Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

BG

Вие какво ползвате? От кое сте най- доволни?
Цитирай

Варна

Ползвам лосион за сваляне на грим на Орифлейм. Много съм доволна, преди винаги имах проблеми със триенето на спиралата (напластявам доста), но сега вече не. Препоръчвам го.
Цитирай

Варна

сега ползвам тоалетна мляко на L'oreal за суха кожа, но след като ми свърши мисля да го сменя...ще следя темата Peace
Цитирай

DE

Само български!
Най-хубаво почистват!
Цитирай

BG

Само български!
Най-хубаво почистват!
Кои по-точно?
Цитирай

DE

"Па-па", на "Ефтерпа" и едни други в малки шишенца с билки, на които не знам марката.
И от българските не ми пари на очите!
Цитирай

в Австрийско...

Аз предпочитам мокрите кърпички. Много ми е нежна кожата и памука с тоалетното мляко направо ме дере.
Цитирай

Гоце Делчев

Аз предпочитам мокрите кърпички.

Peace И аз вече използвам мокри кърпички. Много по-лесно се сваля грим с тях. Яд ме е ,че не съм ги ползвала по-рано. А и другото, което им е хубаво, че не парят на очите!
Цитирай

Нивеа. Но предпочитам гел за дегримиране, пак Нивеа, синият.
Цитирай

Тайна, майна

Мокри кърпички. Наскоро офталмолог ми изписа една течност за почистване на очите, която сваля включително и грима. С флакона в кутията си има и кърпички за ползването му.
Цитирай

искам на плажа

За очи напоследък използвам само едни... Confusedнезнам точно как се казват-лосиони ли, що ли, едни такива течни, като водичка. Ползвала съм на Гарние и на Лореал. И двата са еднакви, не парят на очите и почистват лесно. Струват около 5-6 лв. Тоалетно мляко ползвам на Гарние-зелено.
Цитирай

Виши, а в момента имам Клинианс. И от двете съм доволна.
Цитирай

София

За очи напоследък използвам само едни... Confusedнезнам точно как се казват-лосиони ли, що ли, едни такива течни, като водичка. Ползвала съм на Гарние и на Лореал. И двата са еднакви, не парят на очите и почистват лесно. Струват около 5-6 лв. Тоалетно мляко ползвам на Гарние-зелено.
И аз така.ДАже откакто ползвал лосионите за очи,почти не прибягвам до тоалетното мляко.
Иначе и двете са ми на Гарние.
Цитирай

Старата столица

А от кои мокри кърпички сте доволни?Коя марка?
Цитирай

weltweit

В момента Авен за чувствителна кожа, става и за очи - много съм доволна  Party не люти , много е нежен и приятен , преди съм ползвала гарние, виши, ла рош и дева. Но този ми е фаворит за сега . 
А от кои мокри кърпички сте доволни?Коя марка?
Кърпички за сваляне на грим препоръчвам гарние  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора