Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

софия

Мамчета с какво мажете вашите деца за да не ги хапят комарите и бълхите. Моята дъщеря е цялата наядена от бълхи, преди малко само докато стигнем до градинката вече беше ухапана на няколко места. Аз я мажа с Фенистил гел, но искам нещо което се нанася преда да е ухапана а не след това.
Цитирай

София

Има едно на Чико против комари, но не съм го ползвала. Има рол-он и спрейове. Замислям се и аз вече...
Цитирай

гр. Бургас

Гелът на Чико против комари помага, но срещу бълхи не знам дали действа.
Цитирай

Спрей Ханзапласт против кърлежи, комари и други гадини - много ефикасен, става за деца.
Цитирай

близо до Витоша

AUTAN също върши работа
Цитирай

Варна

Взех OFF лосион и спрей на Джонсън.Прочетох за него добри отзиви тук,но още не сме го пробвали.
Цитирай

БУРГАС

Peace Peace Peace
Цитирай

София

А има ли детски? И как се нанася, при положение, че преди излизане от вкъщи, е намазана със слънцезащитен крем?  newsm78 Едното не пречи ли на другото?
Цитирай

София

А има ли детски? И как се нанася, при положение, че преди излизане от вкъщи, е намазана със слънцезащитен крем?  newsm78 Едното не пречи ли на другото?
По първия въпрос и аз мога да отговоря - да, има детски, днес го видях в една аптека. А за втория... не знам  newsm78.
Цитирай

София, център

взели сме на чико, но още не сме го ползвали иначе имаме и оф
Цитирай

София

Сега се сещам за една машинка на батерии /по-точно 1 батерия от волт и половина/, която работи с ултразвук и гони комарите. Може да се закача за количката, по-малка е от химикалка. Половинката я купи миналата година от Метро, но онзи ден ходихме за още 2-3 и нямаше...  Sad Иначе върши страхотна работа - в радиус от 1 метър и нещо не се свърта комар!  Very Happy
Цитирай

Има детски, но не се препоръчва употребата под 2 годишна възраст. http://www.autan.com/nqcontent.cfm?a_id=172#Q221
Цитирай

София

аз съм взела спрея на чико. миналото лято не я ухапа нито един комар с него. вкъщи слагаме машинка с течност на райд.
Цитирай

Милано/Варна

Билки и натурални лекове, които помагат да се премахне обрива:

Масажирайте /натривайки/ ухапаното място с листа от следните растения: живовляк, МАГДАНОЗ.

Цитирай

Бургас

Цинцарин е против всякакви ухапвания.Има и за бебета,но да знаете че мирише гадно.На упътването пише ,че се нанася преди всякакви други кремове/дано не бъркам/.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора