ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ!

  • 857
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 467
Дъщеря  ми, като всяко много малко бебе, има проблемна кожа, къде от претопляне, къде от изпотяване, слънце, къде какво ли не. Това е кремът на кремовете, за 2 дни кожата й светна и стана бяла и гладка! Чак не мога да повярвам на очите си. В случай, че този крем не се продава в България, може да се закупи онлайн.

Казва се LICHTENA

Ето и линк:

http://www.saninforma.it/Sezione.jsp?idSezione=1563&idSezioneRif=703

Кремът ми беше препоръчан от педиатърката, специално за чувствителни кожи. Четох из Интернет и мнения на други майки, всички са изключително доволни!
Ако имате нужда от помощ за набавянето - пишете ми на лични.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Благодаря за информацията, ако имаме проблем, ще се възползвам. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 19 245
този крем продават ли го в България и къде може да се купи?ние сме с проблемна кожа и имам вече колекция от кремове.

# 3
  • Мнения: 1 467
този крем продават ли го в България и къде може да се купи?ние сме с проблемна кожа и имам вече колекция от кремове.

Не съм в България и нямам представа, но както споменах по-горе, има го за продажба онлайн, стига да имаш карта Visa.

# 4
  • Мнения: 19 245
о извинявай сега видях,че си в Милано.а дали ще ми го досавят в Германия ако го поръчам оnline?нищо не разбирам от тоя италиански на сайта,а не съм чувала тази марка тук.

# 5
  • Мнения: 1 467
о извинявай сега видях,че си в Милано.а дали ще ми го досавят в Германия ако го поръчам оnline?нищо не разбирам от тоя италиански на сайта,а не съм чувала тази марка тук.

О, да, разбира се, че ще ти го доставят, ако искаш, ще потърся такъв сайт за доставка в чужбина.

Общи условия

Активация на акаунт