Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!
От няколко години насам се каним да отидем на Кръстова гора. Но доколкото разбрах пътя до там бил много лош и дори опасен.

Някой ходил ли е скоро?
И изобщо какво е важно да се знае за едно посещение на Кръстова гора?
Цитирай

морето, сините вълни...

Аз съм ходила преди 5-6г. Пътя беше доста тесен и стръмен. На места автобуса ни взимаше завоите на два пъти.
Но... аз останах разочарована от Кръстова гора.
Можеби защото нагласата ми беше за свято място, а намерих панаир.
Незнам, може сеа да е друго.
Цитирай

София

Февруари бях на Кръстова гора. Настина пътя е тесен, стръмен и с много завои. Детето почти не спря да повръща, в чудо се видях. Следващият път като се запътим за натам мисля, че ще е по- добре да оставим колата в последното село по пътя, /забравих му името/ и да продължим по пешеходната пътека.
Иначе панаири не видях, може би защото беше зимата, делничен ден и нямаше никой освен нас. А може би просто нещата веча са се променили? Не знам, знам само че там се усеща страшно спокойствие.
Цитирай

Ходихме преди един месец. Пътя е много лош и опасен. Честно казано, ако знаех, сигурно нямаше да тръгна. Детето си не бих завела. Имам страх от високото и честно казано на места бях готова да скоча от колата, защото тя висеше над пропастта. По добре да се търкалям по дупе, отколкото с колата.
Горе наистина нямаше тишина и спокойствие и всичко ми се видя много комерсиализирано. Не че съжалявам, че отидох, но не беше това, което си представях.
Цитирай
вижте не знам  какво сте почуствали вие ,но там определено има енергия,силна енергия  случиха се неща които няма как да се случат
 Може би  не сте подготвени и достатъчно отворени  за да видите  и усетите това ! Хора Бог е там!!!
що се отнася до пътя има и по лоши
Цитирай

София

Преди около година ходихме до там. Пътя е тесен, но 2 коли могат да се разминат. Проблемът е на някои завои, при разминаване с автобус. Хубаво е да се изчакват. Като цяло пътя не е толкова страшен, както повечето го описват. Макар, че и аз съм от страхливите.
 Зная, че е добре да се пренощува, петък срещу събота, под звездите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.