Юнска слънчева седмичка - 11- 17 юни

  • 4 358
  • 145
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 390
Аз на последък нещо не я снимам  Embarassed
тук има няколко от бг още, но последните са от преди седмица, от гости при другата баба  Wink
http://elicz.multiply.com/photos/album/18

# 31
  • Мнения: 5 183
Уха, отивам да ви гледам!  Hug  bouquet

# 32
  • Мнения: 5 183
Много сладка Бадемка си имаш, нали знаеш? Ама аз пак да ти го кажа.
Разгледах снимките, дето е пиленце, после една със зай4е ...
А сега гледам от втория рожден ден. Наистина ли има приятелка (гостенка) Барборка  Crazy Grinning Hug като про4етох имената на гостен4етата и ми стана едно такова весело и се сетих пак за Милош и неговите видли4ки и лжи4ки  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 6 390
...Наистина ли има приятелка (гостенка) Барборка  Crazy Grinning Hug като про4етох имената на гостен4етата и ми стана драго, едно такова весело ис е сетих пак за Милош и неговите видли4ки и лжи4ки  Mr. Green
rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Да има, има
Барбора е Барборка или  Барча  Joy, като я викаш й казваш Барчо  Whistling Mr. Green
Кристина е Кристинка, но ние й викаме Кочи  Crazy Joy
на Якуб се казва Куба  Laughing
на Ян се вика Хонза  ooooh! Joy
и тн....
Това с Милош много ме разсмя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 5 183
 Joy Joy Joy
Много весело зву4и този език наистина!
А на Емка Еминко ли й казвате?

# 35
  • Мнения: 6 390
Joy Joy Joy
Много весело зву4и този език наистина!
А на Емка Еминко ли й казвате?
да  Joy
Тя се представя на всеки като Еминка  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 017

Ехаа, голяма събеседка тук има  Hug

Моята най близка чехкиня се казваШе Катрар(Ж)ина, и и казваха Качка  Heart Eyes. Аз и казвах Катка.
Я кажи, Ели, те това сложното рж казваШ ли го добре? Аз се уморих да им доказвам, че мога да го произнеса, ама те все ми казваха: "аааа, много добре за чужденец, много добре. само тука оЩе малко..." така и не можах да го кажа "както трябва"  Wink

По повод на козлетата да кажа и аз: прекрасни деца  Hug Големи много познати си нямам, та Ще мога да давам мнение най късно след 15ина години  Heart Eyes А иначЕ ако се реШа на оЩе едно, Ще взема да го планувам баШ околоколедно или януарско да е  Flutter
(ако ме пита някой де)

Емката е супер пораснала на тези снимки  Heart Eyes

А Гого вчЕра се върнал от игра пред блока и довел 6 деца при баба си и дядо си, да си поиграели в къЩи  Mr. Green като се сетя как се бях втреЩила на рождения му ден със 7 от неговия калибър, хич и няма да се обаждам днес да питам как е минало  Crazy Mr. Green

# 37
  • Мнения: 5 183
Тя се представя на всеки като Еминка  Mr. Green

Сладурана!  Heart Eyes Hug

# 38
  • Мнения: 6 390
КатерЖина е едно от най полулярните имена тук  Crazy Laughing на всякъде най малко по две срещаш  Mr. Green
а това рж- се изговаря така - устата си я правиш все едно искаш да кажеш Ж, но изговаряш Рж  Mr. Green, и да казвам го добре  Mr. Green

... А иначЕ ако се реШа на оЩе едно, Ще взема да го планувам баШ околоколедно или януарско да е  Flutter
(ако ме пита някой де)
тези работи обикновенно не един, а двама ги решават  Wink Mr. Green

А това за гостито вчера при бабата  ooooh! Laughing Laughing Laughing малиииииии Whistling Whistling Joy

# 39
  • Мнения: 5 183
А Гого вчЕра се върнал от игра пред блока и довел 6 деца при баба си и дядо си, да си поиграели в къЩи  Mr. Green като се сетя как се бях втреЩила на рождения му ден със 7 от неговия калибър, хич и няма да се обаждам днес да питам как е минало  Crazy Mr. Green

Боби, бабите и дядовците са по-търпеливи от нас понякога, а и ще са щастливи, 4е детето си има другар4ета и си играе весело с тях. Така 4е не ги мисли.

# 40
  • Мнения: 354
Привет на всички Hug Hug Hug
Днес имам повод да почерпя моята половинка е рожденик та по случая заповядайте



Сега това доечера по едно питие Peace

# 41
  • Мнения: 5 183
Дунда, 4естит рожден ден на съпруга ти!   bouquet
А за питиета казваш 4ак дове4ера да се надяваме, така ли? да, ама вашето дове4ера май при мен е сутрин и аз ще бягам на работа.
Е, хайде наздраве в аванс!   bouquet Да ти е жив и здрав и много да те слуша и оби4а!!!

Торта с моркови, ммммммммммммм. Много оби4ам такава. Една дружка тук я прави превъзходна.

# 42
  • Мнения: 5 183
Вижте какво ме впе4атли преди малко - "Канадец със зелена кръв хвърли в шок лекарите"

Я, Бобсън да се изкаже по въпроса, когато се поосвободи.  Wink

А ето и цялата статия http://www.bgfactor.org/index_.php?id=11318

# 43
  • Мнения: 5 475
 Привет от Ботуша! Hug
 
   Да се разпиша набързо ,че все по-малко време имам. Rolling Eyes
 
    Да се похваля веднага дъщерята завърши годината и е трета по успех в класа ,от 26 ученички. Peace
Като се има предвид,че нейния профил в гимназията е доста тежък -псохология и социология (прекалено много изисквания,доста обемист материал,тежки основни дисциплини)съм предоволна.  Peace
  Освен това е само за 2 ра година ученичка в  Италия. Grinning
  Сега яко учи за матурите,дано всичко мине наред. Praynig

  Дунда,честит рожден ден на съпружето ти! Много здраве и на ръце да ви носи! Hug   bouquet

 Heart Eyes Емката е много пораснала и едни красиви очета има, Wink ще има да се завъртат момъци покрай нея. Flutter Hug

 
   Лек остатък от деня на всички!  Hug

# 44
  • Мнения: 5 183
Браво на дъщеря ти, Джорджи!  bowuu
Страхотно!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт