Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Знае ли някой до кой месец  бременната може да се къпе в басейн?  newsm78
Цитирай

София

Според мен не се къпи в басейн. То и без да си бременна е опасно да не прихванеш нещо. По-добре в морето, поне там солта има антибактериално действие  Smile
Цитирай

Велико Търново

Ти сама ще си усетиш. Според мен почти до края може. В момента, в който започнеш да чувстваш натоварване или дискомфорт - спираш. Не знам дали знаеш - преди да влезеш в басейна, трябва да се намокриш (душ). Консултирай се с кардиолог и с лекаря, който ти следи бременността и скачай. Laughing
А в морето трябва да се внимава. Ако те блъсне някоя по-силна вълна в корема, да не стане беля.
Цитирай

Според мен въпроса е не до кой месец, а добре ли е изобщо  Thinking Опасността идва от инфекциите, които можеш да хванеш, а не от самото къпане  Wink
Цитирай

на баба си в джанките

Аз не бих влизала в басейн.Виж,в морето-да.Не че то е много чисто,но там поне бактериите не се джуркат в тясно пространство,каквото е басейна Mr. Green
Цитирай

Аз ходих до третия  Tired
Цитирай

София

Басейн избягвах, но в морето се къпах спокойно.
Цитирай

София

отиди на язовир или море!Аз ще ходя по язовири Peace
Цитирай

Ами ако басейна е "домашен"  Rolling Eyes
Цитирай

BE, 2260

Аз не бих рискувала, дори да е частен басейн и да не се ползва от много хора. Никога няма гаранция как се поддържа и кой хм... уринира в него Rolling Eyes

Между другото, и в язовир не бих се къпала бременна. Там няма такъв обмен на водата, както в морето.
Цитирай

Басейн избягвах, но в морето се къпах спокойно.
И аз така Peace
Цитирай

Белгия/София

Докрай.
Цитирай

постоянно

Ходех на водна гимнастика за бременни  до края на бременността си.- деистваше ми релаксиращо и на бебето също.Вземат се проби от водата по няколко пъти на ден  и водата е хлорирана.Не съм имала никакви проблеми.
Вили
Цитирай

внимавай наистина колко е чист басейна,че може много неприятни инфекции да хванеш
Цитирай

Монреал

Можеш да се къпеш - само гледай разликата в температурата на въздуха и водата да не е много рязка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора