Пране на детски дрешки с не-бебешки прах - откога?

  • 2 651
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 469
От няколко дни започнах да му пера дрешките с нашите(със Ариел).Просто ми е трудно да събера пералня само с бебешки летни дрехи.Иначе досега ползвах Тео бебе.

# 31
  • Мнения: 1 452
Ние използваме за нашите дрехи Персил Сензитив и смятам и на бебчо дрехите да ги перя с него. Дори мислех да слагам неговите и нашите дрехи заедно, но се чудя как да прозедирам с омекотителя.
Вие използвате ли омекотител за детските дрешки. Знам че не е препоръчително  newsm78

# 32
  • Мнения: 8 505
Никога не съм ползвала бебешки прах.Перях (и пера) дрехите на трима ни с Персил.

# 33
  • Мнения: 5 362
До към 10-я месец перях с бебешки прах дрехите на Кали.

# 34
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ние сме на Сано бебешки цялата къща!

# 35
  • Мнения: 11 003
Досега не съм ги делила. Пера всичко с Персил.

# 36
  • Мнения: 4 621
След годинка започнах да ги пера с нашия прах Peace

# 37
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
съвсем от скоро тоест след 1.7 месеца започнах да пера с небебешки прах но с такъв който е Сензитив за чувствителна и нежна кожа .... пера с Персил Сензитив и наще и дрешките на Ема доволна съм и няма някакви реакции от смяната на прахта

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Първите 1-2 месеца перях с Тео бебе, после със Сано, но към 4-5 месец за известно време не зареждаха от него и започнах да пера с Персил, Ариел, Тайд, въобще всичко с което пера и нашите дрехи. Все още обаче отделям нейното от нашето пране.

# 39
  • Мнения: 8 769
С дъщеря ми се втелясвах до около годинка, но на синът ми дрехите изобщо не прах с т.нар. "бебешки прах". Wink

# 40
  • Мнения: 6 164
Аз перях всичко с Персил Сензитив за цветно, откакто пролази. Тоест нашите дрехи с неговия прах. Неговите дрехи с моите и на мъжа ми, без бельо, чорапи и пр. Сега пък перем с Персил Голд. Омекотителя е сензитив.

# 41
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз и сега понякога ги пера с небебешки  Mr. Green прах,но само когато нямам в момента,нищо и няма на моята дъщеря и Слава Богу  Praynig

# 42
  • Мнения: 3 334
след като навърши 1 годинка.

# 43
  • Мнения: 2 401
Никога не съм прала с бебешки прах.

# 44
  • Мнения: 60
Здравей!Аз  съм прала дрехите на детето с бебешки прах само един път,после си започнах с бонукс или най-добре с тайд и омекотител силан.

Общи условия

Активация на акаунт