Аз имам позната с подобна история - в 7-ми месец бременна , а пича отива за риба. Ден, втори, трети - никакъв не се чува нито обажда. Дрехите му в гардероба и въдицата в килера  Close

# 25
Олинце-грешиш ужасно, ако погледнеш моята темичка по-назад, ще се увериш, че най-малкото сеир гледам. Crossing ArmsАз много добре знам колко и е болно, вЕрвай ми.... Sad

# 26
Не мога да повярвам, че такива неща са възможни..ужас, на никой не пожелавам такова нещо.
На мене едно гадже преди години..голяма любов бяхме, 1-2 години, идва един ден и вика..не те обичам вече, искам да се разделиме. След 2 дни се върна и много съжаляваше. Никога не съм търсила обяснение на случая. Така или иначе се разделихме, трудно, но свърши.

# 27
  • Между гори и планини
Мир!  wflag
Просто си представих за момент момичето колко зле се чувства и последното което иска е да й се бърка в раната със сол.

# 28
  • Нови Искър
Олинце кво значи сеир, като пуснеш тема във форум очакваш мнения и отговори по нея, нали. На мен лично  ми стана тъпо и ще ти кажа защо - не знам от коя тема, мже би придобивки илинякоя таква попаднах на снимки на авторката и ги разгледжах и си мислех колко е сладка, готина, видях и че е бременна - гот ми стана, аз се радвам на чуждото щастие, не му завиждам, и за това се намесих и тук - иска ми се да не преживява това особенно очаквайки първата си рожба, защото аз от тази вечер, съм решила да си търся квартира, с дете на 2 години, сама без помощ от никой около мен - ми лекичко и влизам в положението, разбираш ли, на никъв сеир не съм настроила Naughty

# 29
  • София
И аз нямам думи на мен ми се случи същото,без да го очаквам 6-дни след годеж...лелеее,значи имало много като моя!!! много сажалявам,и аз ще следя пиши как си?има ли нещо ново?как е бебо?   Hug   bouquet

# 30
Е това не го разбирам newsm78     като те гледам мила си супер мацка  и не трябва да падаш духом гад на мрасника и да си гледа работата Twisted Evil

# 31
  • София
...кажи , че не се бъзикаш..., 'щото това е супер гаден сценарий на някакъв нескопосан латино сериал...!
Прегледай й последните мнения и ще разбереш, че не се бъзика. С това бъзик, едва ли ще е смешно на някой.

# 32
 smile3514 fightЗарежи го този глупаК!!!!

# 33
да си единствената, попадала в такава ситуация - да седнеш да се напла4еш, и да кажеш майната му и напред.
* знам, 4е не е лесно. тоя филм ве4е съм го у4аствала.

ама не си. нито първата, нито последната, като гледам тоя подфорум как набъбва.

* най- важнито сега:
добро здраве и най ве4е в емоционален план - за целта много хора хем близки, хем не най- да не си тревожда ма и да не пла4еш до самозабрава.
приготвяй се за раждането - дрешки, пеленки, легло и тн.
осигури си майка или баба да помага в първата втора седмица.
купи си нови 4ехли.
или сандалки.
иди на маникюр.
на педикюр.
на фризьор.
купи си мп3, слушалките и хубава музика.
книги или филми в никакъв слу4ай не любовни или с хепи-енд, щото после е страшен потоп.
много сила ти желая.
вси4ко се преодолява, вси4ко се преживява.
само брой дните.
и ден за ден.
 Hug

# 34
Дааа, Скарлет....и утре е ден, нали така? Grinning
И аз броя, бебето става на 3 месеца вече.Всеки като ме види се радва, радва, какви се хубавички, как ме променила тази бременност, как добре съм изглеждала, ама сърцето ми свито.Ден за ден е докато оцжелееш от първоначалният шок.То всъщност първо е отрицанието-някак не вярваш, че се случва.Музика-не мога, филми-още повече-някак прекалено ми напомнят, ама ние не 5 години, мацка, ние 12 сме градили ...уж...И маникюра ми е наред, ма не помага все още.Трябва време, ужасно много време.Трябва да говориш за това, намери си хора, с които можеш да говориш за това.Говори тук, и да-може и да си поплакваш-смятам го за полезно.Всъщност не вярвам да сме толкова силни, че да можем без рев, аз поне не съм.Но навън съм усмихната и хората ми се радват.Мацвам си червилото и излизам с децата-облекла съм им рокли-днес е събота, семеен ден, татковци и майки с децата в парка, ала-бала, та и аз така, да се слея с тълпата малко.

# 35
Дааа, Скарлет....и утре е ден, нали така? Grinning
И аз броя, бебето става на 3 месеца вече.Всеки като ме види се радва, радва, какви се хубавички, как ме променила тази бременност, как добре съм изглеждала, ама сърцето ми свито.Ден за ден е докато оцжелееш от първоначалният шок.То всъщност първо е отрицанието-някак не вярваш, че се случва.Музика-не мога, филми-още повече-някак прекалено ми напомнят, ама ние не 5 години, мацка, ние 12 сме градили ...уж...И маникюра ми е наред, ма не помага все още.Трябва време, ужасно много време.Трябва да говориш за това, намери си хора, с които можеш да говориш за това.Говори тук, и да-може и да си поплакваш-смятам го за полезно.Всъщност не вярвам да сме толкова силни, че да можем без рев, аз поне не съм.Но навън съм усмихната и хората ми се радват.Мацвам си червилото и излизам с децата-облекла съм им рокли-днес е събота, семеен ден, татковци и майки с децата в парка, ала-бала, та и аз така, да се слея с тълпата малко.

не съм съгласна.
първо общото време не е такова зна4ение.
второ - заниманията и пълното изтощение ти отнемат силите за тръшкане и мисъл - като няма мисъл - няма болка, колкото и да е свито. а няма на4ин да не е.
и трето, външния вид е важен, някак само4уствен и приятен.
и 4етвърто - щом на вън е добре - колкото може пове4е навън - 8-10 4аса навън.
вси4ко е вътрешна мобилизация.
а това 4е някоя и друга сълза се намира, кога пове4е кога по-малко - важно да не се разкисва.

# 36
Аз още бременна като бях се чувствах отхвърлена от бащата то и през цялата бременност не сме били заедно но  дори и в моментите когато бяхме заедно не почувствах радостта му от предстоящото събитие.Съжалявам, че му дадох все пак шанс да бъде до нас като се роди детето но той не съумя да го оцени и ето факт от годинката на детето не сме заедно.Ако кажа, че не ми е трудно ще излъжа сълзи подтиснатост какво да пиша още.Всичко минава обаче.Стягай се заради бебчо ,че теб си има ти ще бъдеш най-важния и специялен човек в живота му гордей се с това че ще бъдеш майка и ще дадеш живот.Бъди смела. newsm10

# 37
И аз в кюпа...
Милк ти е казала - намирай си занимания и мисли колкото се може по-малко!
Не се връщай назад - мисли за детенце и покупки.
Аз така правех. Цял ден на работа, в събота и неделя обикаляне по магазините докато капна от умора. За съжаление обаче влязох в болница и там рухнах. Щот` там освен да мислиш и премисляш, друго няма какво...Та така...
Времето минава, мнооого е трудно и тежко, но детенцето изисква много грижи и мислиш все по-малко за миналото.

Пиши, говори, споделяй! Не се затваряй в себе си като мен, защото много си изпатих  Sick
Приятелка, на кафе, на разходка, не стой сама вкъщи! В никакъв случай!

