Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Харесах ето тази триколка.

Искам да попитам дали някой има лични впечатления от нея? Къде мога да я видя наживо? По принцип пише, че е за деца от 2 до 5 г, но се чудя дали би била подходяща за дете на 18м, ръст 86 см? Ако някой има такава триколка, моля да сподели от каква възраст я ползва детето
Благодаря
Цитирай

в Пловдив или Асеновград

И аз утре ще ходя да избирам триколка, та се чудех за тази... Мами, пишете, ако имате впечатления от нея.  Praynig
Галче, и на мен тази ми хареса, че е стабилна, метална, няма излишни пластмаси и украси. Тук я гледах на каталог, утре може би ще отидем до склада на чиполино в плв.
Цитирай

Ку-куландия

Ние ползваме модела който е без дръжка, дърпаме с въженце кормилото. Малкия си върти педалите с кеф, много е леко за управление. За тези пари направо е супер - лека е и е желязна. Енитсвен недастатък за мен е че задните гуми за пластмасови и дрънчат, но се свиква.
Цитирай

в Пловдив или Асеновград

Presi, а седалката мести ли се напред-назад. Защото продавачката в магазина каза, че се мести (затова я дават от 2 до 5 г да се ползва), но не беше сигурна, тъй като я нямаха в наличност. Интересува ме и дали дръжката отзад може да насочва посоката за бутане, но пък ти имаш модела без дръжка, така че за това може би друг ще ми отговори  Embarassed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.