HERBAL SLIM FORCE - някакво ново чудо за отслабване?

  • 13 584
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 479
Момичета, някои чувал ли за това нещоБ

# 1
  • Мнения: 1 479
Пак ще пиша аз! Снощи като се прибрах късно от работа и майка ми ми показа програмата за телевизията от 24 часа май беше и вътре на средата имаше публикация за това нещо! Как за 20 дни се отслабва 19 кг или нещо подобно  без диета и без физкултура! Нямах време много да гочета, защото ми се спеше, но днес ще го прочета и ще ви пиша! Ако някой знае нещо повече да пише, аз се стягам пак за работа!

# 2
  • Мнения: 27
и аз щях  да питам,  много  съмнително  изглежда. Няма име  на  фирмата, нито  адрес,  а  само телефон

# 3
  • Мнения: 415
И аз четох в същия вестник  newsm78
Билки разни пиеш ... и си ядеш каквото си искаш  #Crazy да, да!
Съмнително...

# 4
  • Мнения: 1 479
Сега си мисля дали да не се обадя на този телефон и да питам за някаква информация! Май е много съмнително!

# 5
  • Мнения: 1 479
Девойки, обадих се на посочения телефон и научих следното:

1.Препаратът представлява сироп, който се разтваря в 1,5 л вода и това се пие цял ден!
2.Произведено е от френската фирма NOVA FARM
3. Има сертификат от Европейкия съюз!
4.Някой от съставките - ананас, зелен чай, Корони от троскот, Гуарана, Цикория , някакви водорасли и още нещо, което май не запомних!

За 4 седмици - 49 лв.

Дават гаранция и казват, че ако няма резултат ще върнат парите!

Не знам всичко вярно ли е! Ако някой знае нещо повече, да пише!

# 6
  • Мнения: 27
а  коя  е  фирмата,  която  го  предлага в  България?

# 7
  • Мнения: 684
Девойки, обадих се на посочения телефон и научих следното:

1.Препаратът представлява сироп, който се разтваря в 1,5 л вода и това се пие цял ден!
2.Произведено е от френската фирма NOVA FARM
3. Има сертификат от Европейкия съюз!
4.Някой от съставките - ананас, зелен чай, Корони от троскот, Гуарана, Цикория , някакви водорасли и още нещо, което май не запомних!

За 4 седмици - 49 лв.

Дават гаранция и казват, че ако няма резултат ще върнат парите!

Не знам всичко вярно ли е! Ако някой знае нещо повече, да пише!
Hug Hug HugДавай телефоните аз ще го поръчам пък да видим какво ще излезе,ще стана и аз химик-дегустатор  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 3 789
Кажете ако има ефект това чудо?! newsm78
Направо ме заинтригувахте....

# 9
  • Мнения: 27
02/ 400 85 81
 търсих  в интернет, попаднах само на някакви румънски сайтове от 2004г за резултати, всичко е на румънски

# 10
  • Мнения: 1 479
Д И В А 3 телефонът е 02 това е код за София и после 400 85 81! Аз също го поръчах и ми казаха, че след 12 дни ще го доставят, поразпитай ги, защото аз бързах, че съм на работа и пиши!

# 11
  • Мнения: 1 479
И аз ги намерих тези сайтове на румънски, но някъде мернах и името на фирмата производител или нещо друго, което ми казаха nova farm

# 12
# 13
# 14
  • Мнения: 50
Колко струва това чудо!?

Общи условия

Активация на акаунт