Разширени вени- кой, как се бори с проблема?

  • 530 159
  • 1 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 202
Нямам разширени вени все още, но съм предразположена.
Използвам Хепароид за заздравяване:
http://www.farmshop.ru/imgprod/f03052_full.jpg

Не само, че ми влияе много добре на подуването през горещите дни, но и заличава синини.  Peace Мноооого съм доволна. Пък как прекрасно ухае.... Heart Eyes Hug


О, това ще го пробвам задължително, постоянно имам разни синки по краката.
Горе-долу каква му е цената и леасно ли се намира?

# 76
  • Мнения: 3 830
Нямам разширени вени все още, но съм предразположена.
Използвам Хепароид за заздравяване:
http://www.farmshop.ru/imgprod/f03052_full.jpg

Не само, че ми влияе много добре на подуването през горещите дни, но и заличава синини.  Peace Мноооого съм доволна. Пък как прекрасно ухае.... Heart Eyes Hug


О, това ще го пробвам задължително, постоянно имам разни синки по краката.
Горе-долу каква му е цената и леасно ли се намира?

Около 5-6 лева струва и го има във всяка аптека. Заличава до някаква степен и спукани капиляри май. Поне такива са ми наблюденията.
За синините наистина бързо изчезват, понеже Хепароид Зентива има антисъсирващо действие освен всичко друго.

# 77
  • София
  • Мнения: 5 726
DOXIUM 500, струват 13-14 лв, една опаковка стига за един месец, пият се след храна веднъж дневно,ако желаете направете си един курс с тях и вижте как ще се чувствате.аз ги пия от седмица и  засега съм доволна.

Само с рецепта ли могат да се приемат?Имам предвид,че хапове такива като на Wallmark, които могат да се приемат и без рецепта и имат много добри лечебни свойства.

# 78
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
здр.милички, по повод вените - за жалост и аз съм сред вас - на 24 години съм, а краката ми са толкова зле, че не ми се мисли момента, в който ще забременя, но... неискам да пиша затова, а да споделя нещо с вас- лекар ми предписа едни лекарства, за които видях че сте питали по-нагоре в темата - те окрепват стените на кръвоносните съдове и правят още много много хубави неща за очите и за други органи-наистина останах очарована след прочита на листовката, лично докторът ми ги пие през летните месеци всяка година и е мн. доволен - казват се DOXIUM 500, струват 13-14 лв, една опаковка стига за един месец, пият се след храна веднъж дневно,ако желаете направете си един курс с тях и вижте как ще се чувствате.аз ги пия от седмица и  засега съм доволна.

Ето и листовката на този продукт:
http://www.bda.bg/bdias/8705s.pdf


Полезен е, защото основният му състав е калцият.

# 79
  • Мнения: 4 202
Около 5-6 лева струва и го има във всяка аптека. Заличава до някаква степен и спукани капиляри май. Поне такива са ми наблюденията.
За синините наистина бързо изчезват, понеже Хепароид Зентива има антисъсирващо действие освен всичко друго.


Merci  Peace

# 80
# 81
  • Мнения: 247
Оперирах се! И съм определено доволна. Но не бих се подложила втори път на такова нещо. Упойката е отзад в гръбначния стълб!Не знам моята операция е доста отдавна, сега може да се е променила картината . Сега само в жегите чувствам напрежение в крака. Вечер задължително под матрака  в долния край трябва да се постави възглавница, за да се получи малък наклон. Консултирайте се първо с лекар - той ще прецени.

# 82
  • Мнения: 2 068
имам един въпрос  newsm78
вие как си махате космите

# 83
  • Мнения: 4 292
Появиха ми се повърхностни разширени вени  на левия крак от бременността. Обясниха ми, че е временно явление и само трябва да налагам със студени компреси и да не ходя с много високи обувки. Постепенно щели да изчезнат след като родя. Притеснявам се защото при първата ми бременност не съм имала такива проблеми, всъщност никога не съм имала.  Sick
Мисля да пробвам кремчето показано от Estellia.

# 84
  • Мнения: 1 692
миии мама с операция..  Tired

# 85
zdr iskam da popitam nqkoi pravil li e lazarna operaciq i kak e da li e dovolen

# 86
  • Мнения: 635
И на мен ми предстои лазелна операция и искам да получа повече мнения

# 87
  • Мнения: 87
 Съветът с гладуването много ми хареса. Определено при такъв проблем трябва да се подходи комплексно, не е шега работа.
 Аз как се справям- трябва повече движение, и то не като физическо натоварване, а по-скоро да не се заседявам/застоявам на едно място. От време на време мажа краката с гелове, но не постоянно. Когато знам, че ми предстои много ходене/или пък застояване (например дълго пътуване- 10 часа, все седнала на едно място), започвам няколко дни по-рано да пия Флебодия.
Всяка вечер вкъщи си вдигам краката на стената за поне 10 минути, даже докато изтръпнат, за да се раздвижи кръвта и да не се натрупва напрежение в проблемните зони.
 При по-сериозни случаи ви препоръчвам първо да опитате с гладуването на Д-р Емилова преди да легнете под ножа. Операцията си е операция.

# 88
  • Мнения: 60
На косъм се разминах с отвратителни разширени вени и то на 20 години - работех на морето всяко лято по 15-16 часа на крак всеки божи ден! Не си чувствах краката, като се прибирах от работа! Отидох на лекар и започнах едно мазане с най-различни кремове! А и започнах да сядам - да си мислят каквото искат чужденците, че касиерката седи! След няколко спора с шефката, тя кандиса и си седях, когато нямаше големи опашки! Слава богу - размина ми се! Мисля, че с всяко нещо е така - при първи признаци, веднага мерки!

# 89
  • Мнения: 27
аз имам спукани капиляри по краката и отскоро усещам, че вените ме болят не са разширени но ги чувствам надути. Дали разширените вени са наследствено заболяване? Майка ми е сразширени вени и по-лошо -  с тромбов либит. Чувала съм че тромбов либита не се оперира. Тя си облекчава болките единствено със студени компреси дори и през зимата и с вдигнати крака Peace

Общи условия

Активация на акаунт