Горе главата!   bouquet
Аз преминах през ада успешно...сам-сама...предстоят ти прекрасни моменти, да знаеш  Wink

# 38
  • София,Витоша
Благодаря Ви за подкрепата,наситина звучи невероятно и странно на първи вид ей така без причина някой да те изостави в такъв момент,и аз съм в шок и недоумявам още ,всяка вечер когато съм сама си задавам въпроса се питам какво направих,къде сгреших,какво ми има,но отговора не идва реален,няма предистория случката ми,просто преди 3 седмици влязох в болница за държане,беше ми тежко там,мизерията беше пълна,но заради бебко издържах всичко,стабилизираха ме,сега всичко е наред просто трябва повечко лежане,той идваше там на свижадния държеше  се супер,както се е държал почти винаги през последните 2 години,имали сме пререкания че съм малко по горд и силен характер,сестра му не ме харесваше,незнамз ащо просто не ме харесваше въпреки че винаги съм я уважавала,тя не е могла да има дете,поради не здравословни причини,просто мъжа с който сега се развежда е бил друга кръвна група от нейната и пл;ода все се бил изхвърлял от организма и,сега тя се развежда с мъжа си,озлобена е и че ще имам бебенце и наговорила някакви неща ужасни за мене на мъжа ми,не мога да кажа да не контактуват,те са кръв и това е нечовешко,просто му казах да не се влияе от другите хора,а да мисли това което е в сърцето му,изглежда се оказа най слабохарктерният мъж,щом послуша хората които говорили за мене че съм студена личност,надменна и прикриваща чувствата си,за чуждите хора съм такава може би,но за близките си давам всичко,винаги съм била до него и съм помагала с каквото мога,дори бременна с болки ходих да му купувам лекарства зимата като беше болен и му беше лошо,незнам как можа така да постъпи и да избере хората които ни завиждаха на щастието пред мен и бебчо,просто не мога да повярвам,а ние искахме само да го направим щастлив.Знам че пиша много объркано,но и аз съм в шок,защото една сутрин просто ми се обади и ми каза от както излезна от болницата изведнъж нещо стана,изпариха ми се чувствата към тебе,не те обичам,уважавам те като жена ,но не ми пука за тебе и не искам да сме заедно,ние сме различни,бях хвърлена направо в 9 глуха,никога не съм вярвала че този човек може да изрече това,от този ден който ми го каза това стана странен,студен,казваше ми ако сикаш ще сме заедно,но това ще е пред хората,аз иначе ще си правя каквото си искам,нещастен ще съм с тебе,тогава му казах че аз и бебчо не искаме да стоим при човек който не ни обича и не иска и се прибрах в Пловдив при брат ми,нямам баща,майка ми работи далеч и винаги сме се оправяли сами с брат ми,разбира се тя много ни е помогала,но предимно самички,не съм лигла.....
Слвд няколко дни като се прибрах в Плд брат ми и снаха  ми които също чкаха бебче го загубиха в 6 месец,тогава вече бах още по съсипана,не исках да ги натоварвам и смоята болка,затова си пуснах тука темата.
След няколко дни мъжа ми се обади,говорихме казах му,тогава той отново стана същият добър човек от преди,почти не се разплака и каза че съжалявал за всичко което ми наговорил и че не си представял да загубим нашето бебче някога,простих му за лошите думи,все пак го обичах и още го обичам,трябваше да дойде да ме вземе в София след няколко дни,където си живеем по принцип,всичко пак тръгна нормално,докато една вечер както говорихме,просто изведнтж се ядоса като споменах че трябва да сме заедно и да се държим без да се влияем от хората,тогава се ядоса и ми каза че приятелите му не ме харесвали и се бил отдалечил от тях заради мен и ми затвори,мислих че ще му мине,след 3 часа му звъннах,но не ми вдигаше и така до 1 през нощта,уплаших се да не му се е случило нещо,накарах приателка да звънни и на нея не вдигаше,тогава само аз си знам какво ми мина през главата,толкова се притесних за него,накарах я веднага да тръгваме към София да ме закара,когато отивам там до нас където живеехме,той още с изключен телефон,звуня на вратата не се отваря 20 мин,когато отворинай накрая ме пита ти какво правиш тука,тогава полудях,с контракции,бременна,уплашена до смърт,а той всякаш нищо не е станало,питам го защо си изключил телефона не вдигаш преди това,а той най спокойно ми обяснява че просто съм го дразнила и си го изключил,изобщо не му пукаше че ме ме притеснил толкова много ,тогава не издържах питай го ти обичаш ли ни или не,тогава ми зака че не вървят нещата  и не ни иска,изведнъж като се събудил една сутрин го решил,събрах багажа си същата нощ и на другия ден ме прибра в Пловдив,през целият път мълчеше,аз само плачех.
След няколко дни се обадих последно макар и да стъпах върху гордстта си и болката да го питам наистина ли не ни иска с бебчо повече,каза ми отново че не не обичал,че никога не ме е обичал през тези 2 години,че бил играл театър чер ме обича,че имало друга жена сега коато познава преди мен и сега след години пак се срещнали докато съм била в болницата и че тя не била хубава като мен ,но била най прекрасният човек и характер който бил познавал,не мкожах да повярвам.....,след това ми се обади и ми каза че нямало дръга жена ,но искал да си измисли причина да приема че не ме обича...повече няма да пиша защото съвесем объркано взе да звучи,за което се извинявам,но в главата ми е каша..... Confused Embarassed

Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 13:21 от Иррра

# 39
Мда, добре дошла в клуба на необичаните  Sad
Щото и моя не ме обича вече, ей така го реши и той.Събуждат се и решават.
Има една приказка-който има минало няма бъдеще.Дали?Аз самата съм все още на дереджето-защо и как се случи, но някак го приех, че даже го намразих.Моето минало с него е 12 години, не 2.Бъдещето само ще покаже накъде съм.За сега съм ден за ден наистина.Болката е огромна.И като родиш пак ще си смазана, питай Каси-тя чак в понеделник ще се включи, но-питай нея-как се гърчеше тя с детето-не може да му се зарадва.Опорочен е този вълшебен миг , плюли са на него,изгаврили са се, но Живота продължава.Минава-всички го казват, но трябва много време.И да-ангажименти, разбира се, но ето ме мен-по цял ден сега с децата, уж навън, уж с приятели, пък...слаба работа някак.Но и аз съм още пресничка, та затова.И друга приказка има-хубавите ябълки прасетата ги яли.....Да не ти казвам и с голямата как провеждам разговори и обяснявам Нещата От Живота, стараейки се да е по начин, по който то милото ще съхрани душичката си и ще излезне необременено от гнусотията, в която сме го сложили.Бебето поне не разбира, не пита, само си плаче...
Хайде, момиче, кураж ти желая, а ти пиши, пиши каквото ти душата иска, мъничко помага.... Hug
Разкажи-имате ли брак-то тези неща бавно се изясняват.В моята тема бяха нужни около 15 страници, за да мога да обясня до някъде какво и как се случваше при мен.

# 40
И като родиш пак ще си смазана, питай Каси-тя чак в понеделник ще се включи, но-питай нея-как се гърчеше тя с детето-не може да му се зарадва.Опорочен е този вълшебен миг , плюли са на него,изгаврили са се, но Живота продължава.

Ох, как можа с толкова малко думи да го кажеш толкова точно?
И аз не можах да се зарадвам, и все още душичката ми е на топка в гърлото... Cry
Виждате ли - няма гаранция за никоя от нас - коя без брак, коя 2 години, коя - 12...
Просто решават, че не ни обичат и толкова  Rolling Eyes

# 41
Смяташ ли, че аз на този етам съм ефективна за децата си?Смяташ ли, че раждайки второто си дете, не като самоцел, успявам да се зарадвам така, както една майка се радва, виждайки обожанието в очите на таткото до себе си?Смяташ ли, че раждайки Живот аз съм била щастлива именно в този миг на неимоверно Щастие, Гордост,Удовлетворение?Смяташ ли, че сега, когато минаха 3 безсънни месеца аз без нерви поемам ревящото дете?Смяташ ли, че съм щастлива, когато аз съм и майка и баща за голямото си дете и търся отговори?Не искам да съм сама и да поемам всичко, не съм толкова весдесъща и всеможеща, имам своите прояви на моментна слабост, но понеже съм сама и няма кой  в този момент да те "поеме" теб или децата-това се отразява.Неминуемо.Като казвам сама, значи сама.Не мога да поплача на мама, не мога да се върна при татко.Едните приятелки-ма и на тях им писва да те слушат.А човек в такава ситуация има нужда да говори, да изхвърли вън от себе си цялата онази слуз, полепнала чак по костите от омерзение, от обида.Да се пречистиш.Да, някои намират спасението в книга, филм.Навън-днес само татковци с майките, чуждо им е онова, изписаното в очите ти.Питат-таткото радва ли се на малката, чуждите бащи я вземат на ръце, радват и се, смеят се, закачат се.Смятате, че не боли от това ли?Оооо, боли и още как!Пък аз уж отговорите донякъде вече ги знам, знам си донякъде и бъдещето, настройвам се, нагаждам се към обстановката, но по дяволите-не съм толкова силна.Мамка му, признавам си-трудно ми е, искам някой да ме прегърне просто и да ми даде сили да продължа и да ме научи пак да се смея.Истински.Сабина-някога си познавала любовта, а когато тя те изгори до такава степен, че не можеш да поемеш въздух от преливащите един след друг проблеми?Когато оскотееш от усилия да се справяш сам-доверяваш ли се пак да обичаш?

# 42
Миличката Пенелопа, така ми се иска да те прегърна... Hug

Аз не бих се доверила вече, никога!  Sad

# 43
Сабина, благодаря ти!
Идеята ми беше да покажа на новичката мама, че болка ще има още много и след раждането даже.То едното бебе не ангажира толкова, а и някак за мен децата не са самоцел, аз съм искала деца като разумно продължение на нас двамата, не само за себе си.Т.е.-идеята е била двама да се радват на този миг!Тогава даже ще и е двойно по-трудно според мен-когато роди.Затова искам да и кажа, че е нормално това и да не се отчайва, а да закусва и вечеря с Майната му и така...ден за ден...докато се научи...  bouquet

# 44
Ами тя радостта не е радост, ако не е споделена с най-близките...
Аз поне така съм устроена, че да споделям емоциите си, най-вече положителните.

А моето дете, което беше уж планирано и желано, изведнъж се оказа излишно.
Това ме натъжи, ужаси, вцепени! И не знаех как да реагирам и да излея мъката си. Затворих се в себе си, самообвинявах се, самосъжалявах се до премала. И...рухнах...

Не искам да има други мами като мен!
Ама хич даже... Sad

# 45
  • София
В доста неприятно положение си, но ще трябва да го преживееш. И ще го.
От разбито сърце не се умира. Боли, страдаш и продължаваш напред.
Щом не си склонна да живееш с човек, който не те обича, поне е стъпка напред. От тук нататък предимно егоизъм - към те и детето. Важното е вие да сте добре. Вероятно е мъжът ти да се е уплашил наистина. Или пък да е обмислил варианта ако вас ви няма какво би правил докато си била в болницата и да му е харесало. Измисли си едни приличен отговор и не търси повече.
Гледай бъдещето и не се рови в миналото. Ако се опитваш да оправиш нещата, не прави прекалено големи компромиси.
Ако той се сети, че е сбъркал, трябва да се постарае повечеко за да ви заслужи наново.
Започни да си представяш бъдещето, ен какво ще бъде, а какво искаш да е за теб и за детето. Мисли оптимистично Simple Smile

# 46
  • София
Еееее, защо трябва да се увеличава тук списъка на мамите, на които "генетичните матрияли" са осигурили адска бременност? #Cussing out #Cussing out #Cussing out Ако ще те успокои факта, че и аз тоя филм съм го гледАла и съм оцеляла...И днес най-сетне го питах БНд - абе, в краяна сметка как така изведнъжка го реши, че не ме обичаш вече кога бех у 7-мия месец? Shocked А той, върти сучи ...миии нещо ми е станАло у главата проста...Вярно му е проста главата, ама за това ще четете в темата, дет пускам! Та станало му било в главата и вече не искал бебета и всичко останало...Ама го преживях, Милки ти го е казала в най-сбит вид как става оцеляването....И да допълня моята рецепта - рев, рев и после на 2 часа по супена лъжица "майната му"! #Cussing out
Успех и сили по нелекия път на майчинството.....ще се справиш...погледни тук как се справяме всичките! Hug Hug Hug Hug

# 47
  • Между гори и планини
Изчетох всичко на един дъх и се оплаших  Shocked
Дано детето ти не прилича на слабохарактерният си баща, който се събужда с промит мозък.
Незнам кое е по-хубавото, да си омъжена и да натиснеш мизерника да поеме някаква отговорност и кирливите му осигуровки, или да го затриеш завинаги от живота си.
На всички ви пожелавам само положителни емоции и много любов от тук нататък!

# 48
Изчетох всичко на един дъх и се оплаших  Shocked
Дано детето ти не прилича на слабохарактерният си баща, който се събужда с промит мозък.
Незнам кое е по-хубавото, да си омъжена и да натиснеш мизерника да поеме някаква отговорност и кирливите му осигуровки, или да го затриеш завинаги от живота си.
На всички ви пожелавам само положителни емоции и много любов от тук нататък!

ако това е едни4ката болка, ето и успокоителното:
децата прили4ат на тези, с които живеят; тези, които са с тях всеки ден.

по-важното е да са оби4ани.

# 49
Сигурна съм, че мъжът ти ще съжалява за делата и думите си и то много скоро, но ти трябва да помислиш дали си заслужава да съсипеш живота си с този човек. Млада и красива си, можеш да бъдеш щастлива.
А между другото той на колко години е ?

# 50
и аз като milki и morgana ти казвам: ден за ден я карай,опитай се да не мислиш и да не си задаваш убийственния въпрос "ЗАЩО?", отговор няма. запази си здравето,доколкото можеш и очаквай малкото слънчице. тук сме много ,поели най-невероятни удари.от това ,което преживях и прочетох се убедих,че Y-хромозомата е невероятно изобретателна в гадости и лъжи #2gunfire #2gunfire #2gunfire стискам палци,направо незнам какво да ти кажа друго Confused Hug

# 51
  • София,Витоша
Здравейте отново,болката е голяма наистина,най вече когато нямаш отговор на въпроса какво му стана на този човек,аз съм силен характер не приемам отговора един ден се събудих и и реших че не те обичам,всичко си има логика и отговори,не го приемам това,той е на 27 години,нямаме брак щяхме да го направим сега до 2 седмици подпис,а другото лято празненство,говорих с майка му днес,тя каза че вчера е разбрала и е в шок и че много ме обича и винаги ще ме обича,видяла се е с него но той не и е казал причината затова негово решение,кзал че сме се поскарвали от време наа време,но това не е ли нормално за всички двойки,каза че винаги и е приказвал на нея и на другите си роднини колко много ме обичал,и затова тя не може даа приеме факта че той  ми е казал че 2 години е играл театър,и че никога не ме е обичал,каза че това е невъзможно собствената му майка,питала го е какво правиш момче губиш жена си и бъдещото си дете,а той е казал да знам че загубих детето,но нищо повече....
Питах я дали няма друга жена,каза че е невъзможно,и аз си мсиляя когаа ще е с другата жена ние постоянно вечер и през деня повечето време сме били заедно,пък и как за 2 седмици някой ще му омота главата толкова,че дани зареже така от раз,толкова ли съм грозна и ужасна жена:(,че да ни изостави с бебчо заради друга така в най кривият момент,незнам нямам отговор,първо каза че има друга жена,после каза че съм луда и че никога не ми е изнверявал,а просто се е чудил какво даа ми каже за да приема раздялата ни,вече и аз незнам може би са приятелите му които не са ме харесвали,но след като застана зад тях,означава колко е безхарактерен и че не ни заслужава с бебко.Всякаш някой му направи магия,този човек така озлобен и мразещ аз не го познавах преди,запознах се с него последниат месец откакто ни изостави,може е друга жена,само това би обяснило омразата му към мен сега.....

# 52
Направо съм като убита,без причина,както всичко вървеше пове от прекрасно и ме обичаше според него страшно много просто ми заяви че вече изведнъж вече не ме искал и нямал чувства към мене и не ни искал с бебо Cry Sad Confused Embarassed
Просто съм разбита,надявам се да си контактувам тука с други мами преживели този шок,поне за мене беше такъв,сега сме сами с бебко и се надявам поне да ми се роди жив и здрав Praynig

Искрено ти съчувствам и се радвам че пишеш тук. Ако не друго, ще ти олекне и ще намериш виртуална подкрепа а понякога и реална помощ.

От мен един съвет - в никакъв случай не записвай детето на него. Не му разрешавай да го припознае!!! Това е с оглед по-далечното бъдеще и спокойствие както на теб така и на детето  Wink

До тогава, гледай да не се ядосваш за неща които не можеш да промениш. НЕ мисли за него а гледай себе си и бебчо когато се роди. Малкото човече е най-важно в момента и твоето зздраве.

На времето и аз останах сама в 5ти месец с близнаци, но той реши да се върне уж вече променен. Сега отново съм сама, но с непоправимия факт - децата са на негово име  Tired
дори и да се върне и да те уверява колко се е променил не прави грешката да записваш детето на него. Вярно, няма да получаваш издръжка но ако той има искреното желание да ти помага ще го направи без да се налага да водиш дела и да го принуждаваш да плаща.....  Crossing Arms

Няма страшно, не етолкова сложно и невъзможно колкото изглежда на пръв поглед.   bouquet

# 53
  • Между гори и планини
Да, и аз съм на мнение да не записваш детето на негово име.
Аз имам само главоболия, защото големият ми син носи фамилията на бившия.

Надявам се да си по-добре, да имаш до себе си семейството ти и приятели, които да ти помогнат да проедолееш трудностите.

# 54
  • София - Рим и обратно
Наистина е отвратително това, което се налага да преживееш, но аз също като теб не приемам отговора - събудих се и осъзнах, че не те искам. Аз обичам логиката и това ми прилича на приказки за малки деца.
Но конкретно какво си мисля - особено от последния ти постинг се набива на очи следното - някой му е казал нещо. Някой от любимите му "приятели" или сестра му е скалъпил цветна историйка с теб в главната роля. Абсолютно съм убедена. Помисли добре кой може да е и какво са му разказали. Той никога няма да сподели с теб. Изпитала съм го това на мой гръб. Мъжете са убедени, че трябва да са лоялни към разни "доброжелатели", които им "отварят очите" #2gunfire #2gunfire , без значение дали подобни глупости отговарят на истината или не. Сигурна съм, че си станала жертва на подобна долна интрижка.
Пожелавам ти от сърце да се успокоиш и да тръгнеш напред с усмивка и късмет по който и път да избереш.  bouquet

# 55
  • Берлин

Но конкретно какво си мисля - особено от последния ти постинг се набива на очи следното - някой му е казал нещо. Някой от любимите му "приятели" или сестра му е скалъпил цветна историйка с теб в главната роля. Абсолютно съм убедена. Помисли добре кой може да е и какво са му разказали. Той никога няма да сподели с теб. Изпитала съм го това на мой гръб. Мъжете са убедени, че трябва да са лоялни към разни "доброжелатели", които им "отварят очите"   bouquet

И какво като са му казали?Ми той значи е детски г.з още,щом като се влияе от хората.Нали се познават отдавна,познава я, що за човек е?Това изобщо не е мъжка постъпка.Напротив,това е постъпка на страхливец.
Не мисля,че по постъпките на нашите бивши,трябва да съдим всички мъже Naughty

Ирра,пък може да е за добро,това което е станало.Знаеш ли?Може след като те е оставил,да ти е направил голяма услуга.Сега не ги виждаш така нещата,но след време може да мислиш друго.Да казваш;"Добре,че ме заряза,иначе нямаше да срещна Х"Млада си,хубава си,живота е пред тебе.Не гледай толкова черно на станалото.И аз ще го напиша,защото ми е любимо:Господ като затваря врата,отваря порта.  bouquet

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 20:12 от Evana

# 56
  • София
Ще ме прощават мъжете, дето са изключение от правилото, но повечето от техния по нямат акъл за 5 стотинки. А чуствата и решенията им са най-нетрайното и необосновано нещо на тоя свят. Не се учудвай, че е решил, че не те обича. Сетил се е какви грижи го чакат и се е стреснал. Решението е да се отърве от проблема. Айде чао и край по въпроса. Класика в жанра. Моя беше същото чудо, нищо, че фактически аз го зарязах. Той от третия месец на бременноста ми като го удари на живот, щото сега му бил последния шанс и не спря никога.

# 57
Иррра, някакви новини?  Rolling Eyes
Добри, надявам се...

# 58
Ще ме прощават мъжете, дето са изключение от правилото, но повечето от техния по нямат акъл за 5 стотинки...
И ти ще ме прощаваш ама не си права. Ако покрай теб са само такива - явно по такива си падаш. Замисли се твоя акъл колко е.

# 59
Пантер грешката ти е че всичко приемаш лично
и на тебе ли ти сипваме сол в раната че така скачаш постоянно  newsm78

# 60
  • София
Казах, че не сте всички такива, нали?
И не съм твърдяла никъде, че съм много по-умна.
Не си падам само по такива, имам принципни наблюдения върху семейства и съпрузи на познати и непознати.
 Не твърдя и, че жените дето нямат акъл за 5 стотинки са по-малко. Даже напротив.
Важното е като сбъркаш, да си извадиш поука и да продължиш напред.
Но за огромното и неоправдано количество мъже, решили в последния момент, че не са готови да стават бащи - какво да кажем за тях.

Аз втори път на такъв трудно ще се вържа. Но моя екс прецака още една жена по същият начин.
Той ще да е по-умният от двама ни.

# 61
Казах, че не сте всички такива, нали?
И не съм твърдяла никъде, че съм много по-умна.
Не си падам само по такива, имам принципни наблюдения върху семейства и съпрузи на познати и непознати.
 Не твърдя и, че жените дето нямат акъл за 5 стотинки са по-малко. Даже напротив.
Важното е като сбъркаш, да си извадиш поука и да продължиш напред.
Но за огромното и неоправдано количество мъже, решили в последния момент, че не са готови да стават бащи - какво да кажем за тях.

Аз втори път на такъв трудно ще се вържа. Но моя екс прецака още една жена по същият начин.

Той ще да е по-умният от двама ни.

Тъжна история...Дано е последната!

# 62
Приемам агрументите, но беше писала че повечето мъже нямат акъл за 5ст. Което не е вярно. Не знам кои са тези мъже решили в последния момент, че не са готови и дали са толкова много. Всеки случай е различен. Ако кажеш подробности за твоя може да го обсъдим. Ако имаш желание разбира се.
Напълно съм съгласен, че най-важното като сбъркаш е да си извадиш поука и да продължиш напред.
Не знам кой от двамата е по-умен - но изглежда че втората жена на твоя е умна колкото и ти когато си ходила с него. Дано сега си по-умна.  Peace

# 63
  • София
Той беше на 25, Аз на 17.
Живеехме самостоятелно, но в къщата на родителите му. Той работеше, а аз поработвах чат пат и ми помагаха родителите ми.
Живяхме заедно, обичахме се, правехме си общи планове.
На Него му хрумна, че е прекрасна идея да имаме дете. Пробвахме и Детето се случи още от първия път. Отидох на лекар само за да потвърдят вече известният ми факт. Не съм се замисляла да правя аборт, но му дадох възможност да избере  - иска ли детето или не. Искал го бил. Ами хубаво тогава.
Планове за съвместен живот и сватби, щастливи моменти от бременността, ремонти и подготовка за бебето. По едно време, към 4 месеца след забременяването, Той реши, че сега е последният шанс да си живее като ерген. Аз, понеже съм добра жена, викам Ок, давай. Купони до сутринта, всяка вечер хора у нас, или аз някъде по чужди домове. Нито стотинка за манджа, щото харчим всичко за забавления. На ме не ми личат кореми и бременности, не ми тежи, не ми е лошо - изобщо купон.
Да ама нещо почна всяка вечер да се напива, а на мен ми писна да го мъкна до леглото. Зарязах го да си ходи сам. Както казах - добра жена и не ревнива.
Пак купони и пиянства до сутринта, този път без мен.
Между временно влязох в 9 месец и започна да ми тежи. Оплаках се от вечната му липса и той пренесе събитията у нас.
Да видиш как се спи в 9 месец на дънеща музика и сред народ.
Като казах, че ми е писнало от купони бях обвинена, че го тормозя и ограничавам и тн. Още малко свободен живот му оставало, да съм го изтърпяла.

Та вкратце финала.

Аз родих, той не спря да живее.
Всяка вечер пиян и крещящ що няма сготвено ядене. Трудно се пазарува с двумесечно бебе посред зима и без количка, като магазина е на 5 преки.
Или защо ревяло детето, каква майка съм била аз, че не мога да го накарам да млъкне.
Чашата преля, когато изпусна тримесечното ми дете, защото беше прекалено пиян, за да си стои на краката.
Хванах детето преди да падне на земята. Слава богу, че бях близо.
На следващия ден си събрах багажа и се изнесох.
От тогава той не е проявил интерес към сина си.

Не съм описала доста от случилите се по онова време простотии и изцепки. И пак се увлякох в писане, сори. Но, накратко, това е.

Няма какво толкова да му се обсъжда. Важното е, че навреме ми дойде акъла.

# 64
Като чета началото, мисля че акъла е можело и по-рано да ти дойде. И това да си добър, е малко по-различно от това да се оставяш да те правят на маймуна, особено докато си бременна.

# 65
Като чета началото, мисля че акъла е можело и по-рано да ти дойде. И това да си добър, е малко по-различно от това да се оставяш да те правят на маймуна, особено докато си бременна.

По-кротко.....малко толерантност. Любовта е сляпа....

# 66
Каква толерантност бе жено? Ти прочете ли по-горе? Тоя "човек" от 4 месец на бременността докато го напусне жена му се е държал като пълен идиот без изобщо да мисли за жената и детето си. И накрая изненада - ами не е изненада - съвсем закономерно си е. Всъщност имам съмнения дали е било от 4-я месец или просто тогава мими е почнала малко по малко да проглежда.
Любовта била сляпа ...

# 67
  • София
Любовта е не само сляпа, но и малоумна. А и моля да се отбележи, че съм била 17-18 годишна и все още вярваща в промяната на хората, искащи и обещаващи да се променят.

А онези времена си ги спомням с доста смях. Нещата, които ми се случваха, бяха толкова трагични, че чак на комедия мязаха.

А раздялата и развода ни си бяха наистина комедия.

Сигурно е било и преди 4-я месец, но не толкова изразено и набиващо се на очи. Двустранен процес беше, той реши, че му идва нанагорно и би отбой, а на мен ми дойде акъла.

# 68
Леле аз пък сега влязох в темата. Тюх тюх. Прочетох първите мнения, явно случайно попаднали. Тюх тюх. Искат да го скопят.
Пък тук при нас ще се намерят и негови адвокати. Ще го оправдаят човека, че просто е решил, че не сте един за друг, добре че навреме се е сетил милия....

Незнам защо предпочитам от по-първичките мнения.  Mr. Green

# 69
Леле, а на някой не им се вярва....
Ма толкова ли сме зле бе - аз сега да разбирам...
Тюх тюх.

# 70
не тюх, ами въх, бих казала  Mr. Green

# 71
На авторката на темата й е доста зле, така че моля без шеги и подигравки Naughty

# 72
  • София
Ние /те тоест/, не по неин адрес.
Малко за разведряване.
То на никоя тук не и е лесно. Имаме си опита и си влизаме в положението. Ако не можем накрая да се шегуваме с преживяванията си, значи не сме ги превъзмогнали още.

# 73
Ми то си пролича още в началото бре-на много хора не им се вярва, ма не са гледали нашият филм, затуй така приемат репликите ни.... ooooh!

# 74
  • София
Ми то си пролича още в началото бре-на много хора не им се вярва, ма не са гледали нашият филм, затуй така приемат репликите ни.... ooooh!
пенелопа, аз като писах в началото "не мога да повярвам", нямах предвид, че не вярвам или че живея в розов облак и не знам, че това се случва. Просто не знам и аз, защо така възкликнах..., може би, защото не искам да вярвам, защото е прекалено гадно, за да ти го причини, човека, който до вчера ти е говорил, че те обича и т.н. Ти го прие прекалено буквално и му отдаде голям смисъл на това изречение. А не трябва... просто така възкликнах. Знам, че всеки ден стават раздели, побоища, изневери, пиянски истории... и какво ли не още... и никой не знае, кога ще изгърми и той.

# 75
Ню, стига бе, не се хващай на думата.Ползвах твоят израз, но не визирах теб.Ясно е-темата в началото беше в клюкарника просто.
Мацката нещо не се появява, може пък да  има хепиенд ThinkingДано....И да не вземе да и дойде нанагорно и да тръгне бебето рано като при мен, че ще е изненада.

# 76
На авторката на темата й е доста зле, така че моля без шеги и подигравки Naughty
а какво - да се затюхкаме ли - ма въй какво стана - личи си че си извън тоя форум и не можеш да влезеш в тона

# 77
Не мога да повярвам, че такива неща са възможни..ужас, на никой не пожелавам такова нещо.

ти очевидно не можеш да повярваш и да дадеш подкрепа
ние тука си вярваме и ще й помогнем колкото можем, вие сте тези които жива я ожалихте
безумие
като нямате какво да кажете замълчете моля

Като съвет мога да ти кажа на този етап само едно. Не се размеквай и не си го взимай обратно. Нищо хубаво не те чака с него. Не е невъзможно да започне да се влачи и тн. - това иди ми дойди ми съм го живяла половин година - тази агония е излишна в живота. Започнало ли се е - край. Няма връщане. Залепеното не се чупи. Не му вярвай. Наистина - мисли за себе си и ми хареса написаното - трябва ти малко повече егоизъм в момента.

И пак - моля те не си го взимай обратно ще съжаляваш горко някой ден.   bouquet

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 12:04 от casiopea

# 78
  • София
вместо да се терзаеш за предишния,мисли за някой следващ.  Embarassedколкото и абсурдно да ти звучи в момента-много помага.харесай си поне малко някой наоколо и се постарай и той да те забележи,дори и нищо да не стане,ти отвличаш мислите си в положителна посока,повдигаш самочувствието си,имаш усещане за поне малко личен живот и нищо не губиш,може само да спечелиш още един добър познат или дори приятел,пък знае ли човек...

# 79
Мацката е с корем в 8 месец-предлагате и да се огледа точно сега ли за друг??? Crazy

# 80
Мацката е с корем в 8 месец-предлагате и да се огледа точно сега ли за друг??? Crazy

Ха-ха-ха!  Mr. Green
И аз само за мъже си мислех в осмия месец, ша знайш... Sick
Особено за мъже в униформа, защото си отвисях по болниците  Tired

# 81
  • Варна
Както те посъветва една друга майка в друта тема,пусната от теб-товори с родителите му.А каза ли защо ви зарязва-има ли друга жена в живота му?
Ако отговорът е да- опитай се да поговориш и с нея и я попитай в прав текск, как тя би се чувствала, ако беше на твое място?
Не се откаэвай и се опитай да си го върнеш!
Но не на всяка цена. Рано или късно ще срещнеш друг човек, който ще ви обича и двамата.

