Как тренираме в домашна обстановка

  • 5 300
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 157
Ще пробвам и това чудо с обръча дано има ефект при мен , от къде да си намеря обръч от детските магазини ли?

# 31
  • Мнения: 2 331
аз си купих от детска книжарница ,в която има и детски играчки.ако искаш потърси дървен в спортни магазини ,че били по- ефетивни.

# 32
  • Мнения: 1 069
Ако някой намери дървен обръч, моля да сподели откъде!

# 33
  • Мнения: 484
Цитат
1.когато правим различни упражнения-въже,обръч и др. ,общото време ли трябва да е най-малко30 мин.,или за всяко поотделно?
2.коремни преси,напади-без тежести или с леки тежести, и т.н. преди или след кардио се правят? newsm78 newsm78 newsm78 bouquet

1. Общото време трябва да бъде повече от 40 мин. ако се правят в едно и също темпо. Но може и да се сменя темпото - бързо/умерено. Тогава и 20 мин. са достатъчни;
2. Може да се правят и с тежести и без, а може и да редувате - веднъж с тежести, веднъж без. След кардио.

# 34
  • Мнения: 790
Подкрепям идеята за въртене на обръч - при мен има ефект и то в рамките на една седмица.  Приспивам детето, пускам си музика и въртя около 20 минути. После малко разтягам.

# 35
  • Мнения: 2 331
polinbg ,
 newsm10  love001

# 36
  • София
  • Мнения: 177
sholio2000, слушай polinbg, и няма да сбъркаш. Съветите й са много ценни, и най-важното - професионални.
Успех!  Peace

# 37
  • Мнения: 2 331
 Гюлфия, newsm10 !успех и на теб!виждам,че отскоро сме заедно!дано ти хареса при нас!

# 38
  • Мнения: 4 770
  А защо търсите дървен обръч? Аз вкъщи си ползвам пластмасов и нямам проблеми - половин час дневно (или поне 4 пъти в седицата) служи за идеално раздвижване и тонизиране.   Flutter

# 39
  • Мнения: 157
Защото дървеният е по-тежък и съм чувала че има по-голям ефект

# 40
  • Мнения: 4 770
  Ахам. Разбирам. Но за мен това си е прекалено натоварване тогава.  Embarassed  Joy 
  Впрочем, щом е толкова тежък, как го използвате за ръце например?

# 41
  • Мнения: 2 331
просто Петя,аз хич не съм се сетила,че може да го използвам и за ръце!благодаря за подсещанката! Hug защо човек толкова бързо забравя детските си години?! doh
дори и да намеря дървен,вече няма да съжалявам ,че имам и пластмасов!!! newsm10 smile3521  bouquet а дървения имал по-добър ефект за талията,затова.но,и аз мисля вече,че с правилно хранене и подходящи упражнения и пластмасовият върши добра работа.  bouquet 

# 42
  • Мнения: 3 211
тази тема се превърна в тема за въртене на обръч
аз не мога да въртя, дори и като малка не можех
ще се самоцитирам, защото никой не ми отговори на въпроса
чудя се кой вариант е по-удачен 3пъти в седмицата за по 1 час тренировка или всеки ден по 30мин.

# 43
  • Мнения: 266
Подкрепям идеята за въртене на обръч - при мен има ефект и то в рамките на една седмица.  Приспивам детето, пускам си музика и въртя около 20 минути. После малко разтягам.

А колко място трябва за въртенето на обръча (не съм въртяла от детските си години..)? Да не взема да потроша къщата...

# 44
  • София
  • Мнения: 203
 Момичета, откъде мога да си намеря диска със Синди или с тае бо/дано го изписвам правилно/ Grinning Харесва ми идеята и ми се ще да пробвам

Общи условия

Активация на акаунт