Лунички - какъв слънцезащитен крем

  • 3 355
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
за мен въпросът е появяват ли се после...това ме мъчи  newsm78  Grinning

# 16
  • Мнения: 9 095
при мен няма нищо след това, но брадавиците, дето са доколкото знам пак рецидивиращи не се появяват, вероятно и това ще е така Thinking

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ахромина не е ли агресивен?Имам го ,но когато се намажа ми се въэпалява кожата. Rolling EyesМайка ми непрекъснато ползва Ахромин и лицето и е перфектно-явно има и противобръчково действие. Rolling EyesИмате ли информация дали наистина има живак в съдържанието на крема? Close

# 18
  • Мнения: 2 936
трябва да използваш крем със защитен фактор постоянно  Peace зимата с 15 фактор-тогава можеш да използваш и избелващи кремове,процедури в козметичните салони,а за лятото минимум 25-ти фактор!
на мен също ми се появяват лунички сега ми свършва крема с 25 фактор и мисля да си взема 30-ти,защото слънцето вече е доста силно,но ако лицето ти е предразположено към по-голяма пигментация трябва да си вземеш и по-висок фактор от spf 30!
избягвай излагането на лицето на слънце,носи шапки с козирка....това е спасението  Wink

# 19
оф ами много ме отчаяхте ......аз съм със много светла кожа и имам лунички които адски ме погрозняват и това ме прави несигурна и ми е неудобно да гледам хората в очите(особенно непознати),а ако някай почне да ме зяпа продължително се изчервявам и ми става много кофти.за сега съм ползвала само 1 вид крем но не мисля че помага.Най-добре да се самоубия....така няма да ме вижда никои!

# 20
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Аз също съм със светла кожа и лунички.Всяка година месец март започвам да ползвам слънцезащитен крем с висок фактор.Миналата година си купих Юсерин с фактор 50+ и бях много доволна-хем предпази кожата,хем леко избистри тена.Препоръчвам го.За тази година няма да казвам,реших да си взема по-скъп,пак от медицинската козметика,но сгреших.

# 21
  • Мнения: 17 407
     Здравейте  от малка имам лунички по лицето и не мога да ги премахна сега дъщеря ми на 5 год има малко по нослето. Моля ако нятой се е преборил с тях да ми даде съвет.Не знам какъв крем да си купя сега за лятото  Много благодаря

Луничките за секси, защо ще ги махаш? Wink И аз имам- доста са вече, но си ги харесвам. В момента ползвам Авен 50+.

# 22
  • Мнения: 3 830
Слънцезащитен крем за лице на Vichy - Capital Soleil, но с висок фактор на защита. Той е предназначен да ограничава появата на слънчеви петна, а луничките са точно такова явление. Аз го ползвам редовно и съм доволна!

Общи условия

Активация на акаунт