От кои мултивитаминни сиропи сте доволни?

  • 7 419
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 7 640
Т.е. на децата би се харесват?
Киди Фарматон няма вит.С newsm78, Леатонът мирише доста на В12 и дъщеря ми му се муси.
Дайте идеи

# 1
  • Мнения: 47 963
моите пият само саностол, няма всички "екстри", но поне го пият с огромно удоволствие

# 2
  • Мнения: 7 186
Аз съм давала Мултивитамол на д-р Тайс. Много приятен е на вкус и му харесва.

http://naturprodukt.bg/produkti/DR._THEISS/mult_prep/multi.php

# 3
  • Мнения: 128
И аз съм за SANOSTOL

# 4
  • Мнения: 128
         Имахме проблеми - белеща се кожа, цепещи се нокти, суха коса, като изтощена от студено къдрене . След два "Саностол"- а  всичко е в норма!

# 5
  • Мнения: 17 407
Мултисаностол. Киди-то не го харесвам, дъщеря ми- също.

# 6
  • Мнения: 468
http://www.abopharma.de/produkte/nahrungsergaenz/kinderfit_mv_trunk.html - тези, много са приятни на вкус, пише, че са за деца над 4 год, но нашата педиатърка ни ги назначи на 2 год. възраст в по - ниска доза. От Саностол сироп също съм много доволна.

# 7
  • Мнения: 216
Пробвали сме няколко сиропа,но аз съм най_доволна от Саностол  и,като вкус и като ефект!

# 8
  • Мнения: 7 640
каква е цената на Саностола и колко мл е?

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
PolarFox , извинявай, че ти размивам темата!Искам да те попитам защо си решила да даваш мултивитамини?В разгара на сезона на полодовете и зеленчуците, те не са излишни?

# 10
  • Мнения: 7 640
щото ще ги давам на ясла Rolling Eyes и си въобразявам, че ще правя нещо за профилактика на сополите Wink И проучвам нещата.
Леатонът от 500мл вече ще бъде подарен, миризлив им е и не го искат.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 252
Мултисаностол и Апровит +
Цената на Мултисаностола е около 10-15лв,но е доста голямо шишето-не зная точно какъв грамаж е.
А ако те интересува, Апровита е около 3-4 лв

# 12
  • Мнения: 47 963
sanostol е 230 мл за около 8 лева, пие се по 1 лъжица на ден, вкуса му е суупер

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Давала съм Мултисаностол, Мултивитамол, Апетон. Особена файда не видях  Confused

# 14
  • Мнения: 17 407
Давала съм Мултисаностол, Мултивитамол, Апетон. Особена файда не видях  Confused

То и аз понякога се чудя защо ги давам. При мойта дъщеря( а и при всички, които боледуват в ясли и градини)- със или без тях е все тая.

# 15
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Момичета,а какво мще кажете за витамините VISION,купували ли сте ги и доволни ли сте или само аз съм чувала добри отзиви.Ако някой не се досеща те се купуват само чрез дистрибутори и знам че детските им са около 35 лева за 60 хапчета. newsm78

# 16
  • Мнения: 4 176


Страшно доволна!!!! Цена 35-40 лв. ( не помня)
Фирмата се казва |AD medicine"

Тук има и съставките: http://images.google.bg/imgres?imgurl=https://www.bg-mamma.com/a … official%26sa%3DX

# 17
аз  лично  като почна  сина  ми  ясла   започнах  да  давам  имуностимулатор  изопризидин    а  иначе  от  киди  фарматон  сьм  доволна  

# 18
  • Мнения: 5 228

През зимата бях купила този сироп и мога да кажа, че имаше ефект. Щом тръгнеше да се разболява й увеличавах дозата и веднага пресичаше болестта.
Обаче когато се разрових в нета, се оказа, че се продава само в България. Никаква друга информация, освен в някой и друг руски сайт. Това, честно казано, ме притесни - уж английско лекарство, нови технологии, тинтири-минтири, а се продава само в България. Някой има ли информация защо това е така?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 104
Пробвали сме няколко сиропа,но аз съм най_доволна от Саностол  и,като вкус и като ефект!

 Peace
само че аз й го давам на таблетки Peace

# 20
  • Мнения: 4 176
И аз съм давала саностол, но са си синтетични витамини все пак, и все с резерви подхождам към подобни.
Това за Ад медисин дето прочетох доста ме озадачи.

# 21
  • София
  • Мнения: 819
Зимата давам Герисан, българско, мирише и има вкус на ягодка, с корен от кръвен здравец, много съм доволна вече втора година Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 880
аз съм доволна от витамини "Марсианци" във вид на бонбонки

# 23
  • Мнения: 526
Много съм доволна от Мултисанастол и витамин С и на д-р Тайс, заедно с имуностимулатор Изонопринозин а в момента съм с АктаВит. Според мен трябва да внимавате да не предозирате детето  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 042
аз съм доволна от витамини "Марсианци" във вид на бонбонки

те по принцип са зад деца над 3г. Аз също съм доволна от тях, но за сега ги давам само на щерката.

На дребният съм давала Мултисаностол, Мултитабс 1-4г - дъвчащи таблети,а напоследък му давам Анималс табл. От всичките съм доволна и всички са с приятен вкус.

Пробвали сме няколко сиропа,но аз съм най_доволна от Саностол  и,като вкус и като ефект!

 Peace
само че аз й го давам на таблетки Peace

Не знаех, че има Саностол на таблети. Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 2 104
да, има от скоро, вкусът е същия като на сиропа, но малката ги пие с удоволствие, защото ги асоциира с бонбонки, а сиропа- с лекарство Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 3 880
аз съм доволна от витамини "Марсианци" във вид на бонбонки

те по принцип са зад деца над 3г. Аз също съм доволна от тях, но за сега ги давам само на щерката.

да, но в Аптеката ми казаха, че няма проблем да му ги купя като го видяха с пакетчето бонбони, които хруска отдавна. предупреждението, че са за деца над 3 години е само заради опасността да не се задави Peace

# 27
Здравейте, твърдо за Саностол съм ! Изпитан продукт ! Отличен  витаминен баланс ! Безкомпромисно качество!Препоръчвам ви ги !
Информация : http://www.arishop-pharma.bg/bg/products/29.html

# 28
  • Мнения: 4 176
Здравейте, твърдо за Саностол съм ! Изпитан продукт ! Отличен  витаминен баланс ! Безкомпромисно качество!Препоръчвам ви ги !
Информация : http://www.arishop-pharma.bg/bg/products/29.html
И защо така си ЗА саностол? Нима другите марки не са балансирани? Въпрос на фирмена реклама.
Да " витаминен баланс", ама синтетичен нали?  Confused

# 29
  • във фурната
  • Мнения: 596
Пиковит-сироп или пастили Peace

# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пробвала съм почти всичко.
Няма по-вкусен и хубав от Мултисаностол.

# 31
Az sam mnogo dovolna ot tova sirop4e,no sam go davala na da6terq mi kato be6e na 3g ,a sega na sinat mi koito e na 1g moga li da mu go dam,samo 4e na polovina ot  dozata Thinking









 smile3522 smile3522 smile3522

# 32
  • Мнения: 338
Мултисинастол Hug

# 33
  • Мнения: 822
Аз съм за Апровит+. Съдържа Ехинацея и Пчелно млечице. Много го харесват малките - има с вкус на малини и портокал. И срува към 4 и 50.  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 819
Аз съм за Апровит+. Съдържа Ехинацея и Пчелно млечице. Много го харесват малките - има с вкус на малини и портокал. И срува към 4 и 50.  Peace

В аптеките ли го има? Защото на моята й действа много добре Ехинацеята, а баба й е фен на всичко медено Wink

# 35
  • Мнения: 822
Да има го!  Peace
Аз съм най-доволна от него. Струва ми се и най-безвреден.

# 36
  • Мнения: 423
Аз лично от сиропа For Kids, не съм доволна. Разболях детето си с него. Mr. Green И то не за друго, ами защото нали се съхранява в хладилник и от студеното стана ангина. Всъщност грешката си беше изцяло моя, може би трябваше да затоплям сиропа преди да го давам и нямаше да се стигне до там, но ми остана отрицателното мнение за него.
Сега давам Апровит + и може да се каже, че съм доволна. Принципно не смятам синтетичните витамини за особено полезни и ефективни. Давам го откакто тръгна на ясла по-скоро за собствено успокоение.

# 37
  • София
  • Мнения: 819
Купих още тази вечер АПРОВИТ+, от утре почваме, да видим как ще се отрази, в нашата аптека е 3,95 лв. Peace

# 38
  • Мнения: 7 640
Аз лично от сиропа For Kids, не съм доволна. Разболях детето си с него. Mr. Green И то не за друго, ами защото нали се съхранява в хладилник и от студеното стана ангина. Всъщност грешката си беше изцяло моя, може би трябваше да затоплям сиропа преди да го давам и нямаше да се стигне до там, но ми остана отрицателното мнение за него.
Сега давам Апровит + и може да се каже, че съм доволна. Принципно не смятам синтетичните витамини за особено полезни и ефективни. Давам го откакто тръгна на ясла по-скоро за собствено успокоение.

не си го разболяла, не се упреквай.
Давам от хладилник сиропи и сок отдавна, не съм имала проблеми Peace
Все пак 1 ч.л. се стопля още на езика преди да се преглътне Simple Smile

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Апровит+, Мултивитамол на д-р Тайс. Но ги ползвам само при нужда.

Общи условия

Активация на акаунт