Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Споделете дали ще ходили на плаж докато сте кърмили, дали е възможно да избягаме за няколко часа от бебешоците? Hug
Цитирай

София, Младост 2

Ходи си на плаж, пляскай се в басейна или на морето - каквото ти душа иска Laughing Само пази гърдите от изгаряне и се измивай хубаво с чиста вода преди кърмене Very Happy
Цитирай

София

И аз не виждам никакъв проблем Smile!
Цитирай

Аз засега не мога да избягам от моя Mr. GreenКърмя го на поискване , а  още е малък и иска честичко Laughing
Цитирай

София

Кърмила съм навсякъде-плажове,басейни...Измивай се преди това и готово...Проблем няма.
Цитирай

Bourgas

Аз онзи ден избягах за малко и се топнах в басейна...Нали мазането с мляко за слънце по гърдите не е противопоказно (без зърната, разбира се)?
Цитирай

Пловдив

Не бягам. Взимам си го с мен. И пада едно кърмене  Laughing
Шегата настрани, но моето дете много обича да се топнем във ваната и да зацока блаженно.
На морето къде измила, къде не - млякото с пясък за мезе  Embarassed
Цитирай

София

не ви ли тече кърмата? това ме притеснява
Цитирай

Русе

Няма проблем с басейна, само внимавайте ако скачате във водата. На мен от такова скачане, макар и единично, ми се запушиха каналчета, та трябваше да пия антибиотик.  ooooh!
Цитирай

Ние си ходим на плаж в комплект. И се кърмим съответно.. Не се мия преди това, защото дребния достатъчно изпива от морето и изяжда от пясъка, че ще му се стори странно ако лапне нещо чисто сигурно  Crazy
Цитирай

София

Миналото лято бяхме с дребния на плаж, това лято пак ще ходим в комплект. Никакъв проблем. Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.