# 82

Ха-ха-ха!  Mr. Green
И аз само за мъже си мислех в осмия месец, ша знайш... Sick
Особено за мъже в униформа, защото си отвисях по болниците  Tired

Сабина-има много готини младички докторчета...... Mr. Green
Разговори с "другата" не я съветвам да предприема.Това няма да и помогне-какво като я огледа и я попита-напротив-по-скоро да я нарани повече... Crossing Arms

# 83
Друга има ли въобще?

# 84
  • София,Витоша
Зравейте отдавна не съм влизала да ,но нямах нет просто а и почивах малко в леглото с малко болки,за мен най важен е бебчо сега да ми се роди жив и здрав и много да му се радвам,купих му много дрешки и кошарка това ме отвлича от орицателните мисли в главата ми,какво да кажа за другите мъже ,имам които се навъртат покрй мен и сега бременна в 8 месец колкото и странно да звучи,но не искам никой и ги отблъскавам,искам си детето живо и здраво-то ми е най важно,мъже много....
За господина,говорих с майка му и тя е в шок не можела да повярва и не искала,отишла да говори с него той само мълчал.....
После с него един кратък разговор предприет от мене в скайп,понеже сме си чуджи и нямаме телефоно:(,каза ми че бил в депресия и искал да узрее и да му доидел акъла в тъпата глава,това са негови думи,истината че че излезе дин слабохарактерник и не можа да издържи на напрежението да поеме отговорнастта,да не е лесно да станеш баща и съпруг и да се грижиш,но ако съумееш да го направиш доказваш че си истински мъж.А той искал да излиза да се срещал с хора да има джиджи биджи,сега ги осъзна тези неща,преди не ги искаше,напълни му главата някой негов мил"доборожелател" с глупости и сдаде багажа и си го изкара на мене,да нарекох  го боклук ио нещастник като си събрах багажа,хвърлих телефона си по него,а той стоеше като виновно дете и омълчан като пукел.дори не съзнаваше какви гадории ми е наговорил,как не ме искал и никога не ме обичал,дори трябваше да го набия,е  един тупаник изяде от афекта ми.... #Cussing out #2gunfire Embarassed
Друга жена незнам дали има,съмнявам се просто се оказа един страхливец от реалният живот,ядосвам се на себе си че сега го разбрах,но пък и той досега държеше фронта добре,никога не ме беше обиждал,повишавал тон,винаги правеше всичко за да се чувствам добре,е изби му чивията в най кофтият момент и не мога да го оправдая с нищо,не може да си изкараш на нероденото си дете и бременна жена отрицателните емоции и да и наговориш жестоки и гнусни неща и чужд човек нямаше да ми го направи....,особенно при положение че бях лежала в болницата преди това за задържане  на бебето,и бях много уплашена,аз това дете го искам и обичам повече от всичко на света Naughty
Нека си преосмисля приоритетите в живота сега и да се осъзнава какво е сторил,само че дано не е много късно,боли ме много,но на идиотка никой не ме правил и няма да позволя да ме прави,просто съм силен характер и ги дразня слабите мъже....Simple Smile
Мерси за мненията Ви,уважавам всичките!!!! Hug

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 17:07 от Иррра

# 85
...каза ми че бил в депресия и искал да узрее и да му доидел акъла в тъпата глава,това са негови думи,....

Малее, той много чувствителен бил... Sick
Съжалявам, че все още няма нищо конкретно, което да е направил за теб и бебето.
Дано имаш кой да ти помага и да те подкрепя, защото да си сама и бременна е наистина ужасно. Преживяла съм го...

# 86
  • UK
лоша работа, защо така изведнъж? Направил дете, а после ще зреел  Naughty

# 87
  • Между гори и планини
Според мен е по-добре, че се случило .
Някой ден и ти ще го разбереш, но сега си много наранена, огорчена и изненадана от това което откриваш. Ясно пича не е никакъв мъж, няма да го бъде и като баща.
Понякога по-добре да си сама без мъж, отколкото с .... ( хайде да не се изказвам прекалено грубо)

# 88
Да, позната работа. Tired  Кой ли му е наговорил глупости? Може би майка му ако са близки.
Чувала съм с ушите си думите: "аз не съм готова да ставам баба и нямам пари да се грижа за детето!"  Shocked

Но, да ти кажа ако се връзва на такива приказки и се води по чужд акъл, хич не ти и трябва. Ей, го аз като останах с моя ..... колко .... май са общо 2 години заедно с бременността та какво съм спечелила?! Винаги "мама" (или съответния умник) се бъркаше в отношенията и пред мен едно, а на саме с него съвсем друго; от там скандали, недоразумения, проблеми....  В крайна сметка мама си го задържа за себе си а аз си останах самотен родител..... Не ти трябват тези усложнения, достатъчно грижи ще имаш по бебето за да се занимаваш и с неговата лабилна психика и мненията му които ще се менят като мартенско време в зависимост от това кой какво му е казал.

# 89
... и чужд човек нямаше да ми го направи....Нека си преосмисля приоритетите в живота сега и да се осъзнава какво е сторил,само че дано не е много късно,боли ме много,но на идиотка никой не ме правил и няма да позволя да ме прави,просто съм силен характер и ги дразня слабите мъже....
Иррра,абсолютно си права,за съжаление Sad Предателството от човек, на когото си се доверил,най-много боли,и губиш  вярата си в хората,което е най-лошо. И за другото си права,мъжете наистина не обичат силните жени ooooh!,затова този форум е пълен със силни,сладки самотнички Tired Tired Tired

# 90
  • до канала
каза ми че бил в депресия 
тоя май трябва да го съжаляваме.Другите мъже се радват като ще имат бебе а той в депресия изпаднал.Ами да ходи в психиатрията да го лекуват Sick иррра Hug

# 91
  • София
Иррра, този твой хубостник просто по калъпа на моя БНД! Ама при мен по-рано се сети, че вече не ме обичал - като видя теста с двете чертички...не веднага ама след месец го реши! Хайде, моята работа минала история - каквото било, било....Обаче той сега пак така е подходил при очакване на още едно дете от друга жена! Тая седмица май се е врътнал и край, вече не иска да има семейство! Говорих с майка му - тя е в шок, понеже за втори път по същия малоумен начин се държи! Говорих и с него и го питах - добре, защо се събираш с някоя жена, а като дойде бебето те няма?! Ми такъв бил, нещо му ставало страшно, ограничавали му свободата, а той не искал! Не можел да живее цял живот с един човек и затова да си тръгнел на време.....ма като има и бебе вече?!
Та нещо такова прозирам и в твоя БНД...само да не се окаже, че ти си тази втората на мойто БНД...че майтапа ще е пълен тогазка Joy Joy Joy Joy Joy

# 92
Ох, Морганке ще ме умориш от смях напоследък с тоя твоя екземпляр, то не, че е смешно де....ама  май  "вашата" е в по-ранна бременност, та не ще  е да авторката на темата Heart Eyes

# 93
  • София,Витоша
Моргана стига де,то остава и това,поне да запознаем децата ни след вре,е ужас,ама незнам де то вече всичко възможно хихихихи,ами незнам моят се казва Станислав този хубостник....Simple Smile

# 94
 Joy серияла доста започна да се заплита. Каква ли ще е развръзката  newsm78
 Я да видим сега какво ще каже Моргана за името на мистериозния "татко беглец". Ей, нямам търпение да видя какво ще напишеш  Mr. Green Иначе направо ме убива твоя с тези умопомрачителни тези и житейски размишления. Верно се чудя да се смея ли да плача ли, то хем ме наушва на смях хем си викам че не е редно щото на хората не им е до смях ама....  Joy

# 95
Моргана стига де,то остава и това,поне да запознаем децата ни след вре,е ужас,ама незнам де то вече всичко възможно хихихихи,ами незнам моят се казва Станислав този хубостник....Simple Smile

това е не лоша идея - хеле ако са разнополови.
никак даже. за едното наум.
ина4е си е далавера имаш си брат или сестра на повикване, не всекидневен гад-отровител, докато сте малки.

една приятелка - тя ми като легенда, така се обадила на биологи4ния дъщеря си - измисли й малкото име.
ама защо аз?
щото да знам 4е това име в кревата си няма да вкараш - знае ли се живот как се върти.

* изпървом много се смях, ма после си викам - баси умната жена. и правилно.

# 96
една приятелка - тя ми като легенда, така се обадила на биологи4ния дъщеря си - измисли й малкото име.
ама защо аз?
щото да знам 4е това име в кревата си няма да вкараш - знае ли се живот как се върти.

hahaha hahaha hahaha
Честно казано на някои екземпляри и малкото име може да не им е спирачка...
Ма поне е застраховка...

# 97

ама защо аз?

малко дълго мина докато сгрея ама..  Sick повръщ повръщ

# 98

ама защо аз?

малко дълго мина докато сгрея ама..  Sick повръщ повръщ

Касич, не го мисли бе, нали си имаш момченце... Joy

# 99
  • София
Мацка, не ни е един и същ БНД-то или ЕРД-то - както искаш му викай Wink Wink Wink Оназ девойка чака бебе през ноември някъде...ммм, да не скокне сега някоя друга мацка, че тя е новата одалиска? А иначе брата-близнак на доста БНД-та-малоумки като гледам носи звучното име Жорко Joy Joy Joy Joy
Бреее, тва за името - още утре ша му рекна да не е помислял да вкарва в леглото одалиска-съименничка на щерка му Joy Joy Joy Joy
Ма верно, ако тук някъде се мота одалиска №2, да си каже, то явно тук тече страшна сапунка, дажи си измислих име - Българският Хенрих VІІІ и неговите жени...само дет той няма да реже глави, щото е съвременна и българска версия, а да ФнимаФа жените му да му не кръцнат някоя глава...не знам и за коя...горна, долна?! newsm78 newsm78 newsm78

# 100
  • София
Нещо се е уплашил доста този човечец май. За следродилна депресия при мъжете знаем всички, сега ще се окаже че и предродилна карат някои. Аман!  Sick

# 101
хвала тебе Господи

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 13:27 от Stun

# 102
хвала тебе Господи

Що бе, да не дава Господ но.... и момчетата не са застраховани  Confused

# 103
  • София,Витоша
Абе ако трябва ще им кръцваме и долните и горните глави,то и без това повечето мъже в България за нищо не стават,много им само притенциите,намерили те,че и още искат,ама и ние много им вдигнахме самочувствието,щото все за тях се гласим до побъркване:)
Аз на моя хубостник снимката му я оставих при моите по долу,за да бягат вече женичките като дявол от тамян че да не изиграе и някоя деуга булка като мене,няма детска градина да правим само с негови изоставени отрочета,а да и скоро ми заяви че никога не е бил в депресич,през 2 минути май си сменя настроениата,а да и че аз съм била виновната че за 2 години един път не съм го била целунала и благодарила и уважавала а той така ме бил подкрепял,да ти с...ра на подкрепата,когато имах нужда от нея избяга като най големиат слабак и страхливец,как пък не го беше срам така да лъже че не съм го била ужавала,да се измъква така грозно,ама аз сега като ходя в понеделник до София да си оправям майчинството и да си взема още вещи,че всичко не успях да си събера последният път и като го хвана на калъп ше стане много интересно,дали ще се въздържа или така за кеф ще оскубя малко женски пера ха ха ха,барем ми мине агресията:)))

# 104
  • София
Мила Ирррра, чета темата и просто онемявам... Лошо е, че се е случило точно в  този момент, защото сега наиситна имаш нужда от подкрепа, но отдруга страна, колкото по-рано си го разбрала що за човек е - толкова по-добре. Защото, ако се беше родило детето и започнеше да ти прави подобни номера, нямаше да имаш сили да го разкараш в името на детето. Виждам, че си силна жена, а това ще те направи още по-добра майка. Желая ти всичко най-добро! Hug

# 105
  • София,Витоша
абе силна съм,ама и аз не издържам на моменти,не мога да преглътна обидата и предателството което ми причини,може би страшно много му вярвах на тоя боклук гаден,и представете си детето му още не се е родило и той тръгна да излиза с разни боклуци,обвини ме че само за детето съм мислила и когато се появило така или иначе съм щяла да спра да му обръщам внимание на него и щяло да се наложи да си търси друга,да ревнува от собственото си дете,затова сега така бил постъпил,аз съм правила секс с него само докато станело бебето,що за нещастник,много добре знаеше че имах рискова бременност и се пазехме заради бебчето да не го изгубим,слаб му излезна ангела,4 месеца не можа да издържи без секс,всички ли мъже са такива нещастници,нямам думи......

# 106
абе силна съм,ама и аз не издържам на моменти,не мога да преглътна обидата и предателството което ми причини,може би страшно много му вярвах на тоя боклук гаден,и представете си детето му още не се е родило и той тръгна да излиза с разни боклуци,обвини ме че само за детето съм мислила и когато се появило така или иначе съм щяла да спра да му обръщам внимание на него и щяло да се наложи да си търси друга,да ревнува от собственото си дете,затова сега така бил постъпил,аз съм правила секс с него само докато станело бебето,що за нещастник,много добре знаеше че имах рискова бременност и се пазехме заради бебчето да не го изгубим,слаб му излезна ангела,4 месеца не можа да издържи без секс,всички ли мъже са такива нещастници,нямам думи......
Уффф, този направо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 107
  • на хълма
 ирче .....рано или късно ще срещнеш един достоен мъж на място......да има такива. Peace...който ще бъде и достоен татко на твоето бебе4е и на вашите общи... Thinking  Wink

# 108
Не всички мъже са такива боклуци.Но по някога трява да минем през болката за да оценим щастието, което предстои да срешнем.Не страдай за него,помисли за живота койтоможеш да изградиш сама!!!Желая ти много успех и едно красиво малко създание,което да те накара да забравиш мъката!  bouquet

# 109
слаб му излезна ангела,4 месеца не можа да издържи без секс,всички ли мъже са такива ..нямам думи......
някой ако познава изключение - моля искам само веднъж да видя  Praynig Laughing Embarassed

# 110
някой ако познава изключение - моля искам само веднъж да видя  Praynig Laughing Embarassed
Е, на теб хубаво ли ще ти е 4 месеца без секс?

# 111
  • София
За кой от видовете секс говорим.
Щото ако хората са неизобретателни.......

# 112
Ами и на мен не ми стана ясно. Щото има много начини да доставиш удоволствие на човек който обичаш.

# 113
  • София
Panther, ти кога ще се ожениш за мен, а.
Да те споменаваме после с лошо и теб.

# 114
  • на хълма
слаб му излезна ангела,4 месеца не можа да издържи без секс,всички ли мъже са такива ..нямам думи......

да съпругът ми е от тези...когато се е налагало сме карали без /секс/и никога не е било драма за мъжа ми....напротив.и уважението и целувките и прегръдките...вси4ко си е било както трябва.... Peace

# 115
  • София, Света троица
Не знам и мен са ме обвинявали, че искам само бебе и нищо повече, но жена с рискова бременност да я обвиняваш, че не прави секс с тебе- това не ми се вижда нормално! Ужаса от това, което евентуално може да се случи съм сигурна, че той далеч не може да понесе. Странна работа са тия хора... винаги съм си мислела, че за моето положение аз и само аз съм си виновна, но явно съм постъпила много правилно в моя случай.... Глупаво, много глупаво е да се сетиш в такъв момент, какво всъщност си искал...

# 116
  • София,Витоша
Ами като толкова много му е трябвал секс да си го беше намерил и да бе отпуснал напрежението без да разбера и да разваля любовта и семейството ни,разбира се обаче той не можел така по добре да не сме били заедно,отколкото да направил такова нещо,бил ме уважавал и не съм заслужавала това,ама иначе понеже много ме уважава затова ни заряза с бебчо.абе незнам колкото повече мисля стигам до извода че този човек нещо не  у ред и изпуши,всичките му познати казват че не е в час като говорили с него,и на никой не е казал че сме се разделили,крие,само маика му и сестра му знаят,на другите им казвал че съм си била в Пловдив понеже леко смес е били посдърпали преди седмица,а ние от месец сме разделени,страх го е да си признае какъв слабак и боклук излезе:(
Абе нищо да е жив и здрав,той загуби от цялата ситуация,аз ще си намеря като му дойде времето подходящият човек:)

# 117
Мдам -  и нашия татко така се беше покрил и го беше срам. Айде да не разправям подробности тука че мен ме хваща срам от него и оттам и от мене си... как изобщо съм се докарала до съвместност с това лице точно.... Но по подобен начин и той се беше покрил.
Така че - не си сама - ако това е повод за утеха някаква.  Hug

# 118
Ирра, казвам ти откровено и приятелски- твоят човек ще се върне.
Глупостите, които ти говори, показват, че и той не знае какво точно иска.
А това, че не споделя с никой, че сте разделени, а лъже, означава само едно- той мисли отново да сте заедно и не желае да информира другите излишно, че сте разделени.
Това от опит ти го казвам, моят веднъж преди години ми каза, че не ме обича Shocked иска да е свободен и да се разделиме. А в същото време лъжеше всичките ни приятели, че съм болна или уча вкъщи. След месец се събрахме и да чукна на дърво повече такива изцепки и проблеми не е имало.

# 119
Мдам -  и нашия татко така се беше покрил и го беше срам. Айде да не разправям подробности тука че мен ме хваща срам от него и оттам и от мене си... как изобщо съм се докарала до съвместност с това лице точно.... Но по подобен начин и той се беше покрил.
Така че - не си сама - ако това е повод за утеха някаква.  Hug

Айде и аз в групата...на срамуващият се от нас БНД. И досега! Ако можеше да ни скрие от света, да престанем да съществуваме, като част от позорното му минало...най-добре щеше да е... Sick
И на принципа на Сталин "Има човек - има проблем. Няма човек - няма проблем" го раздава и до днес. Като му изчезнем от полезрението - щастлив и доволен от живота!

А това, че не споделя с никой, че сте разделени, а лъже, означава само едно- той мисли отново да сте заедно и не желае да информира другите излишно, че сте разделени.

#Crazy #Crazy #Crazy ooooh!
Що за глупости?

# 120
Ирра, казвам ти откровено и приятелски- твоят човек ще се върне.
Глупостите, които ти говори, показват, че и той не знае какво точно иска.
Това от опит ти го казвам, моят веднъж преди години ми каза, че не ме обича Shocked иска да е свободен и да се разделиме. А в същото време лъжеше всичките ни приятели, че съм болна или уча вкъщи. След месец се събрахме и да чукна на дърво повече такива изцепки и проблеми не е имало.
мдам - и при мен беше така ама не се върна
от нездрав оптимизъм полза няма

а пък и тука ще й обясниме защо точно не й трябва такъв дето си пита ушите какво да прави при всеки проблем

мисля, че не си била бременна когато сте се разделили временно или грешно съм разбрала?

# 121
  • София
мда, леко глуповато наивно звучи на Здрава поста, да не кажа по-тежка дума.

# 122
Birdy, би ли се конкретизирала?

# 123
  • София
Ами първо не мисля, че историите ви са съпоставими по НИКАКЪВ начин. Ако правилно разбирам от поста ти (от това, че той е казвал, че учиш) - били сте поне студенти; нямало е бебе напът и т.н. Коренно различна история.

А и това, че не казва на никой ама изобщо и по никакъв начин не значи, че възнамерява да се връща. Да не е луд да казва, нали е наясно как ще го заклеймят всички, че е оставил бременната си жена!

Според мен й даваш напразни надежди и ще бъде още по-разочарована после - само заради това се изказах така грубо.

# 124
Не й давам никакви надежди, тя надеждите си ги има и сега.
Колкото до нея..питай я след 6 месеца дали са заедно с мъжа й. Защото аз съм сигурна, че ще бъдат.

# 125
Виж сега, ако иска надежди да ходи да си пуска темата в Семейните и там ще си й обясните как да си го котка този и да му вади душата с памук.
Пък ний тука да й обясним разни други неща. Става ли така?

# 126
Все още има надежда.  Peace

# 127
Не я съветвайте да си го вземе обратно.
Не вярвам на очите си.  #Crazy
Нейна си работа де. Ако иска да си го отглежда - доживот. Той си е неин живота.

# 128
Нищо не я съветваме. А и човек прави това, което сърцето го учи. А така като гледам Ирра обича мъжа си, наранена и обидена е, но иска да бъде с него.
Не може просто така да й кажем да го забрави завинаги.
Тя сама ще прецени. Няма да послуша  разума си, а най- малко пък някакви непознати форумки.
Някога ще осъзнае, че този младеж не е най-доброто за нея, но тя сама ще стигне до този извод, нашите писаници няма да й повлият въобще.

# 129
  • София
Ама то принципа на Сталин - Има човек има проблем, няма човек - няма проблем - просто важи с пълна сила май за доста мъже! Да не давам неоправдан песимизъм, ама БНД-ЕРД баш така се държеше с околните, за да не го заклеймят като "най-черният на света.....но когато му додело времето щял да каже и да си го понесе!". Та мисля, че и при Ирра има нещо подобно....което обаче никак не означава, че Иррра няма да се справи перфектно....че и по-достоен татко за детето да си намери!
Здравке, всяка от нас е обичала БНД преди да стане ЕРД и е била наранена и е таяла надежда да се съберат заедно щастливи...но колко са успели? Ако има такива - процентът е малък, а като гледам как расте списъка в тоя форум - май правилото е в полза на несъбирането....Тъжно, но факт! Нашите писаници могат само да й помогна на Иррра помисли, да чуе повече мнения, то е ясно, че ще направи така както за нея самата е най-добре!
Иррра, пожелавам ти сила, за да си бременееш, да родиш живо и здраво детенце, а после да започнеш живота отначало! И много късмет! Виж, има момичета тук, които са намерили своя късмет след като са натирили съответния БНД-ЕРД! #Cussing out

# 130
  • София,Витоша
Да прави сте че вечер като легна сама в леглото и очите ми се насълзят и си мисля защо ли не мога да върна времето назад и да кажа други думи,да сме заедно да се радваме заедно след месец на бебнцето ни,ама после ме шибва реалността и виждам че нещата няма да ги бъде вече,голямо предателство ми стори,винаги ще остане между нас  дори и да се осъзнае,макар че се съмнявам че някога ще го направи,може би като се появи бебко ще имам повече сили да продължа живота си напред,лошото че повече няма да се доверя на никой мъж,защото ама никога не съм си мислила ,че този човек ще постъпи така с мене,ама никога,дори той повече ме обичаше колкото аз или така изглеждаше,а как се обърнаха нещата,просто си излезе слабак #Cussing out #2gunfire,натисна го живота и предаде най близките си,ще се преглъща болката няма как,ама ще се справим момичета,то такъв е живота ....... Embarassed Confused Rolling Eyes