мнението ви за клиника селена в пловдив

  • 60 957
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 52
АЗ РОДИХ ТАМ АВГУСТ МЕСЕЦ И СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА НА СТАВРЕВ.

# 76
  • Мнения: 683
Пожелавам ти да ти се връща моето чудо в двоен размер Hug Grinning GrinningСтискам палци януари месец да си сложиш една такава като моята лентичка Grinning Peace

Привет! Честито и от мен, много се радвам за теб и хубавата новина! Много щастие ти желая!
За Минев само прекрасни неща мога да кажа и аз като негова пациентка с всевъзможни проблеми, добре че го има този доктор в нашия град, иначе трябваше да ходя все до София.  Peace

# 77
  • Мнения: 651
Здр.вчера за 1ви път посетих Селена.Очарована съм от д-р Матев.Някой да ми каже нещо повече за него.
Тел.,къде му е кабинетът,има ли видеозон в кабината.Само частно ли работи?Колко струва преглед при него?
А в тази Селена сигурно не работят със здравната каса!
Благодаря!   bouquet

# 78
  • Мнения: 65
Здравейте на всички! Много години не можех да забременея и се успокоявах, че тези неща си стават когато им дойде времето. След това мъчително чакане, реших да се консултирам, защото времето си тече и се насочих не къде да е, а към София. От юли до април чаках  часа си при небезизвестния д-р Стаменов и съм безкрайно разочарована от практиката му, от празния му поглед, сякаш ти си поредния, който трябва да мине и толкова, без да има значение какво се случва в душата ти. А какви отзиви има за него..и какви надежди спотайвах толкова време , докато чаках... При всеки явно е различно, всеки мисли и възприема по различен начин, всеки има различни критерии и виждания. След това останах на територията на столицата, но смених лекаря. Той беше по-човечен, установи причината за това дълго безплодие, но пак все му беше тази за продължаване нататък, обезателно обаче след летния сезон. Какво пък, ще почакам още, и още, това скъпо струващо, неизчерпващо се търпение. С помощта на приятелка, която много пъти ми беше предлагала да опитам в Селена в  Пловдив, аз  реших,  между другото да пробвам, въпреки че за мен беше безпредметно. И след лапароскопия и инвитро съм поредната безумно щастлива жена с две точки в резултат, благодарение на д-р Ставрев и екипа му! Не мога да намеря подходящите слова, за да изкажа благодарността си! Това е моят лекар! Дано всичко бъде наред! Ето, на Коледа стават чудеса! Моля се за всички, които тръпнат в очакване  и нека това чудо сполети всяка от вас !





Абсолютно съм съглсна.Много се напатих от софийските клиники.За мен екипът на д-р Ставрев в "Селена" е на европейско ниво.Много хора може да не приемат този факт,но в Пловдив  благодарение на д-р Ставрев си имаме вече  европейски ин-витро център в който много жени успяват.Говоря с много от тях в чакалнята и се надявам скоро да съм сред тях.

# 79
  • Мнения: 11
В АГ "Селена"-Пловдив целият екип е страхотен- едни изключителни професионалисти, на които дължа живота си.  А моят лекуващ лекар- д-р Здравко Минев изключителен професионалист с голямо сърце. Те ми помогнаха да разбера , че въпреки всичко си заслужава да живея и аз никога няма да забравя това!



Миглена Хубенова от гр. Пловдив

# 80
  • Мнения: 366
Тъй като тази тема е специално за Селена, ще се включа и аз!Въпрки, че в други теми съм заявила мнението си за Селена и екипа с който аз работих! newsm20

Това е моята клиника и д-р Ставрев е моя лекар! Hug Hug Hug Този човек осъществи моята мечта! Той и момичетата, които работят с него! И ембриолозите!
Има много момичета тук, които пишат лоши неща по други теми за клиниката, не искам да се заяждам с тях, не ми е в природата, но аз смятам, че лошите мнения трябва да си ги пишем на лични, защото е супер депресиращо по време на стимулация, или малко след транфер да прочетеш някакъв негатив за клиниката или лекаря с който работиш! Тук не става въпрос само за "Селена". Просто смятам, че ако се пишат по-малко негативизми и по-малко се драчим по темите, всички ще се чувстваме по-позитивни, по-щастливи и по-оптимистични!
Вярата, че сме на правилното място, с правилния лекар е точно толкова важна, колкото и физическата ни предразположеност. Предполагам много от Вас ще се съгласят с мен!

На всички, които са в Селена, на тези, които тепърва ще работят по проблемите си с екипите в Селена желая само и единствено  EFP 1stroller mamma


# 81
  • Мнения: 11
Здравейте, мами! Пише ви една мама на две прикрасни деца. Горещо ви препоръчвам АГ болница "Селена"- Пловдив. Това е екип от прекрасни професионалисти и хора с големи сърца. И най-вече моят акушер-гинеколог д-р Здравко Минев, на когото дължа живота си и този на децата си.

# 82
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
ЗДравейте мами
аз раждах октомври 2008 г в селена при д-р Котева
останах много доволна от раждането в тая клиника от целия персонал
изобщо от всичко
препоръчвам я

# 83
  • Мнения: 65
Здравейте момичета.Изчетох темата,която е пусната през 2007 год. от tiramisu. newsm12 Това е доста отдавна. Жалко че не е споделила към коя клиника се е насочила и какви са личните и впечатления. Наистина се надявам че е спряла да пише ,защото вече се е отдала на грижите за едно или две  newsm30 пухкави сладурчета.Относно спора кой е добър и кой лош специалист може да си спорите до безкрай. От всеки лекар и клиника има както много доволни, така и много разочаровани.Затова решавате къде отивате и преценявате сами. Желая успех на всички!

# 84
  • Мнения: 11
Здравейте, мами! Лично аз родих и двете си деца при д-р Минев и не съжалявам. А моя приятелка страдаше от стерилитет 10 години и д-р Минев й помогна да забременее, роди в АГ "Селена" при същия специалист и вече 2-ра година и двамата се радват на отлично здраве. Нека да не се плюе по специалист, без да се познава отблизо работата му. Много е грозно, пък и по този начин не мисля, че помагате кой знае колко на жените с подобни проблеми.

# 85
  • Мнения: 25
Да се запиша и аз! Hug На 19 март се сдобих с рожба благодарение на целия екип на АГ СЕЛЕНА.Сами може да си направите сметка какво ми е мнението за тази болница след като от Казанлък отидох да раждам в Пловдив!наистина там са професионалисти на европейско ниво   bouquet  bouquet  bouquet smile3521

# 86
  • Мнения: 11
питанка, всичко това, което си споделила е прекрасно. И може би е подходящо за някой отчетен форум.
Тук е форум Проблемно забременяване, темата е пусната от момиче, питащо какво ни е мнението за клиника Селена в частта стерилитет.
Селена може да е прекрасно място за раждане, но не и за лечение на стерилитет. И да, няма нищо по-лесно да проследиш и изродиш накрая, една безпроблемнна бременност.
За съжаление момичетата пишещи тук не могат да се похвалят с това, една голяма част с години се борят със стерилитета, други имат повтарящи се спонтанни аборти, трети имат тежки и проблемни бременности. За тези момичета, постове, в които се говори за "раждане в домашни условия" и т.н. са меко казано обидни.

Д-р Минев е помогнал на много пациентки с проблемно забременяване и стерилитет за ваше сведение. Една от тях бях аз.  Присъединявам се към майката, дала добри отзиви за него и за АГ "Селена".

# 87
  • Мнения: 1 194
питанка, всичко това, което си споделила е прекрасно. И може би е подходящо за някой отчетен форум.
Тук е форум Проблемно забременяване, темата е пусната от момиче, питащо какво ни е мнението за клиника Селена в частта стерилитет.
Селена може да е прекрасно място за раждане, но не и за лечение на стерилитет. И да, няма нищо по-лесно да проследиш и изродиш накрая, една безпроблемнна бременност.
За съжаление момичетата пишещи тук не могат да се похвалят с това, една голяма част с години се борят със стерилитета, други имат повтарящи се спонтанни аборти, трети имат тежки и проблемни бременности. За тези момичета, постове, в които се говори за "раждане в домашни условия" и т.н. са меко казано обидни.

Д-р Минев е помогнал на много пациентки с проблемно забременяване и стерилитет за ваше сведение. Една от тях бях аз.  Присъединявам се към майката, дала добри отзиви за него и за АГ "Селена".
Намирисва на заяждане тва "отговаряне" на мнение отпреди повече от година... Все пак всеки си има мнение, има доволни и недоволни, нека всеки си изкаже неговото без да налага своето за ЕДИНСТВЕНО!
Но иначе стискам палци за всяка от вас да изпълни мечтите си.

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 20:52 от zveta111

# 88
  • Мнения: 11
питанка, всичко това, което си споделила е прекрасно. И може би е подходящо за някой отчетен форум.
Тук е форум Проблемно забременяване, темата е пусната от момиче, питащо какво ни е мнението за клиника Селена в частта стерилитет.
Селена може да е прекрасно място за раждане, но не и за лечение на стерилитет. И да, няма нищо по-лесно да проследиш и изродиш накрая, една безпроблемнна бременност.
За съжаление момичетата пишещи тук не могат да се похвалят с това, една голяма част с години се борят със стерилитета, други имат повтарящи се спонтанни аборти, трети имат тежки и проблемни бременности. За тези момичета, постове, в които се говори за "раждане в домашни условия" и т.н. са меко казано обидни.

Д-р Минев е помогнал на много пациентки с проблемно забременяване и стерилитет за ваше сведение. Една от тях бях аз.  Присъединявам се към майката, дала добри отзиви за него и за АГ "Селена".
Намирисва на заяждане тва "отговаряне" на мнение отпреди повече от година... Все пак всеки си има мнение, има доволни и недоволни, нека всеки си изкаже неговото без да налага своето за ЕДИНСТВЕНО!
Но иначе стискам палци за всяка от вас да изпълни мечтите си.
Това не е заяждане, а просто отстояване на мнение, което за щастие не е само мое!!!

# 89
  • Мнения: 2
здравейте мами родих в селена през м.януари т.г искам да ви кажа че това е клиникта в която те обгръщат с любов и професионализъм благодарна съм на д-р топалова живот и здраве и второто си дете бих родила там

Общи условия

Активация на акаунт