Бебешки сандалки №18 в София -къде?

  • 834
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Привет!
Днес обикаляхме да търсим сандалки на двете ми госпожици -на 4 г. и 1 г.Направо съм бясна !Живеем в Младост и обиколихме 3 магазина.Първият е в Студентски град/срещу поликлиниката, едно време беше в Младост 1 на пазара/.За каката /№24/ нямаше нищо подходящо, а и тя вече е с претенции..За малката имаше повече избор, но всички са с лепки и №19.За каката след голямо чудене взехме едни от Стил 99 в Младост - 1А.Ходихме и в Колев и Колев и буквално съм разочарована от техните модели.Ако ми бяха харесали, щях да купя , но те първо са грозни и скъпи и най-малките сандали са №19/на малката са й огромни/.
Търся сандали за все още непроходила госпожица на 1,1 год. с малко краче /вероятно №18/ по възможност с катарама /с лепки трябва да си отварям очите на 4 дали обувката все още е налична/, български от естествена кожа и на нормална цена /около 30 лв./
Ако някой може да помогне, ще съм много благодарна!

Поздрави на всички и слънчева и усмихната неделя!

# 1
  • Мнения: 353
И аз днес цял ден обикалях да търся сандали №18 за момченце, но се оказа, че на повечето фирми номерацията почва от №19, а там където принципно предлагат този № бяха изчерпани. В понеделник ще проверя в Штъркела, ако не ти е късно. Ти затворени ли искаш отпред и отзад?

# 2
  • Мнения: 31
Благодаря, но Щъркела ми идва доста далече.Иначе предпочитам затворени отзад, а отпред не съвсем /с нещо като отвори за проветряване/.В понеделник ще се разходя и из още няколко магазина в квартала, ако видя нещо подходящо ще пиша.
Между другото Колев и Колев имат едни платнени сандали тип пантофи, които стават и за навън при сухо време.

# 3
  • Мнения: 207
Ще препоръчам сандалките на марикита,те са до 26 номер почти 50 лева са ,но са страшно удобни.Две лета купуваме от тях и цяло лято изобщо не мръднаха ,а експлоатацията беше голяма.Магазина е на Черни връх на ъгъла с Вапцаров-точно срещу кошарите.А виж и в сайта  смензамен,там са същите. Peace

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
еха, как да няма малки...
Има и то много готини. Почти са като кукленски на BICAL.
На пътеките на Мл.1А. Новите, на средната редица най-горе в дясно.

# 5
  • Мнения: 7 106
Освен сандалките на Бикал, в малечко има малки номера от сандалите на Перлина, които са със страхотно качество, Минимен и Paqpa, също имат 17-18 номер. последните два модела ги има в магазинчето под Плиска и на Витошка, едно магазинче за обувки малко преди пресечката със Солунска идвайки от НДК от лявата страна.

# 6
  • Мнения: 3 457
и аз съм доволна от Марикита Peace,също знам със сигурност че и Рихтер имат 18 номер -много са добри Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 70
Детските сандали на RICHTER започват от № 17.
На телефони 955 5621 и 865 0487 може да се
получи допълнителна информация.

Общи условия

Активация на акаунт