Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Извинявам се за тъпата тема, но съм в голяма чуденка. Размразих половин килограм пилешко филе, измих го хубаво и като тръгнах да го режа установих, че е ужасно лигаво. Като казвам ужасно наистина е така, такова нещо до сега не съм виждала. Мирасх, мирисах - не ми мирише на лошо. На какво се дължи тази слуз? Да го хвърлям ли?
Цитирай

През девет форума в десети

Не го хвърляй. За съжаление, напоследък всичкото пилешко, което купуваме, е лигаво. Виж в Черния списък на продуктите - някой беше писал с какво ги обработват пилетата, за да се увеличат обемът и теглото им.  Sick
Цитирай

София

Ако си го мила с гореща вода става такова лигаво.  Confused
Цитирай

София

Благодаря!
Вече го изядохме. Майка като си дойде ми каза същото за храненето на пилетата, ужас  Shocked  Аз до сега не бях попадала на такова месо.
Май ще трябва да изчета цялата дълга тема за черния списък.
Цитирай

Благодаря!
Вече го изядохме. Майка като си дойде ми каза същото за храненето на пилетата, ужас  Shocked  Аз до сега не бях попадала на такова месо.
Ако и утре сте още живи и здрави пиши Mr. GreenШегувам се,разбира се

Аз знам, че щом няма лоша миризма, значи не е развалено
Цитирай

на баба си в джанките

И на мен ми се е случвало,и аз тогава малко се чудих защо е такова,но в крайна сметка го изядохме и нищо не ни стана 35По принцип вече избягвам да купувам пилешко,за съжаление.
Цитирай

София

То не остана вече какво да се яде. Това лято забранихме на татко да купува кокошки да ги гледа на вилата, но за следващото май ще си променим мнението.
Цитирай

Белгия/София

По-добре недей, няма да ви остане какво да ядете  Mr. Green
Шегувам се, но и с тъга, наистина така е станало, за съжаление  Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.