Обичате ли да карате колело?

  • 4 340
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 299
Ами помня, че видях такива някъде в София...ще поогледам пак  Peace

# 16
И аз обичам да карам колело,но това ми се случва само,когато си отидем на село. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 299
Още един вариянт за колело с количка за дете:


# 18
  • Мнения: 2 336
Аз не мога, а много би ми се искало.  Cry Даже и до работа бих могла по такъв начин да се предвижвам.

# 19
  • Мнения: 72
Карането на колело за мен е страхотно удоволствие и всеки ден ходя на работа с него Simple Smile.  Лошото е, че съм  постоянно нащрек за отнесени пешеходци, които тръгват да пресичат точно пред мен, сякаш не ме виждат или пък шофьори, които спират и отварят вратите на колите си без изобщо да погледнат в огледалото, а аз точно минавам отстрани... #Cussing out

# 20
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не мога да карам колело, срам не срам, на, признавам си. Страх ме.

# 21
  • Мнения: 1 299
Не мога да карам колело, срам не срам, на, признавам си. Страх ме.

 Shocked
Дай да те научим, супер лесно и приятно е  Peace

# 22
  • Мнения: 6 992
Пипинце, разбирам те. Мен ме е страх от ролери Joy

# 23
  • Мнения: 11
Колелото е част от мен. Вече три години не слизам от него, в София.
Не познавам друг транспорт, освен инцидентно, веднъж в годината.

Най-глупавият въпрос, който всеки ми задава, е: "Ама не е ли опасно при това движение в София?"........


Да, опасно е. Опасно е и да се ходи пеша, а да се кара кола в София е още по-опасно.
Ако това би ме спряло, означава да си стоя затворена вкъщи и никога да не изпитам удоволствието от карането на колело в София, освен в парка през уикенда.

Има и нещо друго: колкото повече станат велосипедистите, толкова по-бързо пешеходците и шофьорите ще свикнат да се съобразяват с тях на пътя, а не да ги смятат за невидими, както сега. Grinning

# 24
  • Мнения: 505
Обичам, да  Peace От малък град съм, но това не прави карането на колело, по-леко  ooooh!  но и няма да ме спре  Peace

# 25
  • Мнения: 1 299
Има и нещо друго: колкото повече станат велосипедистите, толкова по-бързо пешеходците и шофьорите ще свикнат да се съобразяват с тях на пътя, а не да ги смятат за невидими, както сега. Grinning

 Peace

# 26
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Много обичам да карам колело! Преди да родя ходех на работа с колело- стигах за 30-40 минути-беше далечко /но за същото време стигах и с градския транспорт/. В работата имаше баня-хвърлях си един душ и започвах работния ден -тонизирана и освежена, а и поддържах форма! Sunglasses

От както родих обаче съм карала колело -2-3 пъти само! Sad Не остава време и колелото така си стои в мазето, май е време да го продавам!

Надявам се след някоя и друга година да карам заедно с децата! Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 299
И ние в офиса си имаме 2 бани, в които човек може да се освежи, ако много се е запотил въртейки педалите  Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Много обичам,но не съм го правила вече 3 години  Sad

# 29
  • Мнения: 1 733
И аз много обичам, но да си возя детето ми се струва доста опасно...

Общи условия

Активация на акаунт