Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора

По-близо до звездите

Другарят Буш - както е по-прието да ги наричаме доскоро посещавалите ни официални лица - кацна необезпокояван от нищо на софийското летище за радост на съседи, съотечественици и на цялата родна и американска общественост.
Преспа, похапна, изпишка се няколко пъти, послуша родни ритми и правителствени захвалвания и след като причини един куп неудобства на столичани и гостите на големия град, сега си отива - нахранен, изпразнен (от обещания) и изморен.
Как ви се отрази това посещение на нервите, ритъма на живот и на... скуката (от рутинното ежедневие)?
Айде, честито ви посещение на Брезидент (по-кратко е от Президента Буш) и до нови срещи и... нови мерки за сигурност. welcome
Цитирай

айде стига с тоя Буш де  Tired
Цитирай

BE, 2260

Не бързай, денят още е пред нас и Буш не си е тръгнал Cool
Доколкото разбрах, щял да посети Историческия музей и Студентски град /???/
Цитирай

Сигурно иска да обере цветът на нашата интелигенция  Whistling
Цитирай

София

И някакво училище във Факултета (???) Tired
Цитирай

в пълна къща

От Факултета се интересува Сорос, не Буш.
Цитирай

Тайна, майна

Цитат
Как ви се отрази това посещение на нервите, ритъма на живот и на... скуката (от рутинното ежедневие)?
Никак. Ама това сигурно щото не живея в София.
Цитирай

Плевен

Искам да ви кажа, че подходих особено стратегически днес и стигнах до работа за полвин час - хванах си тролей двойка до петте кюшета, улиците празни, няма трафик, чудно. Шума  от коли в центъра изобщо го няма, малко съботно-неделно ми се струва. Тия дето минават по Сливница и ОколоМръсното, както и другите заобиколни сигурно имат нужда от валидол...
Цитирай

някъде ... тук ...

Уф, само ще мине през Студентски град - щял да ходи в Американския колеж Smile Ама гледайте да не минавате по южната дъга на околовръсното следобяд - поне така казаха по битивито Smile
Цитирай

София

На мене чудно ми се отрази посещението. Стигнах до работа за 5 минути. На Каблешков нямаше задръстване Shocked Изумена съм просто...По-често да идва другарят...
Цитирай

София

От Факултета се интересува Сорос, не Буш.

Mr. Green Мерси за поправката, ама нали все за "бедни" хора става въпрос, та... Whistling
Цитирай

София

Никак не съм доволна от посещението на Буш. По негова вина изгорях с едно билетче. Качвам си се аз сутринта на трамвая и като примерна гражданка веднага си дупча билетчето. Да ама трамваят не тръгва на където трябва ами ватманката казва че ще завива по посока Орландовци та който е към центъра да слиза. В крайна сметка тръгнах пеша и си направих една приятна сутрешна разходка и изпразнения център и даже видях кортежа.
Но кой питам аз ще ми възстанови билетчето ?
Цитирай

постоянно

Голям Праззз Буш  smile3534
Цитирай

аз пък да ви разкажа как едва се качих в един раздрънкан , направо разпадащ се 76 на плиска, и приятно изненадана от факта че наистина бързо  се придвижих през центъра към гоце делчев, където работя, даже срещнах една колежка, и изведнъж рейса вместо да завие по костенски водопад след южния парк, взе че  продължи към красно село, и ние с колежката  Shocked
а шофьора вика" добре де, ще ви закарам където искате, ама накъде върви 76?" и целия рейс  #Crazy
оказа се че са оуснати извънредни коли, и човека не е карал по тази линия и към края му се губи маршрута, но ни закара де, много готин беше... ooooh!
иначе е много приятно когато няма задръстване около орлов мост, стадиона и НДК Party
Цитирай

София

А, по "Сливница" беше някакъв ужас, шмугахме се из пресечките в търсене на незадръстен маршрут... Confused
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора