Поръчка на пита - погача

  • 16 111
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 225
Някой може ли да ми даде координати на хлебарница в която правят пити - погачи за кръщенета?
Благодаря ви, предварително.
Би било най-добре да е в Младост, но ако няма.., където има.

# 1
  • Мнения: 9 973
 в почти всяка ще ти направят!!!!!!!!!!!!!

# 2
  • Мнения: 1 321
Аз си поръчах от тук.Напиши в търсачка пити и ще ти излезе доста инфо.
http://www.amam.bg/?pg=search&LO=&session=11652407776870340

# 3
  • Мнения: 4 053
в Младост 3 до гуми център Радиал има баничарница,
в която приемат поръчки за всякакви пити

# 4
  • София
  • Мнения: 1 423
Нашата беше от Ни кай и беше СУПЕР  Peace
http://ni-kai.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop. … d=6&Itemid=74

# 5
  • Мнения: 1 225
Благодаря ви много.
Само да допълня, днес една мама ми каза, че в "100 грама сладки", също правели погачи.

# 6
  • София
  • Мнения: 928
Аз съм поръчвала в Лаура. www.lauracatering.com
Кетърингова фирма в Младост 1а и съм много доволна. Доставят и по домовете.

# 7
  • Мнения: 2 652
Благодаря ви много.
Само да допълня, днес една мама ми каза, че в "100 грама сладки", също правели погачи.

Аз от там си поръчах - много хубава погача от козуначено тесто, украсена с фигурки отгоре.

# 8
  • Мнения: 4 053
Благодаря ви много.
Само да допълня, днес една мама ми каза, че в "100 грама сладки", също правели погачи.

Аз от там си поръчах - много хубава погача от козуначено тесто, украсена с фигурки отгоре.

аз също съм поръчвала от там  Peace

# 9
  • Мнения: 498
Навсякъде ще ти направих.Лично аз искх да поръчвам ама баба ми се зае с тежката задача да меси.Мога да кажа че няма по-вкусна от домашно приготвената.Но ако няма кой да ти я приготви можеш да поръчш! Hug

# 10
  • Мнения: 91
Може от всякъде, но наистина успеха на домашната е  smile3501. Ако имаш време си я направи. Аз никога не бях правила, но сега ме молят постоянно да им меся.

# 11
  • Мнения: 3 695
В Билла-Младост, и която и да е друга Билла - можеш да поръчаш малка, голяма, определен брой парчета, със или без сусам. Страхотни са! Нашата питка беше от там и освен че изглежда добре е и вкусна  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт