Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

Снощи се напръсках с проклетия автобронзант на Лореал. И тази сутрин се събудих на хубави тъмнокафяви петна (и тия казват, че продукта им придавал тен ПОСТЕПЕННО).
Някой да знае тая гадост за колко време изчезва, щото го рекламират и като ТРАЕН.
И някакви идеи за по-бързо премахване........моля, ако имате, споделете!!!!!
А как смърдииииииии Sick
« Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 10:57 от Мис Бу »
Цитирай

След няколко измивания ще падне, опитай се така по енергично да потъркаш, но внимавай да не се "изтъркаш" съвсем до рани  Thinking Просто може би е трябвало да си сложиш по малко и да го разпределиш на всякъде. Преди да нанесеш автобронзанта се прави ексфолиация!
Цитирай

След няколко измивания ще падне, опитай се така по енергично да потъркаш, но внимавай да не се "изтъркаш" съвсем до рани  Thinking Просто може би е трябвало да си сложиш по малко и да го разпределиш на всякъде. Преди да нанесеш автобронзанта се прави ексфолиация!

Ох, дано си права!
Аз ексфолиация направих на цялото тяло преди да го сложа.... И уж се старах да е много равномерно пръскането, ама на..... Sad
Цитирай

Ох за това не ползвам автобронзанти  #Cussing out Една позната ми каза, 4е няй- добре ставало като поетапно мажеш - ръце, крака, корем и пр. Чакаш да изсъхне и така продължаваш.
Цитирай

Ох за това не ползвам автобронзанти  #Cussing out Една позната ми каза, 4е няй- добре ставало като поетапно мажеш - ръце, крака, корем и пр. Чакаш да изсъхне и така продължаваш.

никога вече няма да доближа тая гнус...... Mad
Цитирай

Знам си аз отдавна, че човек не трябва да се маже с това чудо. И аз съм пробвала, ексфолирах, мазах равномерно и пак станах на оранжеви петна. Това беше едно време още и беше точно за бала ми, как съм се драла после, та да падне това чудо само аз си знам.
Цитирай

Нали ви писах, че е ужасен #Cussing out
Толкова автобронзанти съм ползвала и никога не съм ставала на петна.Този е просто отвратителен.Да ти кажа, всеки ден си търках петната с груба гъба и около седмица ми стояха.Дано при тен по-бързо се махнат Peace
Цитирай

Варна

оле, добре че е форума да не си купувам че мислех тези дни да ида ooooh!
Цитирай

София

Пробвай с утайка от кафе да се изтъркаш. Тя е доста груба и доста добре ексфолира. А и след това ще се радваш на бебешки мека кожа  Wink
Цитирай

Никога не съм ползвала и така като гледам няма и да ползвам Cool
Цитирай

Земята

Ама че неприятен номер!  Sad
Цитирай

Ейй ooooh!  добре, че не си вэех Thinking
Цитирай

Знам си аз отдавна, че човек не трябва да се маже с това чудо. И аз съм пробвала, ексфолирах, мазах равномерно и пак станах на оранжеви петна. Това беше едно време още и беше точно за бала ми, как съм се драла после, та да падне това чудо само аз си знам.

Уф, явно довечера и аз ще се дера....
Добре поне, че имам едни ефирни туники с дълги ръкави, та днес няма да се потя в жегата докато се опитвам да си скрия хиенската окраска
Цитирай

Пробвай с утайка от кафе да се изтъркаш. Тя е доста груба и доста добре ексфолира. А и след това ще се радваш на бебешки мека кожа  Wink

Това е добра идея! 10х!   bouquet
Цитирай

Нали ви писах, че е ужасен #Cussing out
Толкова автобронзанти съм ползвала и никога не съм ставала на петна.Този е просто отвратителен.Да ти кажа, всеки ден си търках петната с груба гъба и около седмица ми стояха.Дано при тен по-бързо се махнат Peace

Нали знаеш - който не чете преди да пробва, пише след като пробва. Жив пример съм  Twisted Evil
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора