ДОБРИЧки дечица малки, вече тропкат по сандалки (30)

  • 10 717
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 821
детска - играчка

# 61
  • Мнения: 377
Честит рожден ден на Деси на Анушка-много здраве, щастие и безгрижно детство!играчка-плачка

# 62
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Благодаря ви много, момичета!!!
Много ми е готино днес, едно щастливо, весело, засмяно. Пожелавам на всички ви здраве и ведро настроение. Малка почерпка от нас:










За срещата, аз така или иначе не мога. До 18 съм на работа, а после на родителска среща от езиковата школа на каката. Май по- добре се обадете на Диана.  Peace

играчка-плачка - мама

# 63
  • Мнения: 3 810
мама....кърма Hug да си дойдем на думата Joy

Ами ако кажете- да отложим срещата...да се преброят тези, които могат и ако са малко- да се обадим на Цоцоланка, да не се надява напразно, че то и не остана...

Аз се притеснявам и от времето- дават го дъжд Tired

# 64
  • Мнения: 2 821
кърма - АМ Joy

и аз незнам за утре...вероятно ще съм навън с двете деца, но немога да бъда точна за час...ще мина покрай мястото..но като чета наистина не остана кворум за среща Thinking

# 65
  • Мнения: 643
мама....кърма  - хихи Миме на това трябва ли да му правя характеристика или и сама можеш.

# 66
  • Мнения: 80
Преди време синковицът ми боледува от ларингит с кашлица оправи се и сига когато цъфтят тополите и липите се обожда кашлицата и сме на стодал,перитол сироп и ще видим на къде отиват нещата защото е още в началото .А за нашият тати ще разберем на къде отоват нещата му утре от скенера дано резултатите са добри иначе операция.Моля се да не се стига до там.

# 67
  • Мнения: 3 810
мама....кърма  - хихи Миме на това трябва ли да му правя характеристика или и сама можеш.

не мога newsm78 нищу ни ръзбиръм ут психулогиъ
А ти що не се включваш в играта? Само сеира ни гледаш... Crossing Arms

Велина, забравих да те скастря- защо си платила сметката ни бе човек? ooooh! Изобщо не сме усетили кога си го направила... Сега ще трябва и теб да черпя... Wink

АМ...шише да не кажа неестествено, че някой може да се обиди Wink

# 68
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
шише...... пияница  Laughing

# 69
  • Мнения: 2 821
Velina_70,  дано се размине операцията..стискам палци...какво му е на мъжа ти всъщност, ако не е нахален въпроса?
пфууу днес неможах да изляза..аз съм се пристрастила към разходките Crazy...чудя се дали ще вали пак...тръгнах, но на входа заваля и се върнахме Crossing Arms...


АМ...шише да не кажа неестествено, че някой може да се обиди Wink
въх, сакън
пияница - Ани на такава вълна ли си от празнуване вече Wink - Иван Славков Mr. Green

# 70
# 71
  • Мнения: 166
футбол Димитър Бербатов

# 72
  • Мнения: 643
Димитър Бербатов - Готин мъж

 И участвам бе Миме, даже сериозно  провери назад!

# 73
  • Мнения: 3 810
Адиии дееее, чаками си профилити!!! Rolling Eyes

мъж?....айде сега пък.... Laughing легло

# 74
  • Мнения: 377
Адиии дееее, чаками си профилити!!! Rolling Eyes

мъж?....айде сега пък.... Laughing легло
сън

Общи условия

Активация на акаунт