Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Пловдив

Разбрах, че имало такива джаджи за количка против комари.
Някой има ли впечатления от тях и каква марка и от къде могад да се намерят?
Цитирай

БУРГАС

Сериозно ли има устройство против комари за количка? Не бях чувала до сега за такова нещо. Това е у-во наистина необходимо- комарите са такава напаст, че би вършило голяма работа. Ще следя темата Peace.
Цитирай

гр.София / Смолян

Днес видях върху една количка.Изглеждаше страхотно и много защитно за бебето.И аз искам да знам ако някой е наясно от къде може да се закупи такъв комарник. Peace
Цитирай

София

Гледах едно на Чико води се преносимо да не би за него да става дума аз на една реклама го мернах.
Цитирай

Мрежа или уред? Мрежи гледах някъде... ама къде... в някой онлайн магазин за детски работи (не бяха скъпи).
Цитирай

гр.София / Смолян

Тази която аз видях беше мрежа.Не знам дали има уреди newsm78
Цитирай

С една  мрежа против комари си решаваш проблема 100 %, особено за малко бебе, което лежи в количката.
Цитирай

София

Със сигурност ЧИКО предлагат мрежа протива комари както за количка, така и за креватче. Но ако става въпрос за някакъв уред.... newsm78
Цитирай

не е важно къде...

За такова устройство за количка не бях чувала.Моята количка беше с комарник и наистина е много удобно.
Цитирай

София Западен парк

Да, имам такова устройство за количка против комари на Чико е ! Напълно безвредно е за бебчетата, тъй като е на базата на звукови вълни, които гонели комарите, т.е. не отделя миризма ! Закача се на плата на количката и е с батерии/май несменяеми newsm78 /  Миналата година го купих за синът ни и да ви кажа, че определено има ефект, макар че съм го мазала и с спрея против комари на Чико ! Незнам само дали се продава в всички магазини, но си спомням че ние го купихме от магазина на Чико / в Лозенец /
Цитирай

Пловдив

Става въпрос за такива джаджи
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3782
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2418
сега ги открих, но дали наистина са ефикасни newsm78
Иначе мрежа си имам и само веднъж до сега съм я слагала - не ми се вижда много удобна, трябва да я вдигам на 5 минути за да връщам бибката в устата Smile
Цитирай

Да,има на Чико- преносимо устройство против комари,от 0 месеца се води,струва 22 лв.,мъничко е,бяло и става за количка
Цитирай

София

В Била има мрежи за колички против комари.Струва 8.99лв и си заслужава.А за устройство не бях чувала,но би било ефикасно сигурно!  Very Happy
Цитирай

Устройството изглежда ефикасно, поне си заслужава да се пробва. Записвам се, за да видя отзиви ако някой си го купи или пък го е ползвал. Живот и здраве и ние ще трябва да мислим вариант за справяне с комарите. Love
Цитирай

Габрово

За такова устройство сега чувам. Thinking
Мисля,че мрежата е по ефикасна и безвредна. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора