GSM

  • 2 091
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 567
Ню, за първолак си права. И моята в предучилищната и първи клас имаше вкарани в телефона си само моят и на баща си номерата. Телефонът и беше блокиран за набиране на други номера. Но с времето детето почва да има повече контакти и не можеш го ограничи само до тези два номера. Примерно моята в момента освен нашите номера има още 5, с които по редовно говори. Не ми се мисли след година- две колко ще станат  Simple Smile Има си лимит от 40 минути на месец и ако ги изговори край. С времето се научи да се ограничава и и остават доста от тези минути. Така, че поне в нашият случай не виждам смисъл да я ограничавам само до нашите номера.

# 46
  • Мнения: 5 468
Аа... разбира се. Далеч съм от мисълта да я ограничавам да има приятели и да се занимава само с мен и баща си Laughing. Но аз не мисля, че ще е с един и същ телефон години наред. Като знам аз, как си ги сменям... Наистина, този ще е по-специален и трябва да е за по-дълго време, дано да оцелее. От тази гл. точка, по-добре ще е да й вземеш твоят модел, който може да набира повече от 2 номера. Аз не мислех за години напред, като писах, че двата номера са достатъчни.

# 47
  • Мнения: 2 567
Ох, тя моята суетница няма да ще с един да е няколко години, ама пък сега може да е този, пък догодина по новият модел  Laughing

# 48
  • Мнения: 5 468
Ами да. Като почнат да се хвалят на приятелки и към 4-5 клас на джентълмени... ела да видиш, дали ще се разминеш с този телефон Crazy Mr. Green. Пак ще си говорим.

# 49
  • Мнения: 2 567
Аааа Ню. Сакън. Моята сега ще е 4 клас. Как така джентълмени. Неща и да чувам  Stop Малка си ми е тя още  Simple Smile
Въпреки, че на мене така ми се иска. Малката ми сладка вече отдавна дава признаци, че пораства. Като почне да си шушука с братовчед си за Кристиянчо или Иво и тогава много добре го разбирам.

# 50
  • Мнения: 5 468
Хахах... аз бях в 5 клас, когато си хванах първото гадже и бях обезумяла от любов Crazy. И като се разминавахме по коридорите в у-ще, ми пъхаше бележки с любовни обяснения в ръката. Еееххх..., колко беше вълнуващо. И това беше преди петилетки, сега са по-модерни.
А и твоето дете, каквато е хубавица, хич няма да я подминат "ергените" Joy. Ох, знам, че не ти е смешно това, ама още съм далече от тези трепети и ми е широко около врата:).

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мамчета, има такова чудо и у нас, нарича се Personal securer
Предлага се от Мтел.

Поредната щуротия на МТел. Пари да ми дават, такваз глупост не бих купила на децата си.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт