Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 юни 2007, 02:54 ч.

Водно легло

• 3 387
  • 5
  •   1
Отговори
Имате ли водна спалня?
Моля, споделете опит.
Предимства, недостатъци...
Рискове, поддръжка...

# 1
  • София
Докато живеех у братовчед ми, спях на водна спалня. Много ми беше удобно, но за 1 човек; зимата е скъпо да се затопля. За поддръжка не знам, не се е "разваляла" докато аз спях на нея.

# 2
  • Sofia
Лягала съм на водно легло, но не ми е приятно да чувам как клокочи и бълбука, а и като легнеш тялото е в непрекъснато люшкане, което специално на мен не ми харесва, и ми става гадно. Това си е мое мнение, и на никого не го натрапвам. Всеки има предпочитание и вкус.

# 3
  • до канала
най -големият риск го бях гледала в някякъв филм 6-годишен разбойник с ножица Rage водата беше си беше доста

# 4
  • Sofia
И аз при зълва ми спах на такова легло. Хареса ми, но за 1 вечер, за повече сигурно би ми станало досадно да се лашкам цяла нощ. По-глупавото е, че едва се завъртах и изправях Laughing, то няма твърдо място, на което да се подпреш и надигнеш.

# 5
  • София
Издържах точно един час да спя на такова легло - клокочи и се разбърква при всяко вдишване, #Cussing out   а ако се обърнеш - звукът е направо неповторим! #2gunfire
Освен това ми се зави свят ... нещо като морска болест ме хвана!  Tired
Не бих повторила за нищо на света.  Naughty Sick

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт