Продавалник...

  • 11 637
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 1 324
А не, бе. Отвори и виж. Може ли една майка де има над 15 страници обяви и те винаги са си по толкова и в тях продава дрешки от 0 месеца до 12 години, и за момчета и за момичета, и дрехите й винаги са маркови, и почти не са носени...
Скоро се замислих дали да не се включа и аз в бизнеса, до нас има "Мания".

# 47
  • Мнения: 1 753
Бойкотирам Продавалника, защото не позволиха на майка с 3 деца да продава там спалните комплекти, които шие. За запознатите, става въпрос за Наталия - natalia_viktorovna. Против правилата на сайта е. Аз пък точно за да търся нея, попаднах там.

Какви комплекти шие Наталия можете да видите  ТУК




Лелее, страшно е готина тази страница! Невероятни неща!!! Вече й писах на плета-разплитам  Simple Smile - харесах си доста работи, аз съм страшен фен на такива плетени неща  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 431
Яд ме е за Продавалника, идеята е хубава, но тарикати да я опорочат винаги ще се намерят...

# 49
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз нищо не съм продавала или купувала в Продавалника.Но ми беше много странно ,че съм регистрирана и ми стои стар аватар ./Явно някаква  стара версия на БГ МАММА/  Rolling Eyes
Покрай темата за Дари /м.януари/ разбрах за Продавалника.
Оттогава не съм влизала.

# 50
  • Мнения: 3 153
Да, в това е проблема, намериха се хора, които решиха да правят търговийка с дрехи от секънд хенд магазини. Иначе идеята е добра, но българчета сме все пак, все ще прецакаме някоя хубава идея.

# 51
  • Мнения: 2 323
Има и добри описи от сорта-"страхотни са ,любими са ми " и аз почвам да се питам ами що не ги носиш тогава?  Thinking
Ами например си качил килца след раждането и не ти стават любими дрешки.
По темата - щом го има, значи някой има нужда от него  Peace Купуват се и се продават много неща там Simple Smile

# 52
  • Мнения: 67
Има и добри описи от сорта-"страхотни са ,любими са ми " и аз почвам да се питам ами що не ги носиш тогава?  Thinking
Ами например си качил килца след раждането и не ти стават любими дрешки.
По темата - щом го има, значи някой има нужда от него  Peace Купуват се и се продават много неща там Simple Smile
Не става дума за дрешки ,а за бижута  Peace

# 53
  • Мнения: 985
Не става дума за дрешки ,а за бижута  Peace
бре,то и бижута ли има в тоз продавалник? newsm78

# 54
  • Мнения: 2 323
Има и добри описи от сорта-"страхотни са ,любими са ми " и аз почвам да се питам ами що не ги носиш тогава?  Thinking
Ами например си качил килца след раждането и не ти стават любими дрешки.
По темата - щом го има, значи някой има нужда от него  Peace Купуват се и се продават много неща там Simple Smile
Не става дума за дрешки ,а за бижута  Peace

Може да имат нужда от пари Confused Не разбирам защо влизате да се дразните - като не искате да купувате или продавате - ок.  Peace Има хора, който нямат толкова средства и купуват кой каквото му трябва - колички, дрешки, гащи чорапи.....

# 55
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 218
Бойкотирам Продавалника, защото не позволиха на майка с 3 деца да продава там спалните комплекти, които шие. За запознатите, става въпрос за Наталия - natalia_viktorovna. Против правилата на сайта е. Аз пък точно за да търся нея, попаднах там.

Какви комплекти шие Наталия можете да видите  ТУК

аз преди време пуснах специална тема с апел да се върне обявата на Наталия (нито я знам, нито я познавам), защото ми се видя нелогично някои да въртят търговия с Ейвън и Орифлейм, а тази женица да не може да си  продава комплектите. няколко човека ме подкрепиха, модераторите ме понахокаха и я заключиха.
лично аз съм си купувала страхотни неща (горнище на Адидас, което в магазина е 100 лв) и си ги нося с кеф, като предпочитам да имам такова, а не някой китайски/български боклук.
самата Мамма беше казала - нека всеки продава и купува това,което си поиска....

# 56
  • София
  • Мнения: 3 328
Още един полезен форум, който, както всичко хубаво, е твърде лесно да бъде опорочен.

# 57
  • Мнения: 4
Не ми се отваря този сайт днес...... може би са ги спрели? Жалко, защото аз го одобрявам ..... въпреки че съм съгласна, все ще се намери кой да опорочи и най- добрата идея.

# 58
  • Мнения: 424
и  аз не го отварям ....най после някой писа  Grinning
Може ли малко инфо от по-компетентните???

# 59
  • Мнения: 3 886
Още един полезен форум, който, както всичко хубаво, е твърде лесно да бъде опорочен.
Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт